Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Съвет за пречистване  (Прочетена 1604 пъти)

vladyp

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Съвет за пречистване
« -: 27-03-2014, 00:39:32 »

Здравейте на всички! Случайно попаднах на този форум, и много се радвам, сякаш тук има точно тази информация, от която имам нужда и искам да знам... Значи на кратко, готвач съм по професия, и както се сещате не ям хич здравословно, обичам да пия и доста глупости съм правил, да не влизам в подробности.. Преди години ми откриха подагра, спрях се малко с пиенето и безразборното хранене, но за кратко.. От една седмица насам имам горчив вкус в устата, засилено главоболие и от няколко дни, което по принцип ми е хронично, не знам внушавам ли си но имам и тежест и леки болки в областа на черния дроб. Всъщност поради тази причина открих и този форум :) Ходих при личния лекар, изписа ми разни лекарства, но като цяло въобще нямам доверие по лекари и не ми се занимава да ходя по болници...
Искам да почна да се храня здравословно, алкохола искам да го спра, защото знам че всичо това ме убива. Роди ми се детенце преди 5 месеца и искам да живея и да му се радвам и да го възпитам правилно..

Четох за пречистването на черния дроб, и видях снимките с ужасните зелени нещица :). Представям си на какво прилича дробчето ми а може би и не мога да си го представя. Искам да направя пречистването, но ме е страх да пристъпя към него директно.. Молбата ми е да ми дадете съвет от къде да почна и да ме посъветвате след колко време да пристъпя към пречистването :)
Благодаря на всички отзовали се, поздрави Владо!
Извинявам се ако темата не е за правилния раздел и ако е така моля да буде преместена!
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Съвет за пречистване
« Отговор #1 -: 27-03-2014, 10:50:47 »

И да пречистиш черния дроб, без промяна на хранене и мислене, след време ще е пак същото. Прочети в този форум подробно, какво, кога и как да ядем и да не ядем. И се въоръжи с търпение. Успех.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Съвет за пречистване
« Отговор #2 -: 27-03-2014, 12:56:46 »

Искам да почна да се храня здравословно, алкохола искам да го спра, защото знам че всичо това ме убива. Роди ми се детенце преди 5 месеца и искам да живея и да му се радвам и да го възпитам правилно..
     

Поздрави, браво на теб! :pensif_29:

Всичко зависи от теб самия, а и всичко е индивидуално :).
Прочети, тук във форума има доста информация във връзка с въпросите, които ще те интересуват.

Важното е да започнеш  промяната  постепенно, системно, последователно  и резултатът ще дойде с времето, бъди уверен.
Желая ти успех! :)

vladyp

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Съвет за пречистване
« Отговор #3 -: 29-03-2014, 16:04:13 »

Благодаря, за съветите, макар и кратки ми говорят много :) Започнах да чета вече, храня се различно от 4-5 дни насам, и всъщност се чуствам доста добре, а си мислех че ми търябва много време.
Трудно ми е, защото съм заобиколен от храна, но няма начин.. По натам ще пробвам и пречистването на черния дроб, мисля че още не съм готов, но всичко с времето си :)
Благодаря ви, форума е чудесен!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.208 секунди с 23 запитвания.