Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Той е вече по-здрав и по-щастлив  (Прочетена 9517 пъти)

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #20 -: 12-02-2010, 22:42:19 »

Zdravei Snejanka, ,
za otravjaneto s tezki metali poznavam edin tukashen sluchaj, toj e Matteo Dell'Osso, na 19 e zapochnal da se lekuva ot mnozestvena skleroza prichinena ot natravjane s tezki metali, aluminii  naj-veche, no i za merkuriia (toest zivak  Hg) se  spomenava.
Dosta e dalgo, no e edin hubav primer. Tova momche e na leglo i postepenno gubi sposobnost da se divzi i da vizda, otpisano ot ofizialnata medizina njaoi den pak da stane na kraka. Togava reshava i sam se vzima v raze, chete, informira se, pravi vrazka s lekari, koito priemat da go lekuvat. Govori se za molekula EDTA, koiato se pravi na sistemi za ochistvane ot metalite. Godini se e lutal, no ako poglednesh snimkite e izumitelno kak se e spravil s bolestta. Sega ne e savsem chist, no vodi samostoiatelen zivot, sportuva, raboti, patuva :)... osven terapiata ima i drugi saveti i info.
slagam linka s negovata istorija na angliiski  

http://www.matteodallosso.org/eng/
a tuk e vav format pdf istoriata mu
http://www.matteodallosso.org/?page_id=106

Vazhishtavam ti se i zelaja mnogo podobrenia na sina:)
« Последна редакция: 12-02-2010, 23:21:35 от ribkata »
Активен

snejanka3738

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #21 -: 13-02-2010, 01:21:20 »

  Здравей Рибката   :love_006 - emotloader:
  Благодаря за инфото. Не бях чувала историята на Матео Дел'Осо.
  Четох за ЕДТА почти всичко на български в нет-а. По същност е някаква киселина. Има я и в течна форма. Което ме наведе на мисълта за лимонов сок и домашен ябълков оцет. Мисля , ако намеря накой със специалност химия, да ги сравни и да ми обясни прилики/разлики между трите.
  Най малкото-тук в България ЕДТА се произвежда в завод и туба 5 литра струва стотинки. А американските течна форма и таблетки са десетки долара (точно не мога да кажа в момента). Не е излишно да се знае това. Друго-тук във форума има линк към сайт, с описан точно един режим на лимони (не повече от десет дни), за детокс и може, и намаляване излишното тегло. Има такъв режим и с ябълков оцет. Тези мисли ми се въртят в главата засега. Предстои да проучвам още.
  Но така или иначе съм се насочила към очистване, дори и да отнеме година-две.
  Като цяло с вегетарианското хранене е много добре. Не е боледувал тази зима. (Освен като се съблазни от един пакет бисквити с Е-та. И като излапа целия пакет, както си стоеше вкъщи му се появи хрема. Обърнах му внимание как му е подействало.)


Vazhishtavam ti se i zelaja mnogo podobrenia na sina:)


  Благодаря. Бавно и постепенно...  :) Мен пък, много ме окуражи разказа ти за дъщеричката ти, която се занимава с музика  :Content_14:
  Поздрави!
Активен
Практика и собственный опыт - вот что главное!

snejanka3738

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Добри новини
« Отговор #22 -: 03-03-2010, 22:15:56 »

  Привет на всички приятели ! :)
  Наскоро се свързахме с инструктора ни по Уинг-Чун, по скайпи. Той ми прати линк за суровоядство. Отговорих, че от известно време сме "по пътя".  Той сподели, че с Людмил действат по една екокъща и екостопанство в Балкана. Много приятно се изненадахме и се зарадвахме. Мартин е много добър педагог и треньор. Много съм му благодарна, защото дете различно и "особено", като Или нямаше да се впише в групата,ако не беше подхода на Мартин. Марти, благодаря ти,нека продължаваме все така
Активен
Практика и собственный опыт - вот что главное!

muki_w

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 182
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #23 -: 13-08-2011, 22:39:00 »

Здравей, Снежанке! Дълго не си писала по темата,до къде я докарахте,забелязваш ли още положителни промени?
Активен

muki_w

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 182
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #24 -: 08-12-2012, 10:38:48 »

Макар Снежанка да я няма,попадна ми една интересна книга на Лански the impossible cure,става въпрос за хомеопатия и аутизьм или как една майка,програмистка в НАССА не се предава и търси спасение за детето си,сега напълно излекувано от иначе тази нелечима болест.
Активен

Кюна

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
    • на кръстоПът
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #25 -: 10-12-2012, 14:02:22 »

Снежанка, браво за смелостта да тръгнеш по този път!  :flowers2:
Чудесни успехи сте постигнали! :Content_22: :peperudi:
Активен
“...можеш да промениш живота си буквално за секунди, като вземеш единственото решение никога да не се връщаш към начина, по който си живял, каквото и да ти струва това.”
~Робин Шарма~
 

Страницата е създадена за 0.111 секунди с 22 запитвания.