Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Той е вече по-здрав и по-щастлив  (Прочетена 9528 пъти)

snejanka3738

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59

  Здравейте!
  Искам да споделя с вас добрият опит, който вече имам със сина ми.
  Той е на 12,5 години. Казва се Илиян. На около 3год. възраст му поставиха диагноза аутизъм (синром на Аспергер).
  В начлото на миналата година беше с наднормено тегло, понякога доста неспокоен, разконцентриран, не много жизнерадостен. През пролетта започнах да му правя няколко дневни плодови режими. Като завърши учебната година, се хранеше основно с плодове, много диня. Теглото му почти се нормализира. Есента мен нещо започна да ме наболява жлъчката. Попаднах на сайта на Мер  :) . Информацията от там ми помогна много. Прочистих си черен дроб и жлъчка. След това направих прочистване и на детето. Изхвърли много топчета. Бях много учудена-дете на 12год. Но и много окуражена. Преминахме на вегетатианство, 80% сурово. Наблюдавах положителни промени в него, повлияваше се много добре.
  Само да вметна, че изследвания върху аутисти показват наличие на тежки метали в организма в пъти повече от нормалното.
  Вече знаех, че съм на прав път и можем да постигнем дори повече. Като беше по-малък двамата с него си играехме йога вкъщи. Подновихме и тези занимания. Обяснявах му ефекта от тях. Поощрявах го.
  Тренирал е и Уинг-чун две години, но прекъсна, че не му стигаше времето за уроците. Не умееше да се организира добре.
  За прочистване от тежките метали се насочих към хумата. Тя му помогна и за очистване от различни нежелани гъбички, към които аутистите са предразположени.
  Сега му подбирам подходящи дихателни упражнения за хармонизиране, успокояване на ума и по-добра концентрация.
  Много съм ви благодарна за сайта и форума. Когато детето ми е добре и аз съм щастлива.
 
Активен
Практика и собственный опыт - вот что главное!

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #1 -: 16-01-2010, 22:15:20 »

 :peperudi: Браво за добрите резултати, Снежанка, и на теб и на момчето ти  :Content_14: ...а той как се съгласи на чернодробното пречистване  :sorcerer - emotloader:
Аз за едно нещо много съжалявам, че не съм започнала със суровоядството по-рано- сина ми сега нямаше да иска да яде луканки, кюфтета... :'(
...но малко по-малко без насилие мисля, че и той ще свикне да яде поне 50 % жива храна  :)
Активен

snejanka3738

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #2 -: 16-01-2010, 22:46:40 »

  Прочистването и моето и неговото беше по омекотен вариант, на няколко етапа, в разстояние на 2-3 месеца. През това време наблюдавах внимателно и себе си и него. Преди такова пречистване тялото на човек само' го тегли към храните, с които е свикнало. Така, че го разбирам добре твоето момче защо се получава така при него. ...след като се попречисти Илиянчо хапна една купешка руска салата (някой я беше донесъл вкъщи), и я повърна... Повече не искаше да погледне. Организмът му вече не иска. Сам се увери и без да го убеждавам. Тази вечер ми каза, че не иска месо и не му липсва (животински продукти също). Има такъв ефект след добро пречистване. Така че го препоръчвам  :)
  Хапва си разнообразно, ядки редовно..
« Последна редакция: 16-01-2010, 22:50:25 от snejanka3738 »
Активен
Практика и собственный опыт - вот что главное!

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #3 -: 16-01-2010, 23:06:27 »

Много се радвам като чета такива неща.Браво на теб и на малкия. :fluretaa:
Браво на всички родители, които мислят за здравето на децата си.
За аутизма до колкото знам, причината са ваксинациите.Няма не ваксинирани деца аутисти,така че бъдещите и настоящи майки и бащи да си имат едно на ум!
Продължавайте все така. :kisss:
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #4 -: 16-01-2010, 23:40:37 »

Суупеер! Досега никой не беше споменавал за чернодробно пречистване на дете. А и такива резултати сте постигнали двамата....браво!!! :flowers2: :peperudi: :Content_22:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

snejanka3738

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #5 -: 17-01-2010, 00:10:29 »

  Благодаря ви Светльо, Петко!
    Само да допълня към казаното от Светльо. Консервантът на ваксината е живак. В родилния дом ваксината се разделя на три бебета. Ако не е разтръскана старателно е утаен на дъното. Третото бебе получава огромна доза живак.
   Ако накой знае методи за пречистване от тежки метали, ще се радвам да  сподели.   
Активен
Практика и собственный опыт - вот что главное!

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #6 -: 17-01-2010, 01:32:20 »

В една от книгите на Пол Брег,той разказва как чрез гладуване(той прави 4 пъти в годината по 10 дни на дестилирана вода) е изкарал живака от тялото си,който се е натрупал по време на годините когато е боледувал и е взимал по предписание един куп химикали.
При всички случай сте тръгнали по правият път,така че...смело напред :pensif_29:
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #7 -: 17-01-2010, 04:08:17 »

Снежанка, браво за успехите, упоритостта и търпението!  :flower:

За прочистване от тежки метали- хлорела и кориандър.

Активен

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #8 -: 17-01-2010, 11:25:35 »

Снежанка много добра новина, радвам се, че имам още едно доказателство.
Поздрави на Илиян за постоянството.

П.П. От къде си намерила глина за вътрешна употреба?
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #9 -: 17-01-2010, 12:13:14 »

За тежките метали да консумира продукти съдържащи пектин: сливи, мушмули, като изяде ябълка давай му да сдъвче и семките.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Keit

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 105
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #10 -: 17-01-2010, 14:51:05 »

 :Content_14:Това е впечатляващо.
Имате силен дух! :angel:
Активен
С желание всичко се постига!

Bella

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 100
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #11 -: 17-01-2010, 15:13:59 »

Браво Снежанка! Само с търпение и упоритост се постигат добри резултати!
Активен

snejanka3738

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #12 -: 17-01-2010, 18:19:48 »

  Подкрепата  и  информацията ви са просто безценни, защото  на самите майки в подобно на моето положение им е трудно да се откъснат от мисълта,че страдат и да се заемат дори и с малки действия, дори и с мънички стъпки.  :heart_2:
  Светльо, не ми се удава да намеря е-вариант на книгата на Пол Брег, но ще упорствувам.  :)
  Вери, отново  :kisss: , това е важно за мен, тъй като, от скоро споделям всичко това и с други майки (засега само с две по-близки и действени), чиито деца имат подобни затруднения.
  Лейла, благодаря за поздравите :) !
  По отношение на аутизма (повлияване в положителна посока), и в тази област сме си малко с 50год. изоставане. Е, сега се налага да наваксваме.  :) ...на запад имат опит с някакви диети, но за мен то си е: Здравословен начин на живот, като цялостна концепция. (Вегетарианство без колебание).

П.П. От къде си намерила глина за вътрешна употреба?
[/quote]
  Темата за хумата тук във форума ме вдъхнови. (Дано Бате Бино намери време да сподели повече, че той наистина има опит.) Пуснах линк и ТУК . От аптеката си взех зелена. Преди това четох в нет-а. А и вече бях ползвала. :)
  Злояд, мерси! :) 'ми той от малък ги поглъща със семките, верно! Чак съм му се чудила.. ще пробвам и ще наблюдавам.
  Кейт! That is the spirit!  :Content_22:
  Bela, много вярно.
  Това е само едно малко добро начало. Търпението и постоянството са ценни човешки добродетели.
  Продължаваме спокойно и уверено напред
  
« Последна редакция: 17-01-2010, 18:49:59 от snejanka3738 »
Активен
Практика и собственный опыт - вот что главное!

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #13 -: 18-01-2010, 10:43:21 »

Снежке,възхищавам се на силния дух и волята ти! :love_006 - emotloader:
За съжаление сте прави,ваксините са основния причинител :surpris_23: :Confus_3: На беба не сме слагали ваксини и какви проблеми имаме с педиатрите,не ми се говори.... :-X
Йога е решението! Намери много добър учител,който владе йога нидра,може да разработи специално за сина ти една нидра. Изтегли си от спиралата -ЙОГА НИДРА на Свами Сатянанда Сарасвати много е полезна и особенно за твоя случай. Учителя ще трябва да ти запише на диск нидрата и ти ще му я пускаш.
Чистенето от живак е трудно и бавно,но с упорство се постига. Роман солджър беше дал някава билкова схема,може да е полезна. Постепените и постоянни прочиствания също ще дадът резултат с времето.
Успех ви желая,стига да можем да помогнем, дори с нещо много малко,ще се радваме от сърце!

Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #14 -: 19-01-2010, 02:05:56 »

http://www.bulpress.net/article/10919
Аз това имам за прочистването.
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

snejanka3738

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #15 -: 19-01-2010, 19:13:45 »

  Лейла, прочетох го. Мисля, че ще ми е полезно.
  Днес четох доста и за Саменто (от котешки нокът). Досега не бях го чувала.

  Бенато, започвам да се информирам обстойно за йога нидра, и възнамерявам да приложа.
  (Понеже Ильо често гледа едни странни, крещящи човечета по детските анимационни канали, тях ще му ги поспра и ще си пускаме нидра).
  Благодаря ви!
Активен
Практика и собственный опыт - вот что главное!

vladi

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #16 -: 03-02-2010, 08:51:43 »

Снежанка, поздравления за упоритостта и постоянството! Чудесни резултати сте постигнали!

В една от книгите на Пол Брег,той разказва как чрез гладуване(той прави 4 пъти в годината по 10 дни на дестилирана вода) е изкарал живака от тялото си,който се е натрупал по време на годините когато е боледувал и е взимал по предписание един куп химикали.
Изключително ме впечатли този му разказ! Някак ме убеди, че тялото ми е удивителна 'машинка'!

Снежанка, ако не си намерила книгата на Брег, тук можеш да я четеш онлайн на руски.

rossi9

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #17 -: 03-02-2010, 09:32:26 »

БРАВО, БРАВО, БРАВО :Content_14: :Content_22: :peperudi:
Активен
Усмихни се, за да ти се усмихне и Животът!

snejanka3738

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #18 -: 04-02-2010, 23:12:13 »

 Роси, за сега до тук, добре. Има още дълъг път пред нас. Благодаря за подкрепата.   :heart_2:
 Влади,  :kisss: . Този и другите твои постове във форума са ми много интересни и полезни. Благодаря за линка към книгата!
 Илиян (на 5.05 ще навърши 13г.) продължава да върви към по-добро. Вече не си хапе ръката (някаква форма на автоагресия при аутистите). Вече в класа  не го наричат "лудия" децата. И това е заради положителната промяна.
  Сега, на този етап проучвам пробиотиците. Липсата им може да доведе до сериозни последствия.
  Приятели, благодаря ви отново  :fluretaa:
Активен
Практика и собственный опыт - вот что главное!

snejanka3738

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 59
Re:Той е вече по-здрав и по-щастлив
« Отговор #19 -: 04-02-2010, 23:38:19 »


П.П. От къде си намерила глина за вътрешна употреба?
Тук някъде в сайта беше писано за зелена хума. И в интернет имаше инфо. От аптеката си я купих.Първо тествах върху мене. Добър ефект. И после на чедото, без съмнения. Добър ефект и при него. Той разбира, осъзнава, старае се, участва ... :)
  Но пак да спомена - като мине хумата, сребърната вода или антибиотик (аз само 1-2 пъти съм давала и то отдавна), после е добре да се набави пробиотик.
  Четох информация, че пробиотиците , освен осигуряване безупречната работа на чревния тракт, борят и всевъзможни гъбички, гъбични инфекции и възможни последствия и усложнения от тях.
Активен
Практика и собственный опыт - вот что главное!
 

Страницата е създадена за 0.064 секунди с 22 запитвания.