Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Приличате ли на някой?  (Прочетена 5031 пъти)

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Приличате ли на някой?
« -: 15-01-2010, 13:35:05 »

Има ли прилика между мен и майка ми? :laugh:



Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Приличате ли на някой?
« Отговор #1 -: 15-01-2010, 13:40:40 »

 ;D Аз не познавам човек който не прилича на родителите си - даже и осиновени приятели имам който приличат на осиновителите си - от мимики жестове ли идва приликата незнам
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Приличате ли на някой?
« Отговор #2 -: 15-01-2010, 13:57:42 »

:)) Бенато, малко за майтап, пращам на баща ми снимка на майката на приятеля ми (в народна носия), и той ми заявява- ами прилича на майка си, ама е по-хубав  :Content_4 - emotloader: Убави сте и двамата! Ама трябва вече да те видя на живо, защото на всяка снимка ми изглеждаш различен  :bleh
Активен

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Приличате ли на някой?
« Отговор #3 -: 15-01-2010, 14:07:09 »

 според мен си и одрал кожата  ;D най-вече в очите и носа, а на тази снимка са ви в еднаква поза и лицата :)
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Приличате ли на някой?
« Отговор #4 -: 15-01-2010, 14:11:03 »

Ами заповядай :laugh:Аз още не съм се докарал на 16,ама съм запазен :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: Няма да те изплаша ;D
Важно е да не приличаме,на някой много добър приятел на семейството,макар,че не е болка за умиране ;) :laugh:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Приличате ли на някой?
« Отговор #5 -: 15-01-2010, 14:57:27 »

Бенато от ден  на ден се разхубавяваш  ;D много си приличате с майка ти, особено в очите
..ама дали някой ще сложи снимки  :Content_4 - emotloader:
като в оная другата тема с промяната- аз имам още 5 излишни килограма и ще ви пусна открий разликите  ;D
« Последна редакция: 15-01-2010, 16:11:45 от Даниела »
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Приличате ли на някой?
« Отговор #6 -: 15-01-2010, 18:10:58 »

Бенато, приличате си, ама не защото имате общи гени, а защото споделяте общи възгледи поне за начина на живот.
Бях чел, че за да нарисува "тайната вечеря" Леонардо е търсел модели да му позират за различните персонажи. Почти бил нарисувал картината и му трябвал само прототип за Юда. Накрая си харесал някакъв човек и му казал каква е работата и дали има нещо против. А човека отвърнал:
Не ме ли помниш! Аз ти позирах, когато рисуваше Христос, но се промених - станах лош човек и затова изглеждам така.

Лицето на човек е като книга в която мислите  и чувствата му слагат своя отпечатък.
Не е рядкост някой да заприлича на приятелката си (или тя на него ако е по-отворена за нови идеи). Виждал съм доста такива двойки.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Приличате ли на някой?
« Отговор #7 -: 15-01-2010, 18:47:10 »

Злояд,толкова ергени станахте тук,може ли да ни съберете на една сватбичка. :Content_4 - emotloader: Пожелавам ти от сърце да срещнеш твоето момиче по-бързо. :laugh:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Приличате ли на някой?
« Отговор #8 -: 15-01-2010, 22:47:06 »

Благодаря ти за пожеланието Бенато :)  И аз я чакам да ме намери...
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Приличате ли на някой?
« Отговор #9 -: 15-01-2010, 22:57:57 »


  в днешно време всеки чака.. а нищо не прави и годинките си текат
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Приличате ли на някой?
« Отговор #10 -: 15-01-2010, 23:02:36 »


  в днешно време всеки чака.. а нищо не прави и годинките си текат
Чакам, защото ми е омръзнало да правя. Очевидно не е възможно да се ускоряват такива събития.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Приличате ли на някой?
« Отговор #11 -: 16-01-2010, 00:15:36 »

Ами драги принцове и принцеси, дайте да отворим една тема Клуб на ергена, или по-добре да си организираме поне ежемесечни срещи. По-удачно е да се търсят партньори със сходни интереси и убеждения, а тук е идеално място за среща на такива. Злояд, хайде да ти измислим една командировка до София или Пловдив..Варна май ти идва леко далеч.. Какво се чудите, все едно не можете да си пишете на лични  :bleh
Активен

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:Приличате ли на някой?
« Отговор #12 -: 16-01-2010, 01:01:03 »

koi e kazal,che ne go pravim tooth
Активен

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Приличате ли на някой?
« Отговор #13 -: 16-01-2010, 01:02:46 »

Ха така, сватовници:)))))))))) Ех, а аз си мислех, че форума се е поизчерпал.
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Приличате ли на някой?
« Отговор #14 -: 16-01-2010, 01:20:11 »

Хаха, резервния ми вариант за професия е сватовница  :love_007:
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Приличате ли на някой?
« Отговор #15 -: 16-01-2010, 01:27:53 »

Бенато, приличате си много.
Аз съм одрала кожата на баща ми, но няма как да покажа, защото всичко старо е на хартия и в БГ. А и не знам дали имам обща снимка с него. Последните години пък адски се промени към лошо, така че...Това във връзка с поста на Даниелчето. В оная другата тема щях верно да слагам снимки, но съм много дезорганизирана в това отношение: качване на снимки. Не ме е срам от предишните любовни паласки- мои и на мъжа ми.  :Content_4 - emotloader:

С мъжа ми много си приличаме. Като потвърждение на това, което е писал Злояд.

Някой да направи суровоядски сайт за запознанства.  ;)
« Последна редакция: 16-01-2010, 01:30:23 от Вери »
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Приличате ли на някой?
« Отговор #16 -: 16-01-2010, 01:31:33 »

Аз съм сложила една снимка на родителското тяло в снимките на профила ми във Фейсбук..тук не знам как се слага..
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Приличате ли на някой?
« Отговор #17 -: 16-01-2010, 15:23:45 »

Ами драги принцове и принцеси, дайте да отворим една тема Клуб на ергена, или по-добре да си организираме поне ежемесечни срещи. По-удачно е да се търсят партньори със сходни интереси и убеждения, а тук е идеално място за среща на такива. Злояд, хайде да ти измислим една командировка до София или Пловдив..Варна май ти идва леко далеч.. Какво се чудите, все едно не можете да си пишете на лични  :bleh
Как да стане това с командировката, като в цивилизованите страни хората с моята специалност работят от вкъщи си, а тука се работи по график ( доста често се случва да съм на работа през уикенда за сметка на някой ден през седмицата).
Идеята за клуб за запознанства не е лоша ама да е само за вегетарианци иначе всякакви ще влизат и просто ще си убиват времето (и на другите).
А проблема с актуална снимка все още стои пред мен. Преди месец една колежка ме снима с GSM ама още не ми е пратила снимката - не можела да я свали на компютъра (вече съм я отписал тая снимка)
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Приличате ли на някой?
« Отговор #18 -: 16-01-2010, 18:25:31 »

Е все в цял Плевен ще има интернет клуб с поне една уебкамера,с която да се щракнеш ;)
Активен

Bella

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 100
Re:Приличате ли на някой?
« Отговор #19 -: 16-01-2010, 20:43:12 »

Приличате си, но ти си по-хубав! :)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.065 секунди с 23 запитвания.