Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Защо?  (Прочетена 5019 пъти)

@свилен

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Защо?
« -: 04-09-2020, 20:26:37 »

Добър ден.
Веган съм отново. Рекох да попитам за нещо, че се попребих, ама политиките, останали жигосани в съзнанието ми, ме поспряха: имах профил тук преди около седем години, та си спомням за отношението и българщината, дето ми се вижда малко като МВР-българщина, или пък някакъв друг нашенски популизъм, задължително овластен.
Та - след регистрацията ми, вече не ме интересува кой знае колко, какво ще ми напишете. Нямам какво да споделя и какво да попитам.

Може би го направих, за да удари един сатър некой модератор - имали сте нуждичката, пък съм изпълнил намерението на безкрая...
Активен
Българските вегани/суровояди - поредната местна сектантска общност със строги граници и сплотена чрез споделени жертви, към които особено брутално изразява границите. Курви.

@свилен

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Защо?
« Отговор #1 -: 04-09-2020, 20:28:45 »

Имате ли нещо общо със световния паганизъм, че нещо не ви намирам с политиките ви там, пък съм фен на малката Грета...?

Може ли през вас, или вие сте ексклузивните представители за територията?
Активен
Българските вегани/суровояди - поредната местна сектантска общност със строги граници и сплотена чрез споделени жертви, към които особено брутално изразява границите. Курви.

@свилен

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Защо?
« Отговор #2 -: 04-09-2020, 20:30:58 »

Некой, ако събира пари за центъра, или гледа в джоба, преди да чете думите - да казвате. Че сякаш по тоя български стандарт пак не се вписвам като трезвомислещ.

Какво правя тука...?!
Активен
Българските вегани/суровояди - поредната местна сектантска общност със строги граници и сплотена чрез споделени жертви, към които особено брутално изразява границите. Курви.

@свилен

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Защо?
« Отговор #3 -: 04-09-2020, 20:33:00 »

Моа ви светна, че паганизмът не е егоизма на нашенката. Тоа е нещо различно. Не е селското и онова, дето си го знаете по служебно-съзнателен път.
Активен
Българските вегани/суровояди - поредната местна сектантска общност със строги граници и сплотена чрез споделени жертви, към които особено брутално изразява границите. Курви.

@свилен

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Защо?
« Отговор #4 -: 04-09-2020, 20:35:15 »

Ше се биеме ли - ясно ми е, че сте радикални и брутални. Казвайте какво правиме.
Активен
Българските вегани/суровояди - поредната местна сектантска общност със строги граници и сплотена чрез споделени жертви, към които особено брутално изразява границите. Курви.

@свилен

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Защо?
« Отговор #5 -: 04-09-2020, 20:56:17 »

Осъзнайте идиотизма си, консервативността, която ви е обладала, популизма на парите - всичко това изгражда вашите личности. Но вашите качества са мънички в сравнение с качествата на Баце - вождът, от когото няма отърване.
Вие сте ниско в същата йерархия - консуматори на едни и същи споделени жертви, сплотяващи селските ви общности.
Вие сте бандитизъм и нямате никакво морално право да се наричате вегани - примерно.

Казвам ви го от обективна гледна точка.
Това ви срива на местно ниво. И не го разбирате, понеже все мислите кой е по-голем. За да съобразите с него.

Просто си покажете пагоните, нашивките, или каквито там придобивки сте си заслужили служебно.

Не може да ме държите в зависимост и да ви сърбят ръцете да ме блокирате и изхвърлите - ако сте с чисти съзнания. Нямате нищо общо с нещата, за които пишете, понеже го правите с това влияние, за което говоря. Тоест, познанието ви е от "ваще за ваще". За своите ора. Сигурно сте и на шуробаджанашки пловдивски принцип тук.

Както и да е - развихте ли популизма, националщината, селянията?
Развихте я.
Друго не можете да развиете. Другото е за убиване, ако не се кланя.
« Последна редакция: 04-09-2020, 20:58:50 от @свилен »
Активен
Българските вегани/суровояди - поредната местна сектантска общност със строги граници и сплотена чрез споделени жертви, към които особено брутално изразява границите. Курви.

@свилен

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Защо?
« Отговор #6 -: 04-09-2020, 21:02:17 »

Вие сте срам за културата - просто некви видели се във власт прислужващи модератори и местни утроби, сметнали се за богини.
Вие сте смърт.
И като такива - разбирате - няма нужда да бъдете взимани насериозно. Днес сме в глобализация и местната ви феодал-нацоналщина не играе така силно, както вчера.
Активен
Българските вегани/суровояди - поредната местна сектантска общност със строги граници и сплотена чрез споделени жертви, към които особено брутално изразява границите. Курви.

@свилен

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Защо?
« Отговор #7 -: 04-09-2020, 21:05:55 »

Тоест, аз съм готов да умра, да бъда пребит в камъни, направен на невалиден инвалид, или пък модераторски посечен  - това няма да промени мнението ми.

Аллахче - това е днес отговорът ми за вас, пък вие си го визуализирайте в новините тук и там. Такъв беше и вчера.

Брутално глупашки радикални сте си, а присъдите из устите ви - оловни куршуми и завинаги поставени камъни! Респект за това!

Ползвайте си докторлъшките диагностични термини, колкото ви душа ще. Имате силна консумакторска воля за това.



Майната ви. Нали така ви наричат у Пловдив - "майната".
« Последна редакция: 04-09-2020, 21:07:48 от @свилен »
Активен
Българските вегани/суровояди - поредната местна сектантска общност със строги граници и сплотена чрез споделени жертви, към които особено брутално изразява границите. Курви.

@свилен

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Защо?
« Отговор #8 -: 04-09-2020, 21:16:22 »

Точиш ли сатъра? Въоръжен ли си с правата да ме изхвърлиш оттук? Откога си властваш - авторитарен селяндурино - в територията?
Вие сте секта. Досущ като сектите, дето са административни секти у същата територия. Вадят сатъра, когато си щат - и секат. Само им се подава пред едрите и тежки очила някаква плът. Че да върви машината на прогреса, да се правят парите.

Поне един милионер направихте ли за десет години? Да каже, да излезе с име, от което стотина натирени по болници и психиатрии треперят: asam vegan. И публиката да немее в минута респект.

В момента въвеждате в регулацията: спам. За да посечете.

Елементарни сте. Но важното - хищни сте. Тук вегани няма.
Активен
Българските вегани/суровояди - поредната местна сектантска общност със строги граници и сплотена чрез споделени жертви, към които особено брутално изразява границите. Курви.

@свилен

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Защо?
« Отговор #9 -: 04-09-2020, 21:19:32 »

Безморални, евтини и некадърно скроени. Егоистични. И мракобесни - съдейки по устрема в ползване на  инструментите за отърване от някого.

Как се казваше съградилата ви философия... Май това е антропоцентризмът.
Активен
Българските вегани/суровояди - поредната местна сектантска общност със строги граници и сплотена чрез споделени жертви, към които особено брутално изразява границите. Курви.

@свилен

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Защо?
« Отговор #10 -: 04-09-2020, 21:20:08 »

Вие сте пет-шест годишни!
Активен
Българските вегани/суровояди - поредната местна сектантска общност със строги граници и сплотена чрез споделени жертви, към които особено брутално изразява границите. Курви.

@свилен

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Защо?
« Отговор #11 -: 04-09-2020, 21:35:06 »

Съдиш ли ме? Аре отсъди. За това има форуми - да налазваме в тях и да ни съдят разни несъзнаващи принадлежността си отрепки. Сатърчето, фащаш ме за ухото - и ме изхвърляш през сакралните двери от тоя кенеф, дето в утопично блаженство (подобно на бойковото от диазепама, което всички слушахме) смяташ за фанум.

То си е в реда на нещата: секи хчовек на успеха, тоест свестен човек, си има или стадо, или капанче, в което да прииждат с гуреливите си очички - разни, нуждаещи се от регулация и контрол.
Т'ва сме ние. Такива сме и за МВР-то. Такимва сме си за бай българина и жена му - Пенка балканска.  

Селяни.
Бедни, обвиняващи мен за своята бедност и леещи реки от кръв в името на своя комфорт. Това сте вие тук - модератори и послушковци на некой бащица. Не ме интересува кой е бащицата. У наше село и феминизмът е под влиянието на бащица.

Усещам (виждам) емоциите ви: има искрена жена; има идиоти, получаващи задоволство от садизъм. Те са съпрузите, обитателите, развъдените... Сган.
« Последна редакция: 04-09-2020, 21:47:31 от @свилен »
Активен
Българските вегани/суровояди - поредната местна сектантска общност със строги граници и сплотена чрез споделени жертви, към които особено брутално изразява границите. Курви.

@свилен

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Защо?
« Отговор #12 -: 04-09-2020, 21:49:29 »

Какъв си ти, че да имаш взаимоотношение със зависими от милостта ти?! КЪДЕ СЕ НАМИРАШ?!

ОСТАВКА! МАМА ТИ И МОДЕРАТОР!
Активен
Българските вегани/суровояди - поредната местна сектантска общност със строги граници и сплотена чрез споделени жертви, към които особено брутално изразява границите. Курви.

@свилен

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Защо?
« Отговор #13 -: 04-09-2020, 22:00:17 »

Аре, феодал безгръбначен, да ти видим непоколебимостта в изпълнението на това, за което си създаден - да пазиш и защитаващ стремежите на ресурсите в територията си.

Ти си загубеняк, имал проблеми в миналото и поради това обучен да се "справя". Ти си подготвен за сценариите, ти си прост в невежеството си: със себе си провокираш реализирането на нещата, за които си подготвен. Ти си глупак, в случая пловдивски. Ти си калциран консерватор. Непроменим, непреодолим, вечен като камък. Авторитар. И земята била негова... Не е твоя. Земята е на турците. И тая под краката ти е тяхна.

А знаеш ли какъв изрод е тази, в която се осъществяваш? Грозна отвсякъде.

ОСТАВКА НА ДЕШЕВ, ОСТАВКА НА ДРУГИЯ!
« Последна редакция: 04-09-2020, 22:02:44 от @свилен »
Активен
Българските вегани/суровояди - поредната местна сектантска общност със строги граници и сплотена чрез споделени жертви, към които особено брутално изразява границите. Курви.

@свилен

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Защо?
« Отговор #14 -: 04-09-2020, 22:27:45 »

Нема кво да те чакам да ми се правиш на мъж - еба ти майката българска. Е така - като веган . отидох в джамията и приех исляма.

Защото са нагъл, нахален, безочлив, дори късоглед, арогантен, егоистичен и служебен на притежаваща твоите качества, ама десетократно по-силно изразени.
Ти си идиот. Типичният идиот
Активен
Българските вегани/суровояди - поредната местна сектантска общност със строги граници и сплотена чрез споделени жертви, към които особено брутално изразява границите. Курви.

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Защо?
« Отговор #15 -: 05-09-2020, 14:10:50 »

Благодарим за ценните разсъждения и съвети!  :thankyou: :thankyou: 
« Последна редакция: 05-09-2020, 14:41:43 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Защо?
« Отговор #16 -: 28-09-2020, 22:44:01 »

Благодарим за ценните разсъждения и съвети!  :thankyou: :thankyou: 
:Content_14: tooth :Content_14: :Confus_3:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

Tommy

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re: Защо?
« Отговор #17 -: 31-12-2022, 14:41:56 »

Добре дошъл Свилене, много добре се запознахме!
Активен

Prada321

  • Гост
Re: Защо?
« Отговор #18 -: 04-07-2023, 21:17:39 »

свилен - президент  :thankyou:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.064 секунди с 22 запитвания.