Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Препоръчайте ми стоматологична клиника  (Прочетена 2146 пъти)

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

Здравейте на всички! :peperudi: :peperudi: :peperudi:

Искам да направя комплексна грижа за зъбите и венците си.  лутам из мнения и реклами в Интернет и сред приятели.
Един вид искам "пълна промяна" в усмивката. На фона на всичко това най-големият ми страх това е от зъболекарски манипулации.
 
На мнение съм че всичко това трябва да се случи с екип от хора и за това търся клиника. Моля тези от вас, които са минали или пък са започнали такъв тип лечение да споделите впечатленията си.
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"

Мария, какво значи пълна промяна? Да не си правиш от тези т.нар. холивудски усмивки? Аз не мога да ти бъда полезна, защото не съм много по зъболекарите, но ми стана интресно. Имах един период в живота си когато бях много запленена от идеята да си правя такива зъби. Когато отидох на зъболекар и казах за какво съм там буквално ме изгониха. Доктора каза, че трябва да не дружа с мозъка си при положение, че искам да посегна на зздравите си зъби. Е, отказах се разбира се, но знае ли човек....
Мария, ти къде си сега?
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

Здрасти,Вал! :flowers2:
Ами навитам сам и за холивудска усмивка  tooth tooth tooth.Chetoh за фасетите ,но това ше е крайното ,може и мен да ме изгони зъболекаря ,знам ли .Точно тва търся да е нqкои точен и добър а не само да ми вземи парите,. Имам загуба на 2 зъба заради грешка на  зъболекар ,но съм му простила вече  :Content_4 - emotloader: .Четох и за имлантите ,та най вече тва се интересувам ,плус 2 стари пломби железни ,които искам да сменямм.Но знам ли още какво ше ми откиqт ,туко виж искат мъдреците да ми изкарат ,аз точно почнах да помъдрявам .Абе като цqло доста работа си е.Може и да е само зъболекар примерно но които работи с екип ,много объркано го написах ,,но се надqвам че се разбира. В  Норвегия сам си ,но обмислqм едно пътуване март,април и ше го съчетаq с това
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees

 Здравей Мария, ако искаш мога да ти помогна с намирането на стоматолог за тази твоя манипулация. Кум съм на семейство стоматолози и те ми поддържат зъбите, т.е. мога та помогна с инфо от първа ръка. На сестра ми и сложиха инплант и всичко е ок, а като се има предвид на майка ми в какво състояние и беше устата.......... както и да е, важното е че сега всичко е наред. Ако искаш се свържи с мен на лични за по-подробна информация. Ако не друго, поне ще съдействам да получиш коректна консултация при тях.
Все пак имат ренген в кабинета, както и доста модерна друга техника, така че ще могат да ти помогнат поне със съвет как да постъпиш, като видят реалното ти състояние. Цените са им съвсем нормални, а за консултация едва ли ще ти вземат пари.
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

jeleva

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
    • зъболекар

Препоръчвам клиника IG Dental - такова внимание и професионализъм отдавна не бях срещала!!
За контакт: https://igdental.bg/kontakti.html
Активен
 

Страницата е създадена за 0.105 секунди с 23 запитвания.