Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Откриха диабед на 8-годишното ми детенце!  (Прочетена 2592 пъти)

DaysGonez0

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

На 15.04.2011 постъпихме в болница с наличните симптоми и още в 22ч й биха първата доза инсулин, и така с назначените единици и 4 инжекции на ден вече сме у дома. Не мога да повярвам, че ми се случва....Зная всичко за диабед тип1,  и отчаяно и наивно може би търся помощ в този форум.Четох в Америка за излекувани от инсулин диабетици, може ли някой да ми помогне.......Толкова съм объркана, това суровоядство още не го разбирам, не съм разгледала в дълбочина сайта Ви, може ли да се приложи на 8год. дете вече на инсулин? Ако докторката ни прочете въпросите ми ще ме анатемоса, а вероятно и всеки ендокринолог поне в България.Но сърцето ми е разкъсано и търся отчаяно информация и помощ. Дано някой поне мъничко почувства част от болката и ме навигира откъде да започна.....
Активен

ogrizko

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 167

Това е доста странно .....детето ли е на 8 години ..или са открили диагнозата преди 8 години?!  :surpris_23:

Щом 8 години е на инсулин, със сигурност трябва да се действа внимателно ако ще се намалява дозата и ще се търси оздравяване. Обаче има разлика между диабет1 и диабет2 ....мисля, че втория се лекува напълно, а при първия може да се намалят инжекциите и дозите в някаква степен. Обаче по-добре някой по-компетентен да се изкаже, че за диабет не ми се е налагало да мисля толкова.

То и на суровоядство не може да се мине твърде рязко според мен ...така че всичко постепенно и внимателно :pensif_29:
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Огризко, има още по-странно нещо в този пост  ;)
Същата тема ( и заглавие и текст) беше пусната във форума на 21-04-2011 от съвсем друго име - tandim , съдържанието е 1:1
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=3021.msg42404#msg42404
Затова ще помолим авторката на сегашната тема DaysGonez0 за разяснения. Благодарим.
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.093 секунди с 22 запитвания.