Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: АСД фракция 2 търся да закупя от Русия  (Прочетена 2151 пъти)

Босилка

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте, в един друг сайт прочетох, че в Земя на заем е ставало дума за този продукт от Русия, и по специално Бате Бино го е коментиеал :) Молбата ми е някой ако знае как мога да си го поръчам оттам, влизам в разни сайтове, но не виждам опции за поръчка извън страната.
Активен

dakata71

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:АСД фракция 2 търся да закупя от Русия
« Отговор #1 -: 30-06-2019, 16:20:56 »

Здравейте, в един друг сайт прочетох, че в Земя на заем е ставало дума за този продукт от Русия, и по специално Бате Бино го е коментиеал :) Молбата ми е някой ако знае как мога да си го поръчам оттам, влизам в разни сайтове, но не виждам опции за поръчка извън страната.
[/quote
Здравейте,пишете лично на Бате Бино.
Активен

mike76

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Re:АСД фракция 2 търся да закупя от Русия
« Отговор #2 -: 03-07-2019, 21:22:36 »

Ние тука отдавна пием АСД-2Ф,бате Бино е твоя човек. ;)
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:АСД фракция 2 търся да закупя от Русия
« Отговор #3 -: 05-07-2019, 09:14:04 »

Привет, Босилка.  :Content_22:
Не знам дали по случайност или умишлено :) , но си напипал  най-добрият  препарат в света  ;)  Няма  аналог!
Ако някъде има произведено лекарство, което да помага почти за всичко (и почти на всеки :) ) и което да е на всичко отгоре натурално и безвредно., то това е именно АСД-2.
Отдавна  искам да пусна тема за него, но съм зле с организацията и все не успявам.  :Confus_3:
По пощата лекарства от чужбина не могат да се получат. Освен това , този препарат се фалшифицирва яко! Докладвали са ми два-три пъти за такива случаи.  И то , аз сам открих, че става въпрос за измама, понеже като ми споделиха , че нямало ефект, веднага заподозрях нещо нередно .. как така няма да има ефект от АСД :)  Накарах ги да ми опишат шишенцето и  така стана ясно , че са им продали нещо съвсем друго   tooth
Трябва да знаеш как да разпознаеш оригинала. ( не е тайна, лесно може да се научи от сайта на производителя - Армавирската биофабрика. Казвам "производителя", понеже Армавирският е най-добрият вариант. Има още няколко производители по принцип)
Наличности има, обаждайте се ако има потребност за  оптимизация на здравето :)
(0884 191936)
  
« Последна редакция: 05-07-2019, 09:16:34 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.093 секунди с 22 запитвания.