Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Относно млякото  (Прочетена 2611 пъти)

zhivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
  • Намасте
Относно млякото
« -: 03-12-2018, 07:23:58 »

Мисля,че в този форум четох статия за вредата от млякото и там беше споменат 1 финландски професор,който казал пред ТВ аудиторията,че млякото е вредно за децата след 4г възраст и вечерта го споходил шефа на фабриката със свитата си и му казал да си вземе думите назад...и т.н.Някой може ли да ме насочи къде да я търся?
Предврително благодаря! :love_006 - emotloader:
Активен
"Нещата, които никога няма да научим, са тези, които сме убедени, че знаем"  Джузепе Донадеи

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Относно млякото
« Отговор #1 -: 05-12-2018, 10:26:18 »

Няколко теми имаме , Живко. Но предполагам, че имаш предвид тази :  http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=7463.0
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

zhivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
  • Намасте
Re:Относно млякото
« Отговор #2 -: 06-12-2018, 08:30:07 »

Няколко теми имаме , Живко. Но предполагам, че имаш предвид тази :  http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=7463.0
    Господ здраве да ти дава и дълъг живот,Приятелю! :heart_2:
Само ако ми позволиш-защо тия толкова важни теми особено за начинаещи,незнаещи и колебаещи се ,не ги поставиш в началото като въведение към Правилния избор и естественно да не преминават в архива,а да си стоят там константно и видно да се набиват на очи?
Благодаря ти искренно още веднъж!
Активен
"Нещата, които никога няма да научим, са тези, които сме убедени, че знаем"  Джузепе Донадеи

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Относно млякото
« Отговор #3 -: 07-12-2018, 09:09:45 »

Благодаря , Живко, за топлите думи.  :heart_2: :love_006 - emotloader:
Не съм се замислял въобще за това, което предлагаш. Вярно, тази тема за млякото е добра и информативна.
Освен да се закачи , дето викаш. Но то пък в този случай, ще трябва да закачим и още десетина други важни теми, защото иначе ще решат, че само "млечната" тема  ни е силна :) 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

zhivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
  • Намасте
Re:Относно млякото
« Отговор #4 -: 07-12-2018, 14:19:37 »

Благодаря , Живко, за топлите думи.  :heart_2: :love_006 - emotloader:
Не съм се замислял въобще за това, което предлагаш. Вярно, тази тема за млякото е добра и информативна.
Освен да се закачи , дето викаш. Но то пък в този случай, ще трябва да закачим и още десетина други важни теми, защото иначе ще решат, че само "млечната" тема  ни е силна :) 
  Точно тия десетина най-важни отварящи очите и съзнанието теми,за чиято истинска страна не сме чували,а камо ли да сме се замисляли ,имах предвид,Ти най-добре знаеш кои са и как да ги оформиш, и къде да ги поставиш.
Активен
"Нещата, които никога няма да научим, са тези, които сме убедени, че знаем"  Джузепе Донадеи
 

Страницата е създадена за 0.08 секунди с 22 запитвания.