Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ОЗОНАТОР  (Прочетена 7545 пъти)

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199
ОЗОНАТОР
« -: 20-12-2009, 17:57:17 »

къде могат да ми направят или какъв да купя
Активен

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199
Re:ОЗОНАТОР
« Отговор #1 -: 21-12-2009, 14:55:33 »

никой ли нищо не знае,пишете моля ви,явно това чудо е доста добро
Активен

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:ОЗОНАТОР
« Отговор #2 -: 21-12-2009, 17:52:11 »



  Zepter продават озонатори.
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:ОЗОНАТОР
« Отговор #3 -: 21-12-2009, 18:09:39 »

Не знам какво да ти кажа. Гледах една словенска фирма произвежда, и казват (разбира се) че са по-добри от другите, много копмактни, цената им обаче 100 евро...някак излишния нямам. АААУууу, потърсих инфо в българския гугъл- какви са тия цени 600-800 лева..този народ е полудял! Теоритично би трябвало да върши добра работа, защото превръща или излъчва отрицателни йони, които се отравяват добре на здравето, и убива бактерии... Ако разбираш руски, в руската уикипедия има модел как сам да си направиш озонатор.
Аз лично бих се прескачала с растения все пак..засега, ако някой като бате Бино не ме убеди да си купя ;)
Активен

silversmith

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:ОЗОНАТОР
« Отговор #4 -: 21-12-2009, 22:35:19 »

Ако искаш да ти излезе по-евтино  можеш да си поръчаш на един човек,доста е направил вече и изглежда си разбира от работата .Аз имам такъв-работи си около година вече ,като екстрите освен по-ниската цена са че имам три в едно т.е.озонатор,освен това електродите му за разлика от купешките са от сребро-при пускането на ток се отделят отрицателни сребърни йони-т.е. имаме и сребърна вода и трето отделно има и йонизатор-така ми обясни човека тогава.Ако искаш да го откриеш отиваш в коспиративния форум-xnetbg.com- после влизаш в здравни коспирации-подраздел алтернативно лечение -една от първите теми там е за озоновата терапия там всичко е описано доста подробно,а човека който ти трябва е Gogo -пишеш му на лични и това е както се разберете.
Активен

ДРЪНДЮ МАРУЛКОВ

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 199
Re:ОЗОНАТОР
« Отговор #5 -: 22-12-2009, 08:37:25 »

Силвър ти си златен
Активен

иван

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re:ОЗОНАТОР
« Отговор #6 -: 24-12-2009, 21:51:23 »

Купих си някакъв български - 2 в 1 с комаро-плашило (беше 45лв май), преди 3-4г. Бях го оставил включен в детската стая за неизвестно колко време, направо го бях забравил, докато не попаднах на някаква статия, че се обмисляло да ги забраняват по летищата и др.такива, защото раздробявали дребните прашинки на още по-дребни, а това не било добре - можело да доведе до алергии и не знам още какво...
Та тогава се сетих за този у дома и му хвърлих едно око - всичко в радиус 10-на см около отвора дето трябваше да излизат йоните беше почерняло, като опушено. Иначе джаджата си цъкаше - индикаторчето свети и т.н. ???
Активен

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240
Re:ОЗОНАТОР
« Отговор #7 -: 14-01-2010, 20:08:15 »

Не е ли по-добре йонизатор вместо озонатор ???

http://family-bg.com/prX_2791.htm
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:ОЗОНАТОР
« Отговор #8 -: 16-03-2010, 02:41:59 »

до кристиян:
Работата с озон никога не е била безопасна. В България продажбата на домашни уреди за озон е забранена с изключение на медицинската апаратура. И тъй като медицинската е професионална цените започват от 2000 евро.  Просто приятелски съвет да не се занимаваш с разни скучаещи гаражни аматьори, които тренирайки най прясната схема в стил млад конструктор  ще ви приберат парите с удоволствие.

По добре не рискувай здравето и живота си. Уреда, който аматьорите правят работи със стаен въздух, който е смес  от кислород, азот и други атмосферни газове. Професионалните озонатори работят с кислородна бутилка!!!. Освен това  домашният уред, работейки с волтова дъга на хиляди волтове е опасен за живота.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:ОЗОНАТОР
« Отговор #9 -: 16-03-2010, 12:17:57 »

Аз ползвам просто пречиствател и овлажнител на въздуха
http://www.homecinema-bg.com/venta.html
Активен
 

Страницата е създадена за 0.194 секунди с 22 запитвания.