Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравеѝте на всички!  (Прочетена 3517 пъти)

lin

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Здравеѝте на всички!
« -: 06-11-2018, 05:55:19 »

Здравеѝте,
По малко неприятен повод станах член на този форум, но имам нужда от вашето мнение и  опит.
Не знам дали някоѝ се е сблъсквал с подобен проблем, но аз след три седмици суровоядство получих световъртеж. Това не ми се случва за първи път, преди няколко години получих също световъртеж, коѝто продължи няколко дни, което ме накара да се оттегля от суровоядството.
Сега отново, този път по здравословни причини започвам със суровоядство и отново световъртеж, които продължава вече трети ден.
За протокола тежа 46 кг, височина 157см. Живея в един космополитен град на брега на Тихия океан Лос Анджелис.
Бих се радвала ако някоѝ сподели своите мисли.
Благодаря, че ви има,
Лин
Активен

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Здравеѝте на всички!
« Отговор #1 -: 06-11-2018, 08:16:13 »

Здравейте,
нормално е след като организма започне прочистване да има някаква реакция.Аз преди години бях паднала в банята по време на гладуване на вода.Това са нормални реакции, които след като се преодолеят нещата се нормализират.Имайте търпение и нещата ще си дойдат на мястото.
Поздрави !
Активен

lin

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Re:Здравеѝте на всички!
« Отговор #2 -: 08-11-2018, 07:59:23 »

Elia,  благодаря ти за бързия отговор. Надявам се да издържа на изпитанието.
Поздрави!
Активен

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Здравеѝте на всички!
« Отговор #3 -: 08-11-2018, 11:10:51 »

Да,
първоначално при гладувания и смяна на режим на хранене може да има промени в дишане, ритъм на сърцето, както и други подобни реакции.Понякога се получава и световъртеж или просто ти е много зле, лошо ти е.Та така беше и при мен в началото.Затова и паднах.Но след няколко поредни клизми нещата се оправиха и продължих напред.Трябва търпение и воля.
Поздрави !
Активен
 

Страницата е създадена за 0.105 секунди с 22 запитвания.