Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте от Варна  (Прочетена 3494 пъти)

ilian

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Здравейте от Варна
« -: 29-08-2018, 21:13:57 »

Здравейте приятели :)

Казвам се Илиян Андреев на 32г от Варна, това което ме доведе в този форум е желанието ми да повлияя ако е възможно на едно доста неприятно заболяване на очите, което имам, което е прогресивно и на едното око даже имам трансплантация през 2004г. Наскоро се зачетох, че прогреса му е свързан с токсините в организма (не ме учудва вече, но като нямах на представа ...) и понеже на "по-здравото" ми око зрението се влошава вследствие на прогрес на заболяването, реших да се опитам да си направя някаква комплексна терапия включваща промяна в храненето + упражнения за очите, не знам дали ще проработи но съм длъжен да опитам ;) Та в тази връзка се зачетох за соколечението в този сайт и не ми стана ясно от написаното, дали е за един ден или за няколко дни:

"при очни заболявания:

250 гр сок от моркови, целина, магданоз и глухарче
250 г сок от моркови
250 сок от моркови, целина, магданоз и спанак
250 г сок от моркови и спанак
За да придобием добро зрение и да се отървем от очилата си добре е да прилагаме тази рецепта с едновременно прочистване на организма и по-висока степен на суровоядство."

Също така и за детоксикация с цитруси:

"За детоксикация с цитруси – приема се единствено следната смес в продължение на 3 дни:
900 г сок от портокали
900 г сок от грейпфрут
200 г сок от лимон
2 литра вода, най-добре протиева или замразена и след това размразена."

Ако някои може да ми каже, ще му бъда много благодарен ... Намерението ми е от гледна точка на храненето, да ям колкото се може повече сурови неща и да пия повече изцедени сокове.

Засега не смятам да спирам да ям риба и пилешко (просто ги ограничавам до макс 1-2 дена в седмицата).

Поздрави на всички!

Активен

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Здравейте от Варна
« Отговор #1 -: 30-08-2018, 07:18:01 »

Здравейте,
сосолечението ще задържи прогреса на заболяването.Аз така навремето намалих диоптрите на двете ми очи, въпреки,че беше малък диоптър.Най - много помага сокът от цикория за очите, сокът от зеленолистни и моркови също.
Поздрави !
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Здравейте от Варна
« Отговор #2 -: 30-08-2018, 08:26:44 »

Добре дошъл, Илиян.  :sorcerer - emotloader: Соколечението нека си върви, то може само да помогне, при това не само на очите. Но е възможно причината в случая да е там, където най-малко я очакваш :) - в бъбреците. Бъбреците координират работата на всички органи в главата - най-вече очи, уши и дори щитовидна жлеза. (Това е Източна Медицина, която се преподава и приема вече отдавна и на Запад)
 Много е сложно диагностирането на ФУНКЦИЯТА на бъбрека , затова ние си мислим, че нямаме проблеми с тези органи, но това най-често не е така.. ( те не болят,  а лабораторните изследвания  не са достатъчни )
Ако не знаеш руски, намери някой да ти преведе тези клипове. Като за начало :)  
Прилаганите от  проф. Огулов техники са древни славянски- висцерален масаж върху органите в коремната кухина  премахва разни застойни процеси и на практика ги възвръща към нормална работа. И после по веригата - се възстановяват редица други функции на организма , които зависят от работата  на тези органи. Намирисва на чудо :) , но в много случаи наистина  е :)  
https://www.youtube.com/watch?v=PqQhCLHyjuE

https://www.youtube.com/watch?v=ZNJL5LvsJKg

« Последна редакция: 30-08-2018, 08:28:36 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.073 секунди с 22 запитвания.