Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Свежо попълнение  (Прочетена 4893 пъти)

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Свежо попълнение
« Отговор #20 -: 19-12-2009, 19:00:59 »

Не съм го питал за честота. Знам, че един път месечно може и не би било проблем. Аз искам често, но с тея килограми ;D :D :D :D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Свежо попълнение
« Отговор #21 -: 19-12-2009, 20:07:40 »

Аз съм си заплюла вторник за шанката..ще видим колко ще се наканя..ама вие толкова изписахте тук, особено Дани, че няма как човек да не се запали ;)
Активен

silversmith

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Свежо попълнение
« Отговор #22 -: 19-12-2009, 21:36:31 »

Добре дошла Боряна   :flowers2:  и аз така изведнъж реших и си промених коренно начина на хранене ще станат 6 месеца ,никакви такива -първо да изключа едно ,после друго от раз и това е, набори сме и аз съм на 39.
Активен

Antares

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 172
Re:Свежо попълнение
« Отговор #23 -: 20-12-2009, 09:18:16 »

Мен хич не биха ме притеснили разни иронични или закачливи подмятания, но за щастие са ми спестени поне до момента. Сега ми е много интересно да се ориентирам в предлагането по магазините на тези неща, които ползвам за храна. Пробвам различни комбинации, видове храни, за които не бях и подозирала до момента, и освен здравословно е и забавно. Мъжът ми сигурно доста ми се чуди, макар че не го споменава, обаче му харесват някои от "моите" храни, когато се реши да ги опита... явно му се виждат изчанчени или нещо такова :) Около мен няма други вегетарианци, за суровоядци да не говорим, затова се радвам, че тук има едно малко общество на съмишленици, с които да споделяме информация и опит :)
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Свежо попълнение
« Отговор #24 -: 20-12-2009, 13:35:15 »

Привет  :flowers2:

Някой замразени храни съдържали сяра, скоро разбрах.
Активен

Lollita

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
  • Starting a raw, live food diet
    • Information Security
Re:Свежо попълнение
« Отговор #25 -: 30-12-2009, 11:56:47 »

Цитат
Завчера ходих да си взема някои книги за йога на Свами Рама. И гледам книга "Суровоядство". Вземам да я разгледам и на задната корица чета следното:
Д-р К. Джефри: "Дневното ни меню трябва да се състои от сурова храна с общо тегло 1,5 кг. И никакви банани!"
Ха сега, де :surpris_23: ;D

 Защо без банани? Каква е причината да бъдат отричани ??
Активен
Go, Go Man United

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Свежо попълнение
« Отговор #26 -: 30-12-2009, 15:16:04 »

Цитат
Завчера ходих да си взема някои книги за йога на Свами Рама. И гледам книга "Суровоядство". Вземам да я разгледам и на задната корица чета следното:
Д-р К. Джефри: "Дневното ни меню трябва да се състои от сурова храна с общо тегло 1,5 кг. И никакви банани!"
Ха сега, де :surpris_23: ;D

 Защо без банани? Каква е причината да бъдат отричани ??
Нямам никаква представа, какво е имал предвид автора. Но 100% бананите не са вредни или нещо подобно. Просто на всякакви свободни съчинения можеш да се натъкнеш. Важното е обаче,  да експериментираш с храните и да видиш кой е твоят вариант. Опитност трябва. Давай смело напред ;)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

инката1988

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 86
Re:Свежо попълнение
« Отговор #27 -: 30-12-2009, 18:47:06 »

Здравей, Борянка  :love_026:
Аз съм начинаеща като теб. Не съм женена, но живея с приятеля си и 2ма съквартиранти. Когато разбраха за какво иде реч ми казаха, че няма да мога да ги накарам да се хранят като мен. Отвърнах, че няма и да се опитвам:) Моя приятел си го коткам малко по малко му разказвам, защо не трябва да ядем мляко и винаги му отговарям, така че да не може да докаже той правота, защото съм изчела достатъчно и знам и от дълбоко физиологична гледна точка какво се случва в клетките ни. Ако не успея да го примамя, то поне ще имам разбиране. Тепърва трябва да го обработвам за прочистване на организма, защото е много задръстен с мръсотии, но ще почна мнооого от далеч като му разкажа за функции на дебелото черво и капка по капка се надявам да направя вир  tooth
На изказванията относно вегетарианството не обръщай никакво внимание. Все едно е дали за това ще те коментират или защо ти е такава прическата
Желая ти много здраве, хубави емоции и вдъхновение
Активен

rossi9

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73
Re:Свежо попълнение
« Отговор #28 -: 31-12-2009, 05:35:09 »

И ОТ МЕН - УСПЕХИ :Content_14:
 :peperudi:
Активен
Усмихни се, за да ти се усмихне и Животът!

Antares

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 172
Re:Свежо попълнение
« Отговор #29 -: 31-12-2009, 15:16:39 »

Интересното е, че макар да не очаквах толкова скоро, но моите родители са "захапали" от разговорите ни на тема как и с какво да се храним и от близо месец са почнали да променят полека менюто си. Това много ме радва, защото и двамата имат нужда.
Благодаря на всички за хубавите думи и подкрепата :) Нека изпратим старата година с много приятни емоции и в добра компания, а Новата 2010 да ни донесе здраве, късмет и любов!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.119 секунди с 22 запитвания.