Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Житен режим  (Прочетена 128711 пъти)

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Житен режим
« Отговор #260 -: 11-06-2011, 22:07:56 »

Хранят се основно с божествената енергия- от слънцето, земята, въздуха  :peperudi:
Всеки, който е правил дълго гладуване- на вода ли сухо, е усещал тази енергия или прана....
Активен

Mep

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 483
    • Земя назаем
Re:Житен режим
« Отговор #261 -: 13-06-2011, 22:26:14 »

Всичко идва от психиката - като си мислиш, че нещо ще ти навреди или че няма как да е възможно (визирам неяденето), то тогава ще ти навреди. Освен това, почти е сигурно, че ще си навредиш ако от всеядство спреш да ядеш - всичко се прави постепенно, поетапно и с голям преход (може и да се случи добре за някои, но само ако изведнъж си направил квантов скок, а това е малко вероятно).
Активен
Духът владее материята!

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:Житен режим
« Отговор #262 -: 16-06-2011, 13:19:53 »

 Зоро, ти чувал ли си за някой, който е останал без орган след гладуване?
 
Активен

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Житен режим
« Отговор #263 -: 16-06-2011, 15:26:28 »

Ми не, що? Чел съм, че при слънцеядите, органите им променят функциите си и започват да правят нещо друго, ама точно какво - мъгла общо взето.
Чувала ли си за БИ–ГУ–ШИ–ЧИ, там например използват пъпа си за събиране на енергия и въобще за взаимодействие с енергосвета. Има даже интересни упражненийца. Пусни го в Гугъл, заслужава си ровенето.
Активен

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:Житен режим
« Отговор #264 -: 18-06-2011, 00:14:04 »

 Защото ми е интересно. Все пак много хора казват, че по време на по-дълго гладуване, тялото започва да изяжда здрави органи и "тъкани" както си писал ти. А досега не съм чула някой да каже "останах без бъбрек след едно гладуване" примерно.
 Има също инеяди, които не се хранят основно със слънчева енергия и не по начина на Манек.
 
Чувала ли си за БИ–ГУ–ШИ–ЧИ, там например използват пъпа си за събиране на енергия и въобще за взаимодействие с енергосвета. Има даже интересни упражненийца. Пусни го в Гугъл, заслужава си ровенето.
Гледам, че информацията е на руски, а никак не го разбирам.
Активен

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Житен режим
« Отговор #265 -: 18-06-2011, 22:52:29 »

Е, не се изяждат органи, намалява теглото им в степен обратнопропорционална на важността на органа, най-малко "отслабва" сърцето и мозъка, имаше разни графики из нета кое по колко процента губи.
Активен

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:Житен режим
« Отговор #266 -: 18-06-2011, 23:45:18 »

 Уместно е да се замислим, дали всъщност са били здрави тъканите. Защото аз мисля, че ако тялото имаше такава склонност към самоунищожение, нямаше да има и 1 инеяд. Твърдението, че можеш да останеш без жлъчка ми изглежда мн несериозно, за това и плодоядците не могат да бъдат мерило за сравнение в случая.
 Всъщност всичко опира до това, на какво равнище на съзнание си готов да бъдеш, а да се лишиш от храна(да постигнеш инедия) е един сигурен начин да постигнеш своя апогей. Не мисля, че всичко опира до храната естествено, един човек може  докато яде месо и Макдоналдс всеки ден, пак да е постигнал най-важното.
 Извинявам се, че пак спамя в темата !
Активен

Люба

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Житен режим
« Отговор #267 -: 21-06-2011, 10:34:01 »

Днес ми е 4ти ден.Не ми е проблем че ям едно и също.Първия ден само си мислех за всякакви вкуснотии,на втората нощ сънувах кошмар че се наяждам с боклуци,ама от най-гадните(вафли,еклери etc.)
 Като се събудих се зарадвах че е било само сън :whistling2 - emotloader:
Иначе се чуствам прекрасно,имам много енергия(недоспиване,и физ.натоварване не се оказаха проблем) и привличам яки неща към себе си-хора,ситуации.. :Content_22:

ПП:Понеже се чуствам мега добре,а храната така ми излиза около левче на ден,мисля да пробвам всеки месец даси го правя режимчето,много ми допада-просто,евтино и много ефективно.Дали би било ок?
Ааа и я отпуснете малко по подробно как се захранвате след такъв режим че варианта със сварени картофи нещо не ми се нрави.По конкретно с какви плодове ,зеленчуци започвате или няма голямо значение :heart_2:
Активен

Люба

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Житен режим
« Отговор #268 -: 23-06-2011, 06:35:30 »

Горе излъгах-то било 5ти ден,а днес е седмия.Само че... се появи същия проблем както миналата година-мъдреца ми долу в ляво не му понася да дъвче толкова,от другата страна расте в момента.Вчера си пасирах храната,но не се усвоява така добре както като я сдъвчеш хубавичко и чуствах отпадналост кръвното ми падна та ще видим дали ще ги направя 10 дни.
    Пишете моля ви за захранването :heart_2:
Активен

Mep

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 483
    • Земя назаем
Re:Житен режим
« Отговор #269 -: 11-08-2011, 14:38:08 »

Аз лично съм се захранвала така както и при другото гладуване. Но продължавах да си ям това, което и през житния режим съм яла, като добавях нови храни и постепенно. Нямала съм болки или проблеми. Според мен няма проблем да се прави всеки месец по 1 седмица например - стига да е приятно изживяване. Но ако започне да се прилага с насилие може да отслаби функциите на щитовидната жлеза - това се отнася до всички гладувания и режими.
Активен
Духът владее материята!

Jenshen

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Житен режим
« Отговор #270 -: 11-11-2011, 17:57:26 »

Здравейте, нова съм във форума, по принцип постя, а от няколко години комбинирам постите с житен режим, следващата седмица от понеделник започвам един 10-дневен житен курс, дали има желаещи да си правим компания  :love_026:
Активен

Тедо Димитров

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:Житен режим
« Отговор #271 -: 24-12-2011, 00:10:57 »

Преди да се започне този житен режим:
Запознайте се с глутена.
Запознайте се с човешката храносмилателна система и защо тя не е приспособена за зърна и фураж.
Запознайте се с липсата на адаптация на Европееца да усвоява дори и част от витамините и минералите в тях.
Запознайте се с метаболитния път, по който нутриентите стигат до клетката и страхотното състояние на диабет, в които ви държат нон-стоп.
Хранете се с палео храни, или тези, които пра-историческия човек е ял. Демек месо, яйца, ядки, малко плодове и зеленчуци, почти никакви млечни. Рибеното масло никой не го споменава?
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Житен режим
« Отговор #272 -: 24-12-2011, 00:14:03 »

Запознай ни де , развий ни тема , може ли такъв информиран човек като теб само да загатва и да ни дава насоки ??
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Житен режим
« Отговор #273 -: 24-12-2011, 00:17:35 »

Нещо ми намирисва на един наш аркадаш, дето опитва да пробива с всевъзможни никове ?  :) 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Житен режим
« Отговор #274 -: 24-12-2011, 00:19:06 »

Онзи е по-умен  tooth
Активен

Тедо Димитров

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:Житен режим
« Отговор #275 -: 24-12-2011, 00:19:56 »

А не, поинтересувах се от гладолечението и случайно попаднах на този форум и сега ми е чудно как хората вярват на някои неща, които са остаряли... Но пък всеки за него си...
Активен

Тедо Димитров

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:Житен режим
« Отговор #276 -: 24-12-2011, 00:29:58 »

То това форумче малко заприличва на секта. Не е лошо в темите да се пускат и критичните гледни точки, за да могат хората да направят своя информиран избор. Не претендирам, че съм особено прав. Просто наблюденията са ми такива, че колкото по малко житни и зърнени се ядат, толкова по-добре се чувства човек, да не говорим за по-доброто съотношение мускули:мазнини
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Житен режим
« Отговор #277 -: 24-12-2011, 00:32:27 »

Жива секта си е, приятелю. Спасявай се докато не е късно .  :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Тедо Димитров

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:Житен режим
« Отговор #278 -: 24-12-2011, 00:37:35 »

Ако сте вегани, няма да се Очудя. :) Аз въобще не искам да се заяждам. Просто е хубаво да се дават контра-аргументи, а не да се правят нападки без доводи.  ;)
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Житен режим
« Отговор #279 -: 24-12-2011, 00:40:14 »

В ДИР клубовете ще имаш много опоненти и ще можете да спорите , да си доказвате и да се пените на кого мускулите са по-големи,  тук най-много да те банне модератора или да получиш презрение от потребителите, което, повярвай ми, е още по-лошо. И веганите суровоядци си мерят пишките , а не мускулите и щангите  tooth  tooth  tooth
Активен
 

Страницата е създадена за 0.108 секунди с 24 запитвания.