Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на един луд тревОпасен (вече)  (Прочетена 1211 пъти)

тревОпасен

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Всичко започна преди точно 13 години.По онова време бачках в голямо заведение.Клиентът-поредния ,който се правеше на интересен си поръча сирене по шопски без яйце,щото не бил ял месо.Позволих си да му кажа че яйцето не  е месо.(Това на аватара съм аз.Израстнал съм в щанги и фитнес зали,ежедневно висях по лостовете и успоредката в близкото даскало и имах някво мнение за храната като цяло)Той само каза че се е излекувал от подагра и редом със сметката на масата имаше визитка на която пишеше Малахов,Димков,Дънов леко нечетливо.
Следващия път когато бях до книжарницата имаше няколко книги на Малахов.
Така открих Малахов.
Рязко спрях месото и рибата хляба и всичко от брашно и мляко и започнах да правя Петимата тибетци.Започнах да гладувам по 1 ден всяка седмица.Започна здраво да ми тече носа,слуз с въздух мехурчета а не бях настинал.Оказа се че организма се чисти от млякото и хляба общо казано.
Грешка номер едно ядях много високо вълехидратни готвени неща и супички и за мой ужас пуснах корем.Малко след това бачках едно лято в Съни Бийч.Макар че се хранех малко ,само с малко сварен ориз без мазнина и малка салатка,нещо не беше наред.Нямах сила и енергия никаква.Започнах да гладувам по 72 часа непрекснато само на вода всяка седмица 3 дни не ядях нищо.И пак никаква енергия.Ами срам не срам.... казах си аз..
Така открих клизмата.
По това време вече пиех урина по Малахов.Ползувах неколко дневна за клизмите.Пол Брег е грешал.В продължение на 3 месеца всеки ден надвечер от мене се изсипваха по 2 шепи с връх галагонки като от коза но малко по едри.(математиците може да сметнат колко кила са това)на третия месец започна да излиза само мътна вода и аз спрях клизмите.
След това ми се удаде уникалната възможност да бачкам за гръцки лекар,прекарал живота си в Канада и последните няколко години работел в Щатите в Хипократес-през това време се е хранил само и единствено с кълнове.Запознах се с хора излекувани от него-рак,злокачествен.В началото не вярвах.Аз работех в негов био супермаркет а после в малък хотел ,който купи от някакъв футболист.
Все още ядях готвено и нищо интересно не се случваше.След това се прибрах и сложих край на  4 годишно вегетарианство по много тъп начин.Нова година във високопланинско село.Домакина направи грешката да пържи кюфтета ,да ама от сърна.Просто не устоях и всичко отиде по дяволите.
По това време четях разни йоги и Джасмухин.Реших да се пробвам.Разбира се дотогава имах много гладувания по 1,3 и 7 дни.Издържах точно 7 денонощия без храна и вода и според мен получих хипотермия-щях да умра ако не беше приятелката ми.Стана ми студено и ме втресе,зъбите ми тракаха,после мим стана много лошо и много топло.Оцелях но сметнах експеримента за неуспешен макар че издържах още 7 дни без храна.
Изминаха няколко години на лутане тук таме и на много екстремни тренировки.Имам приятел занимавал се с бокс професионално.Той разработи система за уличен бой.Сподели ми физическата подготовка към това нещо.Резултат-17 кила чист мускул качих за 2 месеца без химия ,протеин и витамини.При това със собствена тежест само.Изненада,и аз бях изумен.Разбира се не ми даде да споделя това нещо с който и да е.Имал си бил планове,а самата бойна система още не ми е показал.
Малко след това отидохме да бачкаме в Чехия.Хранех се вече само със салати,варени картофи и риба тон и сиомга пушена и малко плодове.Около 5 месеца и минах на режим всичко става за ядене.Чехия-страната на бирата и колбасите и шунките,сещайте се.Вече бях към 96 кила на 168 см. и не тренирах.Ужас.Не приличах на себе си.Шкембе и мазнини колкото искаш в цялото тяло.Вече не издържах когато бачкахме то 12 или 16 часа.Стъпалата ,краката и гърба боляха зверски.Докарах си нещо което се казва парестатична мералгия,дясното бедро постоянно изтръпнало.Докторите са луди изписаха ми някякъв наркотик който да въздействал на нервите.Един ден щях да пукна.Мое да съм зел капка две повече.Реших и ладувах 12,5 дни и бачках нормално през това време.Пулс -40 удара в минута и кръвно 90/60 на последния ден.Свалих 8 кила,които след това качих много бързо.Но се отървах от изтръпналия крак.Излекува се от глада.
И така...От вече 2 месеца съм на два –три плода на обед и една салата следобед,свалих вече 11 кила,слуха ми се подобри но обонянието се подобри много повече.Венците ми станаха бледорозови ,бяха тъмни,падна ми стоманена коронка барабар с зъба и стоманения щифт който беше завинтен в костта преди 9 години.Кожата стана малко по светла и по мека,ноктите станаха ужасно твърди много здрави но еластични.Получих огромно чувство на лекота все едно че съм перце.Ами ... засега това.Искам да кажа никога не съм се чувствал така съм имал период -6 месеца тичане по 15 км. пресечена местност всеки ден.Тежах 78,5кила когато вдигнах 200 на лежанка и 190 два пъти(без химия и протеини)Никога не съм се чувствал така толклова лек и толкова добре.Жалко само че изминаха 13 години досега на лутане.
Активен

mike76

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Re:Дневникът на един луд тревОпасен (вече)
« Отговор #1 -: 21-06-2017, 21:06:02 »

 Здравеѝ и Малахов е бил щангист,пробваѝ МСМ на мен доста мазнинки ми стопи това е органична сяра.
Активен

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Дневникът на един луд тревОпасен (вече)
« Отговор #2 -: 22-06-2017, 13:30:39 »

Здравей Тревопасен,
да, аз също съм допускала много грешки и затова днес когато давам на някого съвет се старая да го предпазя от грешките, които аз допусках.Но грешки се допускат, особено когато човек не е наясно и прави с тялото си експеримент.За мен храненето с кълнове е най - доброто и то наистина води до чудесни резултати.Стига човек да има силното желание и воля да се храни така и да няма проблеми със стомаха това наистина е най - доброто.Пълното суровоядство е чудесен режим, но с кълнове разбира се.Изключат ли се кълновете нещата могат да станат много сериозни.Аз също не съм изключила напълно картофите - имам язва и се налага при тежка криза да ползвам картофи.Но ако няма такъв проблем и човек се храни натурално - с диви растения, салати, кълнове, корени ще си осигури много добро здраве.
Не бива обаче да се минава от 1 в друг режим, това е пагубно.В смисъл когато се изключат някои храни като месо, млечни, яйца да не употребяват.Организмът страда така когато режимът на хранене непрекъснато се мени.Тази храна / животинската / се усвоява по друг начин.Готвената храна също се усвоява по съвсем различен начин.Някои вегетарианци , които познаваме минаха на чист суров режим с кълнове и днес са много доволни.Даже казват,че вегетарианството с готвена храна не носи резултати в лечението.И при мен е било така затова съм избрала суров режим.Готвената храна днес дори не ме нахранва, просто оставам гладна.А кълновете засищат организма перфектно.От кълнове правя хлебчета, кюфтета, ползвам ги в салати и студени супи.
Поздрави !
Активен
 

Страницата е създадена за 0.15 секунди с 23 запитвания.