Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Квантова синхронизация КС/QE  (Прочетена 6147 пъти)

асен

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73

Здравейте, какво е мнението Ви и вярвате ли във следните теории:

- Теория/техника за квантовата синхронизация на Frank Kinslow

http://dreamland-bg.com/index.php?topic=2110.0
http://www.kinslowsystem.com/

- Теория за когиталността - допуска наличието на нулева точка съдържаща цялата информация за всичко съществуващо/поле на акаша/.

"Когиталност (от лат. cogito – мисля) – това е мисловност в общ глобален план!
Някои автори определят тази същност като Акаша (изначалното вещество на творението), Вселенски/ Космически разум, други като енергийно-информационна система, трети като Бог… Терминът когиталност е създаден през 2008г. с цел обединяване и допълване на множество подобни понятия в едно. "

И двете системи произхождат явно от квантовата физика и теориите на различни учени в тази област.  Използват се основно за осъзнаването на силата ни като източници на енергия и осъзнаване на безграничните ни възможности.

Активен

асен

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73
Re:Квантова синхронизация КС/QE
« Отговор #1 -: 01-12-2016, 10:02:25 »

Здравейте, Днес ми се случи следната ситуация.

Негативен Коментар на човек за мен пред група от колеги при което явно ми се присмяха с глас за моите действия. Замълчах си и потънах от срам защото не знаех как да реагирам пред егрегора - приех че това е общо мнение на по-голяма група а аз съм сам срещу всички.
 
Потънах от срам и после се замислих какво да направя като действия първо с това което съм направил и второ с хората които ме осъждат.

Да ги накажа мислено,
да им простя,
да се променя и действам спрямо техните представи
или да ги махна от действителността си като действам така че да .

Реших да ги накажа мислено но после сметнах че така наказвам и себе си чрез емоциите които изпитвам към тях

после реших да не ги съдя но да ги зачеркна все едно не съществуват за мен

Да им простя ли?
Активен

ogrizko

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 167
Re:Квантова синхронизация КС/QE
« Отговор #2 -: 01-12-2016, 13:30:21 »

"Гледайте, никой никому да не отвръща зло за зло; а винаги желайте доброто и един другиму, и на всички."  :police:
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Квантова синхронизация КС/QE
« Отговор #3 -: 02-12-2016, 10:15:03 »

Асене, подбуждаш ни към даване на становище по казус, по който не сме запознати  :pensif_29:  tooth
Това не е възпитателно като подход :)
Ако ще търсиш мнение, редно е да разкажеш за какво е бил спорът и какви са били аргументите на всяка от страните.  ;)  За да може,  ако  някой от  нас има компетентността - да даде становище.
Възможно е ти да си сгрешилият ,  а групата  критици   в случая да ти прави услуга като ти посочва грешките  :surpris_23:
Това е по отношение на предмета на спора.
А по отношение на балансиране на емоциите в случай на обида, можеш да ползваш препоръката на Марк Твен:
"Понякога ругатнята може да даде такова облекчение, каквото  и  молитвата не може! "  tooth
Препоръката е ъпгрейдната допълнително от моят приятел ,учен, изобретател и експерт по енерго-информационна Медицина  (В.Жуков )  - Според него най-добре е да се подбере възможно най-бруталната ругатня, само че да се произнася мислено, докато външно се усмихваш на опонента си .
 tooth 
 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

асен

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73
Re:Квантова синхронизация КС/QE
« Отговор #4 -: 02-12-2016, 11:17:31 »

Ситуацията беше следната - сутрин трябва закараме с жената детето на училище, което пък е съвсем близо до мястото от което минава и служебен автобус които продължава към работното място.

Колеги или шофьора са ме видели, че слизам от автомобила си и бързам за да хвана автобусчето.

Като си качвах шофьора коментираше към колегите ми - да слезеш от автомобила си, за да се качиш на автобус, а всички останали колеги прихнах м задружен присмех сякаш се кефеха на коментара и очевадно ми се присмиваха за постъпката или действията като може би глупава.

Почуствах се унизен и почувствах обида и срам за  извършено нещо нередно. Нищо не казах и не се защитих. Не влязох в спор защото нямаше такъв просто коментар и дружен присмех на мой гръб.
Сякаш не бях там и не съществувах за тях.

Приз нощта след като се събудих  постоянно се връщах в съзнанието към ситуацията като преживявах отново чувството.

Това е ситуацията.
« Последна редакция: 02-12-2016, 11:26:39 от асен »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Квантова синхронизация КС/QE
« Отговор #5 -: 02-12-2016, 12:21:41 »

Ами освен да смениш шофьора и колегите с някои по-пораснали..?   Или поне "квантово синхронизирани" ?  :surpris_23:
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

асен

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73
Re:Квантова синхронизация КС/QE
« Отговор #6 -: 02-12-2016, 13:21:21 »

Нещата ги гледам само черно и бяло -
Хората които са ме наранили някога независимо кога, никога вътрешно не ги приемам и признавам,  както и не контактувам никога повече с тях - просто те не съществуват  за мен и направо ги зачерквам от живота си. 

Така е и сега.

Активен

ogrizko

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 167
Re:Квантова синхронизация КС/QE
« Отговор #7 -: 02-12-2016, 13:41:16 »

аха... нищо лично, според мен проблема е в теб ;) ама това е от моя гледна точка - човека се е пошегувал и нормално в ситуация от автомобил да бързаш да се качваш на автобус ...ако беше обратното нямаше да е толкова забавно :) приемаш нещата твърде лично и надълбоко и си ги тълкуваш от твоята гледна точка ...вероятно ако шофьора е знаел, че толкова ще се засегнеш едва ли щеше да каже подобно нещо, просто нямаше да се пошегува! това, че някой се забавлява не значи, че влага негативна енергия ...по-скоро в теб има някаква негативна енергия, която те кара да ги приемаш нещата негативно и песимистично! или ако не обичаш да си център на вниманието, те е подразнило това, че прекалено много внимание са ти обърнали и си се почувствал неудобно от това! но така или иначе според мен трябва да работиш върху себе си и в двата случая, а не да обвиняваш другите :) ще дам за пример себе си ...мен както и да ме обиждаш ми е абсолютно все тая и не се засягам по никакъв начин, дори и това ме забавлява някой да ми се пени насреща и да се мъчи да ме ядоса и т.н. просто не виждам никакъв смисъл в това да се обиждам, щото някой друг е решил, че трябва да ме обиди ...от моя гледна точка е безсмислено да се поддавам на желанието на другите как би трябвало да се чувствам :) това, че ме обиждат и ме псуват изобщо не ми пречи да съм щастлив и да ми е забавно в същото време ...обаче виж център на внимание и аз не обичам да съм, освен ако не съм в по-лигаво настроение нещо и да го играя театро ...иначе предпочитам да плувам в сенките :) явно не умееш да се шегуваш със себе си, иначе можеше и на теб да ти е забавно в ситуацията вместо и през нощите чак да се тормозиш за глупости ...ама това, че за мен са глупости не значи, че за теб не са важни нещата ...кофтито е, че явно наистина за теб са важни щом така се чувстваш! единствения начин е да говориш с шофьора на лично и да му кажеш как те карат да се чувстваш закачките му и да го помолиш да престане ...и на 90% поне съм убеден, че ще престане ..освен ако наистина няма желание да те обиди по някаква причина ....ама ако има такава ще трябва още да разказваш, за да може да се прецени :) само се надявам сега да не те обиди, че не съм на твоето мнение ...повярвай ми нямам желание да те обидя, но това е моята гледна точка за ситуацията! даже бих предположил, че си зодия рак или скорпион ...но пък зависи от човека, така че пък може и да не си  :surpris_23:
Активен

Desska

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
Re:Квантова синхронизация КС/QE
« Отговор #8 -: 02-12-2016, 19:49:47 »

Мисля, че шегата е за тяхна сметка, защото тях едва ли някой ги е закарал до спирката, а вероятно някои и са потичвали за служебния автобус, а и щом всички сте в автобуса няма място за срам! Не е необходимо нито да обесняваш нито да прощаваш, а и на следващия и по следващия ден да го правиш.... :) това е отстояване на позиция и аз незнам кой не би го разбрал....Норвежкия крал например се е возил в трамвая и като го попитали защо, отговорил: щом за народа е криза и за мен е криза!
Активен

Desska

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
Re:Квантова синхронизация КС/QE
« Отговор #9 -: 02-12-2016, 20:21:44 »

Относно квантовата синхронизация, просто мога да те посъветвам да прочетеш Символ на вярата, и много бързо ще си отговориш на въпросите. :)
Активен

emo75

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 222
    • Разходка из Езерната градина
Re:Квантова синхронизация КС/QE
« Отговор #10 -: 02-12-2016, 21:24:56 »

И аз да дам пример.
С Бате Бино се познаваме от този форум от около 3-4 години. Винаги са ме кефили интересите му в сферата на неординарните подходи по отношение на здравето: тодикампове, пробиотици, руски ексцентрици и изследователи и прочие.

След време съвсем случайно засякох Бате Бино в един автомобилен форум - и двамата бяхме с различни от тук никове, но шесто чувство - познах го   :Content_14: Тогава още повече ми се издигна в очите, защото се оказа, че и на битово ниво имаме общи вкусове  - и двамата си падаме по сходна марка непопулярни за масите автомобили  ;D tooth
Не бях се навъртал тук 1-2 години. Съвсем случайно преди седмица пускам търсене в сайт за автомобили "втора ръка", ей-така заради мъжкото хоби, и що да видя - обява за марка  и модификация автомобил, който имах допреди време, но ме удариха, и така се  разделих против волята си с него. Та, оказа се, че Бате Бино в момента кара същия модел и марка автомобил. И още повече - сдобил се е с автомобилно бижу, за което аз мечтая от поне 4-5 години  :Content_4 - emotloader:
Това не е ли синхроничност на квантово ниво - хем, за гладолечение, хем за ланча капа купе да си говорим с кеф  :Content_14:
Активен

асен

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73
Re:Квантова синхронизация КС/QE
« Отговор #11 -: 02-12-2016, 22:09:35 »

Е това ако не е квантова синхронизация. Карам Ланчия Либра от 6 години, а тази седмица се мислех и за втора - Ланчия Капа или Тезис ама втората е утопия.
Активен

emo75

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 222
    • Разходка из Езерната градина
Re:Квантова синхронизация КС/QE
« Отговор #12 -: 02-12-2016, 22:24:58 »

Е това ако не е квантова синхронизация. Карам Ланчия Либра от 6 години, а тази седмица се мислех и за втора - Ланчия Капа или Тезис ама втората е утопия.


Ако щеш вярвай, тесисът ми е другата мечта. Но като разбрах, че един амортисьор е хиляда лева и ми се охлади ентусиазма  :Content_4 - emotloader:
Активен

асен

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73
Re:Квантова синхронизация КС/QE
« Отговор #13 -: 05-12-2016, 13:29:53 »

Как мислите положителните и отрицателни емоции влияят ли върху състоянието на клетките ни на енергийно ниво. Имат ли емоционална памет за това какво сме преживяли или изживяваме в момента?

При приповдигнато настроение и физическа активност тялото и духа се чувстват много по-добре.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Квантова синхронизация КС/QE
« Отговор #14 -: 05-12-2016, 16:04:12 »

Емо , оригинален  коментар по темата  :flower:

Асене, точно на клетките как влияят емоциите, едва ли е важно за някого, след като е установено  ОТ ХИЛЯДОЛЕТИЯ как влияят на ОРГАНИЗМА КАТО ЦЯЛО :)  ( Клетките нали са част от организма, значи е важен той , а не отделните негови съставляващи :) )
Китайската Медицина е наясно с много неща от стотици векове  :pensif_29: ,  А учените ги  обявяват за "открития" чак сега  tooth

Само,  внимателната с "приповдигнатото настроение" ,защото в наше време хората гледат да го постигнат най-вече по  лесния, по "втория" начин - напр. с по няколко РедБула или дори още по-яки "стимуланти" :) 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.068 секунди с 22 запитвания.