Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Продавам бавнообротна сокоизстисквачка Optimum RKS-2300  (Прочетена 1642 пъти)

Рекс

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42

За Оптимум е писано много в темата за Дъвчещо-мачкащите сокоизстисквачки. Закупена е от Метро в Пловдив за 180лв през септември. Гаранцията е 2 години. Попитах представителите на Оптимум за България дали техните оригинали са идентични с машинките от Метро, не ми отговориха. Те предлагат 3 вида цедки в зависимост от пропускливостта, които според мен ще паснат и на тази сокоизстисквачка. Сокът от ябълка е приятен, от цвекло и морков е с много пулп, подходящ за дъвчене, не ми е по вкуса. Ползвана е 5 пъти. Имам ръчна сокоизстисквачка. Правя сок от поници и тревички, портокали, та тази стои в ъгъла, а ябълките и морковите гризем.
 Предлагам я на продажната цена, все пак е в почти пълна гаранция. Доставката ще е за моя сметка, за Пловдив и региона, може и лично. Ще има подаръци кофа диви ябълки, тиква и зеленийки :)
 Опитвах дълго да кача снимки, но все остават големи. Бих пратила при желание.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Рекс, почти във всички  форуми и сайтове има ограничения за размера на снимки. Така е и в сайтовете за обяви. Затова, когато ще ти се наложи, най-лесно и бързо ще можеш да ги намаляш с програмата Paint на Windows. Цъкаш върху снимката с десен бутон , и в менюто "open with.." избираш PAINT.  Снимката се отваря в   paint  и горе в прозорчето "resize"  задаваш по-малки стойности. После save и готово.
Това важи ако си на windows , естествено. :)
(На андроид  не знам как, не ми се е налагало, а и тази система не ми е приятна за сериозни компютърни занимания :) )
« Последна редакция: 25-11-2016, 19:25:35 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Рекс

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42

Верно ме подсети, бате Бино, но сега нали съм смарт и с таблет... Ще се постарая.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.111 секунди с 24 запитвания.