Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Износване на стави?  (Прочетена 5898 пъти)

TodHuk

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 83
  • be water..
Износване на стави?
« -: 09-11-2015, 10:38:40 »

На 53г. В момента за 3-ти път правя 7 дневно гладуване. След първото се чувствах много добре. След второто ми се оправи кръвното и спрях лекарствата.. Основната цел на гладуването ми е повишаване на регенерацията на клетките, тъй като имам коксартроза износване на хрущялната тъкан на тазобедрените стави.
В момента ми е 4-ти ден от гладуването. За сега го правя водно и довечера мисля да ходя да плувам. Някой има ли опит относно лечение на стави и регенериране на ставна тъкан??
Активен
Когато пациента иска да оздравее, медицината е безсилна

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Износване на стави?
« Отговор #1 -: 12-11-2015, 00:45:38 »

Да.
Забележителни, дори (уж) "феноменални" резултати съм постигал временно въздържане от храна... :)
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

TodHuk

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 83
  • be water..
Re:Износване на стави?
« Отговор #2 -: 13-11-2015, 22:35:21 »

Вов, дай малко инфо за тези неща.. Това ме вълнува много..
Активен
Когато пациента иска да оздравее, медицината е безсилна

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Износване на стави?
« Отговор #3 -: 14-11-2015, 00:31:45 »

Провеждам лечебно-учебни курсове. По време на главната им част - 2 седмици - участниците сме извън голям град, извън работа, семейство и пр. След тези 2 седмици се връщаме по места и всеки довършва курса по написана таблица и консултации, ходейки на работа.
Установеното повишаване броя на стволовите клетки е над всякакви предварителни представи. Лечебното им въздействие - също.
(Както вече знаем, не лекува нито лекарят, нито лечителят, нито лекарствата, нито "болният"... Ние само създаваме колкото можем по-добри условия на организма и старателно не му пречим, а благодарим. Лечението си го прави той. Сам, с помощта на Главния разпределител.)
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

buni59

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Износване на стави?
« Отговор #4 -: 22-12-2015, 13:33:40 »

На 53г. В момента за 3-ти път правя 7 дневно гладуване. След първото се чувствах много добре. След второто ми се оправи кръвното и спрях лекарствата.. Основната цел на гладуването ми е повишаване на регенерацията на клетките, тъй като имам коксартроза износване на хрущялната тъкан на тазобедрените стави.
В момента ми е 4-ти ден от гладуването. За сега го правя водно и довечера мисля да ходя да плувам. Някой има ли опит относно лечение на стави и регенериране на ставна тъкан??
Здравей
Имам опит с болки в колената и тазобедрените стави. На 56 г съм и правя сухо гладуване от 2години. Претоварих ставите с клекове с щанга и ходене, а може да им е дошло времето. Няма значение. Тъй като на лекари не ходя не знам каква ми е диагнозата.Почнаха първо колената- болки нощно време и при клякане. После и тазобедрените стави. Болки нощно време. Кофти. Май и заради тях почнах сухия глад. Първо правих по три дена. Болките минаваха за около месец и пак се почваше. Така три четири пъти по три дена. Януари 2015 изкарах 7 дена на сух глад. След това забравих че ме е боляло нещо. Иначе всяка седмица един ден съм на сух глад. През два три месеца по три дена.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Износване на стави?
« Отговор #5 -: 22-12-2015, 13:55:24 »

 :pensif_29: :pensif_29:
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Износване на стави?
« Отговор #6 -: 22-12-2015, 20:54:26 »

Според мен, вредите са повече от ползите.
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Износване на стави?
« Отговор #7 -: 23-12-2015, 11:20:13 »

...
Тъй като на лекари не ходя не знам каква ми е диагнозата.................. Така три четири пъти по три дена. Януари 2015 изкарах 7 дена на сух глад. След това забравих че ме е боляло нещо. Иначе всяка седмица един ден съм на сух глад. През два три месеца по три дена.

Привет, buni59  :)
Браво на теб, моите адмирации! :)  :pensif_29:

Krassimir

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Износване на стави?
« Отговор #8 -: 21-06-2016, 10:01:49 »

Здравейте , аз съм на 33 години и не съм със сериозни увреждания на ставите , но трябваше да взема някакви мерки, за да не се стигне до такива . Тъй като тичам често и ходя 2-3 пъти седмично на фитнес често усещам болки в ставите да не говорим, че като тичам ми пукат глезените доста неприятно. Реших да пробвам с прием на колаген и взех този който рекламират на булгарикус http://bulgaricus.bg/bg/proteini/45-kolagen-8002937459940.html?search_query=KOLAGEN&results=8 ползвам го от 2 седмици и усещам по малко натоварване в областта на ставите и вече като тичам глезените ми не издават този неприятен звук следователно няма и болка след тренировка. На мен ми действа.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.13 секунди с 24 запитвания.