Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Привет!  (Прочетена 10100 пъти)

Соня

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Привет!
« -: 01-07-2016, 11:03:21 »

Привет на всички!
Казвам се Снежа Христова. Отдавна съм си правила пост и водни дни, но за първи път правя сухо гладуване.
Вчера беше първият сух ден.Чувствах се добре, дори ми се искаше поне още един ден да съм на сухо.Реших да не рискувам и да спазвам всичко, което сте писали по форумите.И добре, че го спазих.Днес започнах точно както е описано -15 мин да се пие на глътки една чаша вода, след това до обяд 8чаши.
Замайва ми се главата поне 2 часа след пиенето на водата.Благодаря за указанията.Благословени бъдете!
Активен

миа

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
Re:Привет!
« Отговор #1 -: 01-07-2016, 11:21:04 »

Топъл привет Снежа!  :Content_14: :Content_14: :Content_14:
Добре си започнала, но не знам как разбра, че до обед трябва да се изпият 8 чаши с вода. Моля те, пощади се и най-вече бъбреците си, като не прецакаш това, което си постигнала до сега.  :Confus_34:
Активен
Тайната на здравотворният живот се крие в хармонията между дух, тяло и разум.

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Привет!
« Отговор #2 -: 01-07-2016, 13:14:10 »

Бъдете снизходителни към момичето. Едва ли сте безгрешни.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Привет!
« Отговор #3 -: 01-07-2016, 15:35:35 »

Добре дошла, Соня!
Тъжната новина на "зрелите" форуми е, че има много писано, далеч не всичко е по интересуващите ни теми и става уморително да се прочете всичко...
Ако пък зададем въпрос, ни пращат да четем... Тоест, първоначалното ни силно желание за бързо решаване на въпроса ни, не се осъществява. Но, такъв е животът. Дерзай, не спирай.  :flower:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

ogrizko

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 167
Re:Привет!
« Отговор #4 -: 01-07-2016, 18:14:03 »

Бъдете снизходителни към момичето. Едва ли сте безгрешни.
Безгрешен не съм ...и точно затова търпя критика! Ако Соня е безгрешна значи мястото й не е тук, предполагам. Това, че съм избрал да си изразя мнението в стил "Норбеков" не означава, че не й мисля доброто. Просто като човъркаш човек в болното място и го тормозиш и му покажеш колко нелепо звучи нещо, ще го накараш да се замисли ...но така или иначе май няма смисъл да обяснявам, защото цензурата е твърде силна във форума и не си виждам мнението ...така че предполагам няма да има обидени и всички ще си свирукат доволни и щастливи :whistling2 - emotloader: Всъщност, има ли правила какъв стил точно трябва да се използва, за да се изкажеш?! :surpris_23:

Може би това звучи по-добре:
"Привет, Соня! Много ми е драго, че най-накрая си се престрашила да се появиш във форума и да се изкажеш. Да, в началото е трудно, нормално е да изпитваш известни неразположения. Обаче ти не се притеснявай, бъди смела, продължавай по същия начин и ще успееш, всичко ще бъде наред! Все пак внимавай, възможно е да си изпила повечко вода отколкото трябва и затова да ти се е натоварил малко повече организма. Ама пък щом като си чела, че 8 чаши вода трябва да се изпият до обяд - спазвай режима, няма проблем."

Прекрасно просто :thankyou:
Активен

Manenut

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Привет!
« Отговор #5 -: 24-11-2017, 04:53:44 »

Аз те харесвах Не съм добър да правя това.
Активен

qwerty11

  • Гост
Re: Привет!
« Отговор #6 -: 04-07-2023, 21:22:45 »

 :Content_22: :peperudi:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.09 секунди с 23 запитвания.