Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Гладолечение и кърмене  (Прочетена 2145 пъти)

Loly

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Гладолечение и кърмене
« -: 06-05-2016, 07:08:59 »

Здравейте.Нова съм тук.
Реших да пусна нова тема,тъй като мисля,че ще е полезно да има специална такава за гладолечение по време на кърмене.Извинете ме,ако е засяган въпроса в някоя от другите теми.
Моля,споделете вашият опит,мнение,мисли.
Има ли специфики?Мислите ли,че периода е подходящ?Притеснения да не попадат токсини в кърмата?
И всъщност това,което ме интересува най-много,защото не съм дала още отговори за себе си, е мислите ли че количеството на храната(например при гладолечението на Лидия Ковачева) трябва да бъде увеличено,за да не намалее производството на кърма,или да не се ограничава прекалено майката.
В случая питам конкретно за гладолечението на Ковачева на този етап,но мисля че ще е полезно да се споделя всякаква информация за различни гладолечения по време на кърмене.
Благодаря .
Активен

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.
Re:Гладолечение и кърмене
« Отговор #1 -: 06-05-2016, 07:45:06 »

http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=8109.msg78449;topicseen#msg78449
Гладуването в тази тема е водно-то е много по-мощно от плодовото.
Говори се,че токсините се отделят в кърмата.Но при плодуване по Лидия Ковачева пречистването започва на 7-8 ден и то пречистването на дебелото черво.Токсини ще започнат да се отделят много по-късно.Мисля,че до 10 дни няма да се отделят токсини.
Стига да не си слаба,с променлива енергия(доша вата)-при тях пречистването започва по-бързо.
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир
 

Страницата е създадена за 0.085 секунди с 22 запитвания.