Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Гастрит  (Прочетена 1363 пъти)

Andriana

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
Гастрит
« -: 03-05-2016, 11:03:48 »

Здравейте, видях че на много места се споменава гастрита, но не попаднах на такава тема. Сега отварям тази тема за да науча по какъв начин с природна медицина, билки или храни би се оправил гастрита. Може би пиенето на течности са много важни, моля за точни мнения и препоръки и ще съм много благодарна.Как се появява най-често? Аз не съм си правила изследвания,моите симптоми са остра болка в областта на областта под слоновата кост, вътрешна болка, свръх чувствителност, вечер след 22 часа се изостря и спира само след притискане на областта. Потичане на сълзи, болка с областа на сърцето.
Активен
"Практикуването на спорт е човешко право."

Mia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 215
Re:Гастрит
« Отговор #1 -: 04-05-2016, 17:42:57 »

Здравейте, видях че на много места се споменава гастрита, но не попаднах на такава тема. Сега отварям тази тема за да науча по какъв начин с природна медицина, билки или храни би се оправил гастрита. Може би пиенето на течности са много важни, моля за точни мнения и препоръки и ще съм много благодарна.Как се появява най-често? Аз не съм си правила изследвания,моите симптоми са остра болка в областта на областта под слоновата кост, вътрешна болка, свръх чувствителност, вечер след 22 часа се изостря и спира само след притискане на областта. Потичане на сълзи, болка с областа на сърцето.
Гастрита се оправя със здравословно и правилно хранене.
Спираш консумацията на вредни храни, и ще забравиш за гастрита. :Content_22:
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Гастрит
« Отговор #2 -: 06-05-2016, 16:31:06 »

Предлагам първо да преминеш качествени медицински прегледи и изследвания. След като получиш надеждна диагноза, в този форум можеш да намериш и компетентни съвети.  :flower:
(За коя точно "слонова" кост става дума? :surpris_23:)
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Гастрит
« Отговор #3 -: 06-05-2016, 17:58:17 »

Да, прави впечатление , че доста хора обичат да си поставят сами диагнозите :)
Това не е лишено от резон, но само след като са направени необходимите изследвания и се имат някои познания..
("Диагноза" е понятие , създадено от "лекарствената" Медицина, пасващо на целите й.  От гледна точка на натуралната Медицина, това е повърхностен , почти безсмислен термин, понеже отдавна е ясно , че отделен орган никога не боледува, проблемът е винаги комплексен , а проявите - винаги строго индивидуални. )

В случая на Адриана симптомите сочат повече към езофагит. И вероятно даже - рефлукс-езофагит.
Което не изключва да има и гастрит. Без гастроскопия няма да се мине..  :-\
 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.136 секунди с 22 запитвания.