Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневник на Танита (два месеца суровоядство)  (Прочетена 5984 пъти)

Benita8

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте,
тази опция за дневник е много удобна, защото ти дава възможност да получаваш подкрепа и информация от хората в този форум. За мен това е истинско удоволствие, тъй като никой от моето семейство не ме подкрепя.
Отдавна искам да се пробвам да се храня само със сурови плодове, зеленчуци, ядки и др. и сега ми се отдава чудесна възможност с настъпването на пролетта и наближаването на лятото. Искам да се презаредя, да отслабна малко за лятото, и да се чувствам свежа и здрава. От днес настъпва двумесечното ми предизвикателство, на суровоядство. Тук ще споделям постигнатите резултати. Ще се радвам да споделяте опит и информация.  ;) Благодаря ви!
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.

Желая ти успех, макар да не изглеждаш толкова зле на снимката. Два месеца са множко, но както решиш.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

По това време на годината не са останали много читави местни плдове освен орехи. Ябълките губят витамините и захарноста и през този сезон е трудно някой да ме прилъже с ябълка.
Та ако искаш да е предимно на плодове може да изчакаш черешите и да продължиш на ягоди...
Подземните зеленчуци (морков, ряпа, гулия, цвекло)  все още са в добро състояние.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.

Аз ще те посъветвам да консумираш повече кълнове от всякакъв вид и род-житни,лимецови,ръжени,от слънчогледови семки,люцерна и пр.Също-много зеленолистни.Включи целина,магданоз,спанак.
Двата вида храни(кълнове и зеленолистни) са много важни при суровоядството.Успех! :Content_22:
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122

да ви питам - при вас кълновете от тиквени семки горчат ли?
щото аз няколко пъти покълвах такива и всеки път се вгорчаваха.
Активен

raw

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58

да ви питам - при вас кълновете от тиквени семки горчат ли?
щото аз няколко пъти покълвах такива и всеки път се вгорчаваха.
Привет Танита.Какво те кара да минеш на суровоядство?Здравословен проблем или нещо друго??И ако наистина си решила да ставаш суровояд, помисли си добре!?Ако до сега си се хранила с храната на мнозинството,от веднъж със суровоядството ще имаш здравословни проблеми.Като начало направи си прочистване,поне за седмица.После премини на Веганство,това е доста труден и дълъг път ,това Веганството и Суровоядството са начин на живот,това не е диета в която можеш да скачаш когато се чувстваш неудобно.Говоря ти от моя дългогодишен опит,ти решаваш какво ще правиш.Но ще ти кажа само едно,за два месеца можеш само да се прочистиш.И защо само за два месеца???Желая ти успех.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.075 секунди с 22 запитвания.