Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Гладолечение с вода и алое вера  (Прочетена 2211 пъти)

Lio4ko

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4

Здравейте,
Днес ми е 3-ти ден от гладолечението с вода. До сега не съм се подлагал на глад. Интересното е, че в интернет навсякъде пише, че първите 3 дни са най-тежки, е при мен не е така. Организма ми доста лесно понася глада, а съм свикнал да похапвам, всъщност храненето като навик ми е по-голям проблем, от самия глад. Освен по около 2 литра вода на ден, пия и алое вера 3 пъти по 30 мл, може би и затова ми е по-леко. Вероятно знаете лечебните свойства на алоето, затова няма да обяснявам защо го пия.
Ето го и въпросът ми: Решил съм да гладувам 5 дни, малко ли са за прочистване на организма от токсини ? Поставил съм си тази цел, не защото не мисля смятам, че не мога да издържа по-дълго, а защото ме чака път в четвъртък-петък другата седмица и искам да съм започнал със захранването, за да мога да шофирам спокойно и безаварийно.

Относно захранването смятам първия ден да ми е билков чай с мед и плодове, като редувам на 2 часа. Вторият ден отново чай и плодове, но вече да включа и зеленчуци (някаква зелена салата). Третият ден, като вторият, но + картофи. И от четвъртия ден натам да започна да се храня нормално - естествено без месо поне още 2 дни. Какво мислите ?
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Гладолечение с вода и алое вера
« Отговор #1 -: 21-02-2016, 09:08:36 »

В интернет , където "навсякъде пише",  явно са забравили да споменат, че за хора от тип "кафа" гладуването протича по доста  по-друг начин. С една дума - понася се по-леко.
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Lio4ko

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Гладолечение с вода и алое вера
« Отговор #2 -: 21-02-2016, 09:47:26 »

В интернет , където "навсякъде пише",  явно са забравили да споменат, че за хора от тип "кафа" гладуването протича по доста  по-друг начин. С една дума - понася се по-леко.

Аз не съм много сигурен дали съм кафа или смес между кафа и питта, ако знаеш някой сайт, който да е сравнително точен в това отношение бих се радвал да го споделиш.
Активен

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.
Re:Гладолечение с вода и алое вера
« Отговор #3 -: 21-02-2016, 10:06:54 »

В интернет , където "навсякъде пише",  явно са забравили да споменат, че за хора от тип "кафа" гладуването протича по доста  по-друг начин. С една дума - понася се по-леко.
Да,моето първо 7 дневно водно гладуване протече така-нямах никакви оплаквания и на 8-ия ден се напуках с една голяма чиния тиквички на фурна. ;D ;D ;D
Аз съм кафа и процесите на прочистване на пречистване при този вид доша започват по-бавно.Разлика усетих вече при 3,4-тото ми по-дълго гладуване.Просто метаболизма и пречистването се задвижват по- бавно.А ето и тест за дошата:
http://www.kukuriak.com/tritedoshi/
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир
 

Страницата е създадена за 0.102 секунди с 22 запитвания.