Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: на Рима  (Прочетена 29197 пъти)

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:на Рима
« Отговор #60 -: 06-03-2013, 08:22:22 »

Стискам палци! Дано им видиш сметката на гадините  :weight_lift:
Активен
Psychonaut

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:на Рима
« Отговор #61 -: 06-03-2013, 16:00:28 »

много съм им вдигнала мерника, мерси! :)
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:на Рима
« Отговор #62 -: 03-04-2013, 19:56:06 »

Започнах пак житен, вече приключвам де, днес ми е 8-ми ден. Забелязах, че не присъствам много когато съм с хора. Хората май и те забелязват и става интересно. Като цяло съм супер.

Намерих си и кефир днес за коктейлите със зелените игли. Доктора Свирский не казва как се добавят тези игли и ще експериментирам с една рецепта за вани на Малахов, като я адаптирам за пиене. Рецептата е - варят се игли и шишарки 20 мин във вода, после престояват 12 часа и това той нарича най-добрия извлек от игли за вани! Шишарките, естествено отпадат, а варенето се замества със заливане с преварена и леко изстинала вода.
Кефира, тъкмо си го намерих и реших, че мога спокойно да го изключа, но засега известно време ще го гледам. Бях забравила, че се храни с мляко :Confus_3:
« Последна редакция: 03-04-2013, 20:09:03 от rima »
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:на Рима
« Отговор #63 -: 08-04-2013, 13:46:30 »

Ти в момента пиеш ли още ММС и ако да, по кой протокол?
Активен
Psychonaut

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:на Рима
« Отговор #64 -: 08-04-2013, 17:41:41 »

Пия от време на време, заради витамин Ц, искам да ги комбинирем някак... ММС извлича минерали, не може едновременно с магнезии да се пие например. С антиоксидантите се неутрализира освен това.
Мисля пак да продължа, харесва ми! Най-бърз ефект от всичко дава :)
Не следя протоколите, ориентир ми е това, което Джим Хъмбъл казва - граница на поносимост, без да ти става отпаднало. По 5мл на ден в 8 приема е супер.
А ти със запера, как си?
« Последна редакция: 08-04-2013, 17:46:21 от rima »
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:на Рима
« Отговор #65 -: 10-04-2013, 09:06:46 »

Ами наспивам се по-добре с ей тая джаджа http://www.rawliving.eu/zapper-basic-don-croft.html От българския, честно казано ... само плацебо ефект май имаше. Аз съм си цар на самовнушението :Confus_3:
Иначе сега доста несериозно редувам тодикамп и ММС...става нещо и усещам различни симптоми и ефекти, ама нищо, което да ме наведе на сигурна диагноза, та като установя какво ми е ще си го опиша в дневника... Със сигурност имам доста слуз, но от прочистването АДСКИ много се подувам :(
Активен
Psychonaut

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:на Рима
« Отговор #66 -: 10-04-2013, 09:19:38 »

за слуз ми помага джинджифил с мед, а и действа противопаразитно.. Концентрирам се върху съчетаване на методите уж.. Този на Шевченко ме удари в земята  tooth
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:на Рима
« Отговор #67 -: 10-04-2013, 16:51:47 »

Да...но мед не ям(прави ми киселини) а джинджифила е от подуващите...  :(
Активен
Psychonaut

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:на Рима
« Отговор #68 -: 10-04-2013, 21:43:58 »

Със сигурност имам доста слуз, но от прочистването АДСКИ много се подувам :(

Пробвай, докато се опитваш да се отървеш от слузта, да изключиш бананите от менюто си - това би ти помогнало. Консумацията на много банани всеки ден е нещо, което води до слузообразуване, подобно на млякото.
Доколкото си спомням, преди време гледах един клип за приготвяне на бананов сладолед http://www.recipemagician.com/video/surov-domashen-bananov-sladoled/, в който споменават, че го правят само веднъж годишно, защото бананите създават проблеми.
« Последна редакция: 10-04-2013, 21:48:06 от shofilev »
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:на Рима
« Отговор #69 -: 11-04-2013, 12:14:55 »

Създават ако са жълти(без точки) То се усеща още в устата. А и вече си знам май кои храни ми правят проблем. За нещастие, фурмите май са сред тях.   :'( Бананите на точки са едни от най-щадящите за мен неща.
Активен
Psychonaut

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:на Рима
« Отговор #70 -: 11-04-2013, 12:38:07 »

Ще си позволя да публикувам тук един цитат, който ме впечатли от блога на Радо Раев за ММС и паразитите. Радо пише:

"След това споделяне на една дама в групата ни във Фейсбук ,,MMS Bulgaria" бях шокиран и не доумявах как един веган,който практикува гладуване и се грижи старателно за себе си ще има паразити.

цитатът от дамата:
    "Да споделя и аз-вече 8 дни гладувам и си правя клизми с ЦДС-не мога да повярвам ,че излизат едни      дълги като спагети неща, това ли са паразитите ?? При положение че съм веган, ,ям основно сурови   храни ,миналото лято проведох 30 дневно гладуване, пих 1 месец ММС, От къде са се появили ?? УЖАС!"

Радо:
Реших да опитам 5 дена на Вермокс (сутрин и вечер по две таблетки от по 100мг) и клизми всяка вечер(поне по 3-4 една след друга,като последните две са с ММС 1-2капки на всеки 100 грама вода).Разбира се съм на пълна дневна доза ММС от 24 капки защо?
Може би тепърва ще трябва да четете и изучавате какво е ММС,защото той е неразделна част от протокола.
Това е така защото ММС се грижи за свръх отделянето на токсини при умирането на паразитите,които са атакувани с Вермокс.
При не употребата на ММС може и се наблюдава ефекта die-off,сиреч обратен временен ефект на претоксициране на тялото и кръвта и от там и главоболия(невъзможност на тялото по естествен път да смогне да освобождава повечето токсини).Препоръчвам да се ходи сауна от опит!!!"

http://mojo-bulgaria.blogspot.com/
« Последна редакция: 11-04-2013, 12:41:42 от rima »
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:на Рима
« Отговор #71 -: 11-04-2013, 12:45:44 »

Междувременно, аз си правя вече отварата от игли, много е вкусна и няма да имам проблем да я пия постоянно. Освен нея, ям и джинджифил с мед, ще включвам прополис тинктура и тодикамп.
Продължавам да не съм наясно с комбинацията ММС/Тодикамп.
Варианта Тодикамп, подобно на ДМСО да се явява транспортьор за ММС, би ми допаднал особено :)
Всъщност, керосин и хлор..какво може да се очаква според вас?
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:на Рима
« Отговор #72 -: 12-04-2013, 11:44:13 »

Не знам, аз паразити не изхвърлям, обаче die-off ефекта в момента тече с пълна сила  :-X
Активен
Psychonaut

donna

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re:на Рима
« Отговор #73 -: 13-04-2013, 11:39:24 »

Не знам, аз паразити не изхвърлям, обаче die-off ефекта в момента тече с пълна сила  :-X


Провери си рН -то.

А ако не можеш да отидеш на сауна, натопи си въпреки хубавото време краката в топла, гореща вода за 10-ина минути. Ако почустваш дори малко подобрение, пиши.

Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:на Рима
« Отговор #74 -: 08-05-2013, 15:40:36 »

Хората не обичат да мислят! Това ми е общото впечатление и то за съжаление от близки хора. Сякаш им се къса накъде по средата нишката на мисълта и колкото и стройно изложено, и ясно да е нещо, в крайна сметка, вижда се как погледът им става напълно лишен от съдържание, точно преди за направят грандиозното заключение, че нищо няма значение!
Не че същите тези хора в живота си не са имали никакъв повод да се запитат например защо съществуват хроничните болести, но отново без да искат да си отговорят..

Знам, че нищо ново не казвам, не знам защо всеки път го забравям! :Confus_3:
« Последна редакция: 08-05-2013, 15:45:24 от rima »
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:на Рима
« Отговор #75 -: 04-10-2014, 14:05:19 »

Ами, да...чувствам се като в средновековието, когато всяко неприемливо изявление е било повод да се запали кладата..хаха. С тази разлика, че няма клада. Иначе същата невъзприемчивост масово, като става дума за излизащи от представите ни неща и теми. Да му се невиди....

Тин-тинннн...заето!
Тези хора:
http://arxiv.org/ftp/arxiv/papers/1301/1301.0953.pdf
и
http://ropeworms.com/
продължават да подържат тезата и с времето тя само се доказва (но все пак минали са 20 години от 1993, когато за първи път някой е заговорил публично...достатъчно дълго време), че всеки 4-ти е гостоприемник на паразит и то конкретен - въже. А напоследък се стигна и до друга статистика, че всъщност, може би всеки четвърти няма този паразит, дори - всеки...10-и. Да, по данни на СЗО над 80-90% от населението има поне 2 вида паразити..вече го приех за нормално..
На мен това ми прилича, всъщност сигурна съм, че е свързано с вътрешната среда, като следствие на масовата култура на хранене най-малко.

Какво исках да кажа!
Хора, информирайте се! Нашето общество боледува не от хелминтите, а от следите от тяхното присъствие в телата ни - всички депресии, съмнителни политически решения, съмнителни подбуди за странни прояви са следствие, смея да твърдя на токсините в мозъка, отделяни от хелминтите. Всичко това е документирано..ако някой иска да се запознае.
Някак си много важна и пренебрегвана остава тази информация!
Активен

Apple

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:на Рима
« Отговор #76 -: 06-10-2014, 21:18:20 »

Ужасяващи и потресаващи статии ни споделяш rima, обаче темата си е доста сериозна.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.111 секунди с 24 запитвания.