Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Привет на всички! :о)  (Прочетена 5732 пъти)

Изит

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Привет на всички! :о)
« -: 21-12-2015, 16:56:50 »

 Здравейте!

Аз съм Изит и ми е много приятно да открия,че съществува такъв форум  :love_007: :flowers2:
Прекрасно просто! :Content_22: :peperudi:

На 37 години съм и за първи път получих импулс да променя начина на хранене,когато бях на 19г.
Станах вегетарианка. Това продължи около 3-4 години,след което заминах на бригада в Америка и там срещнах огромен проблем, плодовете и зеленчуците там са без никакъв вкус и без никаква хранителна стойност,аз бях постоянно отпаднал,няма сили да си върша работата, издържах няколко месеца така, след която реших че започна да консумирам риба и пиле,поне от време на време, и така минаха има-няма 2 години. Със завръщането ми в България отново се върнах към вегетарианската храна и така около 6 години. През 2010 усетих,че имам нужда от някаква нова промяна в храненето и спрях животиснките храни,по същото време се запознах с едно момче,което от няколко месеца беше на суровоядство,разказваше ми много интересни неща и много ме вдъхнови. Много скоро след това преминах на суровоядство,усещането беше уникално....  :surpris_22: имах чувството,че летя един метър над земята  :peperudi:, изчезнаха всичките ми страхове и притеснения за бъдещето,с две думи: всичко ненужно изчезна от главата ми. Бях един щастлив човек,който живее изцяло в "тук и сега"-то (на което реално учат всички духовни учения...) без никакви тревоги и напълно задоволена от живота и настоящия момент,и нищо друго нямаше значение. Има едно изказване "Чувствам се като на седмото небе" ,ей така се чувствах и аз   :whistling2 - emotloader: :Appetit_4: :Cherries :Content_4 - emotloader: :Content_22: :love_028:
....докато един ден не видях,че съм отслабнала драстично и това ми се видя дори страшно,изплаших се,че това ще стане необратим процес и това ме накара да спра. Започнах да се храня с 80% сурова храна и 20% готвена,веган храна,наваксах кг и се чувствах много добре,но никога не постигнах същия ефект,който преживях на 100% сурова, растителна храна! От време на време ми се прияжда пица например(с кашкавал) и не се ограничавам, поръчвам си и си хапвам,това става един път на няколко месеца,да ми се прияде баница със сирене или нещо,което не съдържа 100% растителна храна, Не искам да изпадам в крайности,смятам,че това може да причини психически дискомфорт, стараейки се да ядеш "САМО ТОВА" и в "НИКАКЪВ СЛУЧАЙ" нещо друго,НЕЗАВИСИМО КАКВО,къде и как... Познавам такива хора и не искам да влизам и аз такава "схема"...

Това е общо взето  :Confus_3:
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Привет на всички! :о)
« Отговор #1 -: 21-12-2015, 22:24:17 »

Добре дошла.  Настанявайки се удобно и чети. Не видях въпрос. Затова от мен, попътен вятър.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Изит

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Привет на всички! :о)
« Отговор #2 -: 25-12-2015, 16:05:37 »

Добре дошла.  Настанявайки се удобно и чети. Не видях въпрос. Затова от мен, попътен вятър.

Да,няма въпрос :surpris_23: просто се представям, за да не съм съвсем непозната като пиша тук и там из форума...  :Confus_3:
Активен

SundayFaith

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Привет на всички! :о)
« Отговор #3 -: 04-07-2018, 09:31:48 »

Настанявайки се удобно и чети. Не видях
Активен
 

Страницата е създадена за 0.094 секунди с 22 запитвания.