Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Привет и от мен!  (Прочетена 3034 пъти)

goshko

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Привет и от мен!
« -: 01-12-2009, 01:29:40 »

  Здрасти Мер, 
   
 Аз съм Жорко, запознахме се на семинарите, на които ходим да дишаме заедно. ;)
 Бравос за сайта, супер е! :Content_14: Доста сериозно си се заела да помагагаш на хората, за което исрено ти се радвам.
 Тази вечер поразгледах обстойно и вече си харесах някои рецепти.Ще да бъдат пробвани в наи-скоро време.
 Мисля , че съм заразен от идеята да бъда суровояд. За момента съм на ниво вегетарианство, ще пробвам  веганство, а накрая се надявам да съм в групата на суровоядците.  ;) Ще бъде супер. Сигурен съм.
 Поздрави и ди следващия път.
 
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re: Привет и от мен!
« Отговор #1 -: 01-12-2009, 09:09:56 »

Привет, Жоре  :flowers2:
Активен

vladi

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
Re: Привет и от мен!
« Отговор #2 -: 01-12-2009, 10:35:15 »

Здравей, добре дошъл и от мен!  :peperudi:

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re: Привет и от мен!
« Отговор #3 -: 01-12-2009, 19:04:41 »

Добре дошъл! :Content_22:
Освен с дишане с какво друго се занимаваш? ;D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

axim

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re: Привет и от мен!
« Отговор #4 -: 01-12-2009, 20:41:04 »

Някои от София???Привет на новодошлите.... :flowers2:
Активен
ИСТИНАТА ОСВОБОЖДАВА


Човекът е ангел с едно крило. Ако хората не се прегърнат, няма да полетят…”

                                                                                                                                    Диоген

goshko

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Привет и от мен!
« Отговор #5 -: 02-12-2009, 00:01:49 »

 Привет на сите яки хора.
 Много се радвам от това приятно изпълнено с позитивъзъм приветствие.
 Super!
 Доколкото виждам повечето хоро казват нещо повече за себе си.Ще да го сторя и аз ;D
 Освен че се кефя на живота и всичко, което се случва уча психология в ПУ, лятото поработвам малко, но през по-голямата част гледам към голямата туристическа раница и й задавам въпроса кое място иска да види тоя път.Зимата се опитвам да инструктирам разни хорица как да се пързалят на талпата, наречена сноуборд-интересно е и приятно е.В случея приканвам всички , които обичат да виждат земята покрита със сняг да направим една колективна молитва за повечко сняг тая зима, пък може и да се получи.Ами това е накратко за мен има и още, но да не изпадам в подробности.Аре приятна вечер на всички и красиво сънуване на тези, кото се кефят да сънуват. До скоро.
« Последна редакция: 02-12-2009, 00:16:40 от goshko »
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re: Привет и от мен!
« Отговор #6 -: 02-12-2009, 11:23:22 »

Здравей ....малко със закъснение,ама все пак ;)
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re: Привет и от мен!
« Отговор #7 -: 02-12-2009, 21:47:11 »

Здравей и от мен!
Щом си тук - на прав път си
Привет на сите яки хора.
 Много се радвам от това приятно изпълнено с позитивъзъм приветствие.
 Super!
 Доколкото виждам повечето хоро казват нещо повече за себе си.Ще да го сторя и аз ;D
 Освен че се кефя на живота и всичко, което се случва уча психология в ПУ, лятото поработвам малко, но през по-голямата част гледам към голямата туристическа раница и й задавам въпроса кое място иска да види тоя път.Зимата се опитвам да инструктирам разни хорица как да се пързалят на талпата, наречена сноуборд-интересно е и приятно е.В случея приканвам всички , които обичат да виждат земята покрита със сняг да направим една колективна молитва за повечко сняг тая зима, пък може и да се получи.Ами това е накратко за мен има и още, но да не изпадам в подробности.Аре приятна вечер на всички и красиво сънуване на тези, кото се кефят да сънуват. До скоро.

Не бива да се изпада в еуфория за да не се пропусне нещо съществено.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re: Привет и от мен!
« Отговор #8 -: 02-12-2009, 22:09:48 »

 ??? ??? ???-за еуфорията ми  е мисълта.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re: Привет и от мен!
« Отговор #9 -: 03-12-2009, 11:23:16 »

Това е през призмата на Йога-няма такова нещо там,като еуфория ;)
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

goshko

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Привет и от мен!
« Отговор #10 -: 03-12-2009, 18:54:24 »

 Според мен е добре да се каже изненада. Поне при сеансите с дишането е така- изненадаш ли се и край, там, докъдето си стигнал. Така се оказва и в осъзнатото сънуване- изненадаш ли се, съня се превръща в обикновен или резулататът е събуждане, след което следва и разочарование.
 
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re: Привет и от мен!
« Отговор #11 -: 04-12-2009, 10:03:23 »

Има се предвид да сме по-обрани в емоциите си. Дори радостта да не е бурна. Ето цитат от сайта http://www.yoga108.info/:
"УРАВНОВЕСЕНОСТ – Бъдете хладнокръвни. Понасяйте обидите търпеливо, понасяйте страданието, поражението, неуважението. Не се възнасяйте от похвалите, удоволствието, успеха и почестите. Гледайте и на лошото и на хубавото по един и същи начин. Отнасяйте се еднакво и към приятели и към врагове. Не допускайте нещо да наруши вътрешния ви баланс." :love_028:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re: Привет и от мен!
« Отговор #12 -: 04-12-2009, 16:12:30 »

Разбрах бе Пепсън,но се зачудих понеже от поста на момчето разбрах  просто,че е позитивно настроено,не ми се стори да е в еуфория,която замъглява съзнанието му.........Както и да е,няма да издребняваме .
 :D ;)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.105 секунди с 22 запитвания.