Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Привет!  (Прочетена 5626 пъти)

bilqna6

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Привет!
« -: 15-09-2015, 07:13:31 »

Здравейте!
На 39 г. съм,живея в Кипър от 7 години.Попаднах на форума преди година,когато реших да премина две седмици на  суровоядството. А сега дойде момента да се регистрирам и представя.
От миналата година имам болка в лявото подребрие, която не е силна и се мести-ту надолу,ту към кръста.Обиколих много лекари,като последно август месец ми направиха компютърен томограф за да изключат рак на дебелото черво.От изследването заключиха,че всичко е наред и болката която имам не се установи от какво е.И тъй като лекарите не ми помогнаха,искам да си помогна аз сама.От август месец спрях червеното месо,ям риба веднъж на 10 дни,сирене веднъж на седмица до 100 гр.,3 яйца седмично.През останалото време плодове,зеленчуци,ядки.Спрях и кафето,хляб също изключих от менюто си засега .Искам напълно да се откажа от млечните,но със сиренето ще е трудно :-)
Ще започна от утре 20 дни лечебен глад на Л.Ковачева и след захранването ще премина на суровоядство за две седмици.
Това е от мен засега....Хубав ден ви желая :-)
Активен

Shangrila

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 179
Re:Привет!
« Отговор #1 -: 15-09-2015, 08:25:03 »

Привет Биляна!

Добре Дошла :)
Хубаво си започнала да отказваш това онова, но диетата на Ковачева не е за всеки!
Направи си един Аюрведа тест и виж каква доша си, някои хора трябва да ограничават плодовете и наблягат на зеленчуците повече.

Поздрави на слънчев Кипър!  :peperudi:
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Привет!
« Отговор #2 -: 15-09-2015, 16:12:13 »

Добре дошла, Биляна,  :Content_14:

Значи първо решаваш да правиш неща по Л. Ковачева, а непосредствено след това си наставяш нещо - по твой избор?
Предполагам и без да спираш работа...?
Помисли дали не си заслужава да прочетеш още из форума, някои неща - повторно... и тогава да решаваш.  :flower:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Привет!
« Отговор #3 -: 15-09-2015, 18:11:38 »

Здравей Биляна,
Не очаквай бързи резултати. Зареди се с търпение. Поемаш по нов и дълъг път.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.
Re:Привет!
« Отговор #4 -: 15-09-2015, 22:05:13 »

Здравейте!
На 39 г. съм,живея в Кипър от 7 години.Попаднах на форума преди година,когато реших да премина две седмици на  суровоядството. А сега дойде момента да се регистрирам и представя.
От миналата година имам болка в лявото подребрие, която не е силна и се мести-ту надолу,ту към кръста.Обиколих много лекари,като последно август месец ми направиха компютърен томограф за да изключат рак на дебелото черво.От изследването заключиха,че всичко е наред и болката която имам не се установи от какво е.И тъй като лекарите не ми помогнаха,искам да си помогна аз сама.От август месец спрях червеното месо,ям риба веднъж на 10 дни,сирене веднъж на седмица до 100 гр.,3 яйца седмично.През останалото време плодове,зеленчуци,ядки.Спрях и кафето,хляб също изключих от менюто си засега .Искам напълно да се откажа от млечните,но със сиренето ще е трудно :-)
Ще започна от утре 20 дни лечебен глад на Л.Ковачева и след захранването ще премина на суровоядство за две седмици.
Това е от мен засега....Хубав ден ви желая :-)
Е,аз не виждам нищо лошо.Даже ми се струва,че това е начина за започването на пречистването на организма-с Лидия Ковачева.Правила съм режима няколко пъти.След 20 дни човек възвръща естествения си вкус и от само себе си се отказва от месото и млечните.
Може да се започне и с пречистване със сокове.Успех! :peperudi:
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

Shangrila

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 179
Re:Привет!
« Отговор #5 -: 17-09-2015, 07:49:37 »

ПС: Каквото и да решиш, първо прочети как ще си набавяш магнезий, калций и B12, по възможно най-здравословният за теб начин!
Ако можеш да си набавяш качествени млечни, аз не бих те посъветвала да ги оставяш, същото важи и за рибата.. миди и прочие морски.. особено в Кипър :)
« Последна редакция: 17-09-2015, 07:56:38 от Shangrila »
Активен

bilqna6

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Привет!
« Отговор #6 -: 19-09-2015, 10:01:29 »

Благодаря ви за приема!
Vov,аз не съм на работа- имам малко дете и се гледаме. Преди години съм правила лечебния глад на Л.Ковачева, но две седмици и без проблем издържах.А миналата година два пъти по две седмици бях на плодове,зеленчуци и ядки и също добре ми понесе.Пък и все отнякъде трябва да се започне :-)
Ще се възползвам от съветите ви и наистина има още доста да почета.
Слънчеви почивни дни ви желая !
Активен

emo75

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 222
    • Разходка из Езерната градина
Re:Привет!
« Отговор #7 -: 19-09-2015, 10:07:12 »

Браво, Биляна! Добре е да се започне отнякъде. След време ти сама ще си избереш най-точния метод. И Ковачева е ОК.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.084 секунди с 22 запитвания.