Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Презентация за здраве  (Прочетена 5732 пъти)

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Презентация за здраве
« -: 16-06-2015, 13:40:13 »

Като имам пред вид мненията на част от членовете на форума, помествам това съобщение тук...

Във връзка с многото разговори и въпроси, реших, че може да е добре да информирам по-големи групи интересуващи се и до сега организацията, съвместно с други хора, е следната:


[
ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И ПОДДЪРЖАНЕ НА ЗДРАВЕТО

   Володя Коцев (полк. инж. о.р.) ще проведе съвместно с  Български национален институт и център по природонаучна медицина  презентация-беседа на тема „Възстановяване и поддържане на здравето”.
   Събитието ще се проведе от 18.30 до 21.30ч на  24.06.2015 в София, бул. Евлоги Георгиев № 79 – Астро студио. (Звънецът е бял, в ляво от останалите).
   Володия  Коцев е военен летец-пилот от резерва. Преди 28 години блестящото му авиационно здраве се превръща в катастрофа. След множество медицински прегледи, изследвания и лечения, дълги перипетии, той намира „нов” път и тръгва към оздравяването с естествени, уж нетрадиционни методи. Това се превръща в главно занимание и дори призвание. Излекувал е множество „нелечими” хронични състояния.
   Презентацията запознава в дълбочина с въпроси като „Какво точно е Здраве?”, Защо жените живеят по-дълго?, Мога ли да възстановя здравето си? Как?”, неочаквани случаи, възможности, прикривана информация..., препоръки и правила за възстановяване и поддържане на здравето.

За удобство на желаещите да участват и стройност в организацията е необходимо

Желаещите:
 1.  Изпращат на e-mail: info@binsmed.com писмо със следното съдържание :
•   В полето тема(subject) се изписва името на беседата („Възстановяване и поддържане на здравето“).
•   Изписвате трите си имена в полето за свободен текст.

2.  След успешната регистрация ще получите обратен е-mail  с  Вашия  ID номер. С него се заплаща таксата в размер на 25лв. по банков път до 23.06.2015г. Заплащането в деня на беседата  е 35 лв и се извършва  на място.

Цена:
25 лв до 23.06.2015г;   35лв в деня(24.06.2015г.) на беседата , плащане на място.

Методи на плащане:
1/  ПО БАНКОВ ПЪТ
      УНИКРЕДИТ БУЛБНАК АД
      IBAN: BG81UNCR 7000 1522 2723 80   
      BIC код:  UNCRBGSF
      Титуляр: БНЦПНM
      Основание за плащане: Вашия ID номер получен при онлайн регистрацията.
2/   НА МЯСТО , в деня на беседата
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Презентация за здраве
« Отговор #1 -: 16-06-2015, 18:39:38 »

Защо точно от раздел "купувам-продавам"  , бе Вова?  tooth
По-добре в "съобщения за събития"  :surpris_23:
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Презентация за здраве
« Отговор #2 -: 16-06-2015, 21:54:01 »

За да няма възмутени/възпалени коментари... Иначе е най-добре в съответната тема - за възстановяване на здравето... Едва ли е толкова важно. Ако трябва, премествай я, никаква грижа.  :)
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.
Re:Презентация за здраве
« Отговор #3 -: 17-06-2015, 21:29:22 »

Лоши стееее, лошииии...тц,тц,тц... tooth tooth tooth
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Презентация за здраве
« Отговор #4 -: 17-06-2015, 22:03:02 »

Хора, апелирам за повече позитивизъм в изказванията и взаимоотношенията ни. В един и същи форум пишем и като цяло всички изповядваме сходни идеи, що се отнася до здравословното хранене. Гроу-и, аз си мисля, че всеки сам може да прецени, дали да посети мероприятието, което Вов организира.
Активен

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Презентация за здраве
« Отговор #5 -: 18-06-2015, 09:38:34 »

Лоши стееее, лошииии...тц,тц,тц... tooth tooth tooth

   Съвсем ясно не правиш разлика между добро и лошо. В днешно време лошите хора са Алчните хора, а такива има в този форум! Требва да се прави разлика- към алчните с "лошо", към добрите с добро.


Хора, апелирам за повече позитивизъм в изказванията и взаимоотношенията ни. В един и същи форум пишем и като цяло всички изповядваме сходни идеи, що се отнася до здравословното хранене. Гроу-и, аз си мисля, че всеки сам може да прецени, дали да посети мероприятието, което Вов организира.

   Аз никого не агитирам. Външен линк към събитие/сайт не виждам да има, или е невидим.
Има хора в този форум които пишат разни неща с очакване на финансова облага в бъдеще. С това нещо Аз нема как да се съглася, нито вчера, нито днеска, нито утре. Докато продължават такива хора да "замърсяват" атмосферата, и аз ще продължавам да им напомням всеки път какви са и кои са, comprendo.

Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Презентация за здраве
« Отговор #6 -: 18-06-2015, 13:35:16 »

Лоши стееее, лошииии...тц,тц,тц... tooth tooth tooth

   Съвсем ясно не правиш разлика между добро и лошо. В днешно време лошите хора са Алчните хора, а такива има в този форум! Требва да се прави разлика- към алчните с "лошо", към добрите с добро.


Хора, апелирам за повече позитивизъм в изказванията и взаимоотношенията ни. В един и същи форум пишем и като цяло всички изповядваме сходни идеи, що се отнася до здравословното хранене. Гроу-и, аз си мисля, че всеки сам може да прецени, дали да посети мероприятието, което Вов организира.

   Аз никого не агитирам. Външен линк към събитие/сайт не виждам да има, или е невидим.
Има хора в този форум които пишат разни неща с очакване на финансова облага в бъдеще. С това нещо Аз нема как да се съглася, нито вчера, нито днеска, нито утре. Докато продължават такива хора да "замърсяват" атмосферата, и аз ще продължавам да им напомням всеки път какви са и кои са, comprendo.


Аз разбирам за какво говориш Гроу и принципно те подкрепям. Ако зависеше от мен бих премахнал всякакви раздели, даващи възможност да се говори за: ПОЛИТИКА и БИЗНЕС, просто защото смятам, че тези теми са абсолютно несъвместими със суровоядството и здравословното хранене. Е да де, но очевидно не зависи нито от мене, нито от тебе, обсъждането на подобни теми. От друга страна от всички ни, без изключение, зависи спазването на добър( приятелски) тон на общуване.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Презентация за здраве
« Отговор #7 -: 18-06-2015, 14:14:32 »

Значи, Гроу, искаш да кажеш, че всички семинари трябва да бъдат безплатни? А лекторът, освен че трябва да говори безплатно няколко часа, трябва да заплати и от джоба си за наема на помещението?
 Да заплати, да поговори безплатно и да си иде у дома с чувство за изпълнен дълг ?
Интересна идея..
За пръв път чувам, че трябва да се работи безплатно.. :surpris_23:
След като се възмущаваш, че някой взима пари за работата си, значи ти работиш безплатно?  :surpris_23:
Кажи какво работиш, ще идваме при теб!

Гроу, кажи честно, каква е твоята мисия тук - да посочваш на заблудените съфорумци  кой тук е алчен и кой е лош ли ?  Защото те без теб  не могат да го разберат ли ?  Имаш ги за дебили  ? Ти - умният , а те - неандерталците?  ;)

ВТОРО
Ти лично може да си наясно с конкретната материя, но други може да не са !  И да имат потребността  да чуят ВОВ !
 С твоето отношение към тях ти им се подиграваш, че те не знаят това, което знаеш ти!И че ще дадат 25 лв, за което ти никога не би дал ?  Много духовно, много извисено , няма и дума..
А те подиграват ли ти се когато ТИ плащаш за услуги в области , в които си невеж??   ;)
Или викаш, няма такива области - ти всичко знаеш и всичко можеш??
 
ТРЕТО
Съгласно правилата на форума ВОВ ИМА ПРАВО ДА ПРОДАВА продукти и услуги!! И с нищо не е заслужил някой да се гаври с "офертата" му! След като силно те дразни, че някой ще спечели лев  я от семинар, я от продукт, мисля, че мога да те ощастливя  да си начешеш крастата - ще ти пратя голям списък с лектори, които вземат не по 25, а по 250 лв на ден! Пиши им на всички колко са алчни! И какви гадове са. И се удовлетвори .  :love_028:

ЧЕТВЪРТО
Да обвиняваш точно Вов , че бил алчен , означава две неща - или че не си поглеждал неговите постове, или че май не оценяваш информацията , която се съдържа в тях.  ;) Човекът е дал толкова много от себе си , а ти го захапа, че щял да спечели  50- 100 лв от един семинар... (  да не мислиш, че ще има пълна зала? Ще е пълна ако лекторът се казва  Емилова..И която едва ли ще знае половината от това, което знае Вовата.. )

ПЕТО
Някой ако се чуди защо бил "умрял" форумът  - ей за това е умрял! Защото сме принудени  да четем подобни "стойностни" постове..

ШЕСТО
Гроуи , приятелю, ти си невярващ, но надзърни все пак някой ден в библията ..
И виж кой грях е на първо място там! ЗАВИСТТА!
Ако не завиждаше, нямаше да ти пречи Вов с 25 те лева за семинар, нямаше да те дразни и бате Бино , че продавал Тодикамп, АСД-2 и още някой и друг препаратец.. ( ама иначе това, че 6 години споделя безрезервно и безплатно информация ,трупана и осъзнавана десетки години.. не ти прави впечатление..)
   След като потребителите са супердоволни и признателни, какво лошо има да си платят за нещо, което върши работа? Ти не си ли плащаш за тоалетната хартия или за чорапите, които си купуваш?  :surpris_23:
Или сам си ги произвеждаш и тях?  tooth

СЕДМО
Предполагам, че Вов силно се е обидил..Няма да допусна заради с нищо непредизвикани обидни коментари да напускат членове , които са ценни за форума! Така както напуснаха Роми и лунното момиче ( purelove) . ( тогава не се намесих, мислех, че интелигентни хора ще се разберат..  и сега чувствам вина.  :-\ )  
Ако ще и 5 човека да останат в този форум  -  общуването ще се води така , както си го мечтаеше и МЕР - цивилизовано, с добър тон , с добро разположение на духа ..  

Заключвам темата, ако ще  отговаряте, пишете в чесалката. Заключвам за да не се обижда допълнително ВОВ!
Иначе аз лично не се обиждам или възпалявам, ясно е , че така или иначе винаги аз съм лошият  tooth когато направя някоя забележка .
 
( аз и затова предложих на Вов - темата да се пусне в раздел "съобщения" и да се заключи за излишни
/ меко казано/ коментари. )

 
« Последна редакция: 18-06-2015, 14:26:54 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Презентация за здраве
« Отговор #8 -: 18-06-2015, 16:59:34 »

 Да добавя нещо ако може.
След като разделът „Купувам, Продавам ..„ е тук и е одобрен от администратора на форума, всякакви реакции, подмятания, иронии и нападки от страна на няколкото съфорумци ( ние си ги знаем кои са )  са просто безпредметни и излишно  нагнетяват отрицателно реципрочно поведение! И заради което ще бъдат автоматично изтривани!  За да се запази  като цяло  добрата атмосфера на форума.
Освен това прави впечатление , че точно тези хора, които се дразнят, че някой ще спечели някой лев , са същите , които се дразнят  и когато се  говори за Библия, за Бог, за политика, за „конспирации” и т.н. теми, които уж нямат нищо общо с основната линия на форума, която ( според  тях ) може да бъде единствено и само  - храненето..

Въпросче за размисъл:
Дали е израз на висока духовност (  за каквато се претендира) ако толкова много неща „извън протокола” почват да ни дразнят в един форум? Информации, които лично към нас може и да нямат отношение и да не са интересни, но за други – може и да са..! Къде е толерантността и „безусловната любов” ??  Липсата на толерантност към различията, според мен,  никаква „духовност” не е ..    
Ами ако всеки тук започне да се жалва какво ЛИЧНО НА НЕГО не му харесва и какво го дразни в постовете? На какво ще заприличаме? На форум за мобилни апарати ?  Където ти става срамно , че си българин, като им четеш творбите..

Ако Вовата няма нищо против, ще отключа темата. Тя е негова.
« Последна редакция: 18-06-2015, 17:04:40 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Презентация за здраве
« Отговор #9 -: 19-06-2015, 13:19:52 »

Приятели, съфорумци, читатели, суровоядци, гладуващи, преяждащи (както аз - понякога), търсещи, намиращи нови пътища, хора,
Най-простият път към унищожаване на дадена теза, теория, система, постъпка и пр., търсещи обществен отклик, е ПЪЛНОТО Й ПРЕНЕБРЕГВАНЕ. Никакво обсъждане, никакви оценки, обричане на неизвестност и забрава... При това не (биха) се нарушавали приети норми на общуване, не би имало потребност от "спорове", наддумване, замерване с крайни и лични нападки и определения.
Всяко друго действие всъщност повдига интереса към дадената теза и пр.
Благодаря на всички за проявения интерес и висока активност. Виждам, че така стремително нараства броят на прочелите темата! :)

Първият случай, когато бях  настоятелно помолен (практически принуден) да създам лекция по въпросите на подобряване и поддържане на здравето беше през 1995 г., и то - в чужбина. От тогава доста често ме питат къде съм ги написал, подредил тия знания и практически опит, кога най-после ще ги напиша, какво се мотая и пр. и пр... :Confus_3: :whistling2 - emotloader:
Най-после мога с усмивка и радост да поканя всеки, който се интересува - да чуе и да види. Вече получих множество поощрения и дори благодарности (предварителни) от хора, желаещи да посетят презентацията.
За мое съжаление всички знания и умения получих от моите учители и Вселената по най-трудния начин. Смятам, че е добре, дори съм длъжен, да споделя тези знания и опит с всички интересуващи се.
Още веднъж, благодаря ви за участието! :flowers2:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

galinstefanov

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Презентация за здраве
« Отговор #10 -: 24-06-2015, 14:54:14 »

Здравейте, много късно видях, че днес ще се състои събитието, а и съм далечко от София, но да попитам дали ще се помести някаква информация под формата на презентация или материали от събитието, било то и срещу заплащане?

Поздрави,
Галин
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Презентация за здраве
« Отговор #11 -: 04-09-2015, 22:52:18 »

Приятели и съфорумци,

Поради стремително растящия общонароден и международен интерес ( ;):o:laugh:) към въпросите на здравето, стремително наближава следващото, поредно (и допълнено) издание на лекция-семинар с практическа част на тема "Възстановяване и поддържане на здравето".
След уточняване на датата, ще бъдете подробно информирани за всичко.
В резултат на питания и осмисляне на нови знания, вече ще имаме и кратки, лесни, практически елементи.
Така например доста обсъжданото, но според мен едностранчиво тълкувано "положително мислене". Следствие на личния ми опит и проучване на препоръки на големи за мен учители, ще конкретизираме в какъв точно смисъл положителното мислене може да помогне за възстановяване и поддържане на здравето ни и как отрицателното мислене може да стори обратното.
Във втората част ще покажем и тренираме 4 вида дишане с подробни обяснения за използването им.

На участниците - приятни занимания! :)  :flower:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.
 

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 23 запитвания.