Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: От кой град си?  (Прочетена 40932 пъти)

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:От кой град си?
« Отговор #40 -: 28-01-2011, 16:03:40 »

Мерси много :)
Всъщност родителите ми се опасяват от нормалните неща - че ще пътувам, че е студено, че няма социален живот и подобни. Аз пък виждам по съвсем друг начин нещата, там все още има доста работа и по къщата и по двора, а аз съм си направила едната стая на ателие.
Много съм окрилена! Приятелят ми ме подкрепя, кучето ще е на воля, какво повече му трябва на човек  :bleh
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:От кой град си?
« Отговор #41 -: 30-01-2011, 23:03:41 »

Aз живея в София, но съвсем скоро, живи и здрави, ще намаля с 1 бр населението на 'голямото село'.
Има и други неща, които имам да решавам, но емоциите ми са позитивни и съм сигурна, че ще е прекрасно.
...
Казвам го, защото родителите ми са против, но те винаги са били против всичко - и храненето, и изнасянето ми от тяхната къща, последната смяна на работата ми, кучето ми, колата ми...то в един момент се свиква  ;D Бащата каза "Да отидеш да живееш там означава да не живееш!", а според мен е точно обратното - само там мога да ЖИВЕЯ. Тук преживявам...

Честито, мацка! :flowers2: Много е хубаво да живееш там, където ти е приятно и се чувстваш истински добре, независимо дали ще е в Париж или на село, на Марс или на луната...
Хич да не ти пука - когато аз се изнесох от нашите, майка ми изпадна ако не в депресия, то в нейно близко подобие, а баща ми опита всички възможни, съществуващи досега начини да предотврати това, че дори измисли и няколко нови - само дето не закова с пирони вратата  tooth. Само сестра ми (която вече е минала тоя етап) викаше "Абе яаа оставете момичето"  :Content_4 - emotloader:.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

mesechka

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 69
Re:От кой град си?
« Отговор #42 -: 01-02-2011, 16:25:22 »

"Aз живея в София, но съвсем скоро, живи и здрави, ще намаля с 1 бр населението на 'голямото село'.
Пуснаха магистрала "Люлин", а ние привършихме ремонта на вилата, като двете неща съвпаднаха с местенето ни в новия офис и изтичането на договора ми за наем   Когато нещата се наместват от самосебе си, знам че съм на прав път."

Честито и от мен :Content_14:, това е просто прекрасна новина. Толкова хоризнти ще ти се отворят, човек наистина усеща, че е жив само в природата. Пожелавам ти много нови преживявания, най-важното е, че имаш ентусиазма да го направиш, когато човек вземе решение е много лесно след това
 :pensif_29: :flowers2:
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:От кой град си?
« Отговор #43 -: 01-02-2011, 17:08:43 »

Благодаря ви много! И аз така го почувствах преди години, но мина известно време докато стегнем къщата и построят пътя. Ще ви пусна снимки  :bleh може и една сурова среща да направим  :sorcerer - emotloader:
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:От кой град си?
« Отговор #44 -: 04-02-2011, 12:11:12 »

Все се каня да попълня лексикона :-))

От Хасково съм, но живея в София.
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:От кой град си?
« Отговор #45 -: 25-02-2011, 08:10:43 »

Никой ли няма от великотърновско? ??? :'( >:(
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:От кой град си?
« Отговор #46 -: 25-02-2011, 09:12:11 »

има един от село Орловец , ама той яко жули мръФки и всякакви боклуци и затова го изтрих от тук  tooth
Активен

mesechka

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 69
Re:От кой град си?
« Отговор #47 -: 25-02-2011, 10:32:39 »

Благодаря ви много! И аз така го почувствах преди години, но мина известно време докато стегнем къщата и построят пътя. Ще ви пусна снимки  :bleh може и една сурова среща да направим  :sorcerer - emotloader:

Може да се съберем на някоя слънчева полянка :whistling2 - emotloader:
Активен

Stanislav

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
    • tiensbg.com
Re:От кой град си?
« Отговор #48 -: 25-02-2011, 18:06:20 »

Никой ли няма от великотърновско? ??? :'( >:(

Има, има!  ;D  :P
Активен

sabinka

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re:От кой град си?
« Отговор #49 -: 14-04-2011, 11:21:47 »

аз съм от най-красивия крайдунавски град в България и един от най-приятните за живеене градове в България, а именно Русе.
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:От кой град си?
« Отговор #50 -: 15-04-2011, 11:58:25 »

bpa,да,това за Калашноков съм съгласна за селата.

Само аз ли обичам да живея в много голям град,това 14 милиона ми се виждат малко.

И аз се замислям за лично оръжие, не се шегувам!
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

muki_w

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 182
Re:От кой град си?
« Отговор #51 -: 15-04-2011, 13:21:46 »

СОФИЯ-дано не е за още дълго,някой,който е от София,а не просто живее тук има ли?!
Активен

Деси

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 101
  • HORROR MOVIE
Re:От кой град си?
« Отговор #52 -: 15-04-2011, 18:05:48 »

варна- тук бабите по пазара яко са изкарали храсталаците от градинките си и съм мн доволна...да не забравя че всяка сутрин дишам йодни пари,а лятото си правя кални бани и се мажа с водорасли на воля.. ;D  :Content_4 - emotloader:  ;D какъв рай само
Активен
Същността на безчовечието не е в омразата към ближния,а в безразличието!

Алексче

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 106
Re:От кой град си?
« Отговор #53 -: 15-04-2011, 19:48:36 »

СОФИЯ-дано не е за още дълго,някой,който е от София,а не просто живее тук има ли?!

Има.  tooth
Активен

mesechka

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 69
Re:От кой град си?
« Отговор #54 -: 18-04-2011, 12:52:55 »

СОФИЯ-дано не е за още дълго,някой,който е от София,а не просто живее тук има ли?!

Ето ме :Content_22:, четвърто поколение. Ноооо, държа да отбележа, че корените са ми от Балкана и много се гордея с това :peperudi:!
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:От кой град си?
« Отговор #55 -: 18-04-2011, 12:58:12 »

Ето ме :Content_22:, четвърто поколение. Ноооо, държа да отбележа, че корените са ми от Балкана и много се гордея с това :peperudi:!
Месечке, то ако се проследят корените на всички кореняк Софиянци, ще ни отведат я в "Чукурово", я в "Малка Трънка" или дори прословутият "Вълчи Дол"!  :police: :bleh
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:От кой град си?
« Отговор #56 -: 18-04-2011, 15:00:09 »

СОФИЯ-дано не е за още дълго,някой,който е от София,а не просто живее тук има ли?!
Aз съм от София, но просто живея другаде tooth
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:От кой град си?
« Отговор #57 -: 18-04-2011, 15:02:06 »

p.s. Чукурово прилича прекалено много на името на моето село Чуковец, нещо против ли долавям  :Confus_3:
И да, името идва от чукарите, където са се крили хората от турците. Като слезли от Колиш, образували моето село и селцата около него.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Eternal bliss

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 88
Re:От кой град си?
« Отговор #58 -: 18-04-2011, 17:13:58 »

От София.. и нямам търпение да избягам, а за постоянно май няма да е в близката 1 година :) :surpris_23:
Активен
..and what they are doing with this visible language that they create is they are making gifts..

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:От кой град си?
« Отговор #59 -: 19-04-2011, 15:33:34 »

To и аз не съм там постоянно...но засега ме устройва идеално, имаме черешова градина даже  :Cherries
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...
 

Страницата е създадена за 0.127 секунди с 23 запитвания.