Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Петиция срещу ГМО  (Прочетена 2986 пъти)

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Петиция срещу ГМО
« -: 26-11-2009, 12:24:57 »

Копирам текста от "колоритната  самовъодушевяваща се говорилня"  ;) (бг-мамма):

Здравейте, приятели,

В идните два месеца имаме възможност да покажем на българското правителство, че искаме България да наложи предпазна клауза за въвеждането на генетично модифицирана царевица у нас. Това вече сториха 6 европейски държави, а защо е необходимо да сме внимателни с генетично модифицираните организми (ГМО) можете да научите в подписката:

http://forthenature.org/petitions/12/

Моля подпишете и разпространете до приятели, защото няма много време!

След като изпратите петицията се отваря прозорец, който дава електронните адреси на институциите и ви подканва да изпратите петицията и от своята поща до адресатите. Молим ви да направите и това, защото това е единствения начин петицията ни наистина да достигне до пощите и да засипе отговорните институции, а не да бъде блокирана по адрес на сървъра, предмет на писмото и т.н. критерии!

С уважение,

Коалицията "За да остане природа в България"
Активен

axim

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Петиция срещу ГМО
« Отговор #1 -: 27-11-2009, 06:01:46 »

Искам да ти споделя едно мое притеснение.Хубово потписваме всякакъв тип петици.Пращаме ги.Като глас в постиня.Никакъв ефект.Когато трябва да се съберем на митинг се броиме на пръстите на ръцете ми.Направо имам чувството че средно статестическият българин нему пука какво прават с него.То просто иска да го оставят на бира....опса на мира исках да кажа.... :Confus_3: :Confus_3:според мен трябва да се предприемат по активни мерки. :police:но ще стискам всичките си палци и тези на краката нещата да потръгнат :angel:
Активен
ИСТИНАТА ОСВОБОЖДАВА


Човекът е ангел с едно крило. Ако хората не се прегърнат, няма да полетят…”

                                                                                                                                    Диоген

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Петиция срещу ГМО
« Отговор #2 -: 27-11-2009, 21:48:05 »

Само разпространявам. :) За жалост не съм в България. Иначе си прав като цяло. За някои неща петициите помогнаха. Хората също успяха да се преборят за промяна. Като флуорирането на водата. А сега са се заели момичетата от Естествено да променят практиките в болничните заведения при едно раждане. Има и петиция. Мисля, че ще успеят. Така че все от някъде трябва да се почне.
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Петиция срещу ГМО
« Отговор #3 -: 15-02-2010, 23:02:19 »

Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Петиция срещу ГМО
« Отговор #5 -: 17-03-2010, 07:08:50 »

БЪЛГАРИЯ СЕ ВДИГА НА ОБЩОНАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ ПРОТИВ ГМО В:

СРЯДА, 17 МАРТ


София – от 08.30ч. до 14 ч.  в градинката между Народното събрание и Университета

Варна - от 16.30ч.  до 18.00ч. пл. "Независимост" - до шадраваните

Пловдив - от 12ч. до 13.30ч. до фонтана пред Общината

Плевен от 11ч. до 12ч. пред театъра, носете си плакати , грамадни плодове и спринцовки с някаква цветна течност

Велико Търново - от 12ч  до 13.30ч.. пред община Велико Търново

Русе - от 17ч.- Шествие тръгващо от "Вазата" в Парка на Младежта, по ул.Александровска  до площада пред съда, в последствие предвижване до площада пред Общината.

Кюстендил- от 12 ч.  при 'Арката'

Рудозем - 17ч. на площада пред читалище “Христо Ботев”


Важно указание за протестите в сряда!
 
Моля, информирайте организаторите в другите градове, ако не пишат тук.

ОРГАНИЗИРАЙТЕ ВАШИ ХОРА С ВИДЕОКАМЕРА И ФОТОАПАРАТИ И СНИМАЙТЕ ИЗЯВИТЕ ПОДРОБНО! КЛИПЧЕТА МОГАТ ДА СЕ ПРАВЯТ И С НАЙ- ОБИКНОВЕН ФОТОАПАРАТ!
НЕКА НЕ ЧАКАМЕ НА "ТРОХИТЕ" ОТ МЕДИИТЕ.
ИНАЧЕ САМИ СМЕ СИ ВИНОВНИ!!!
Активен

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Петиция срещу ГМО
« Отговор #6 -: 17-03-2010, 18:36:03 »

Светльо,тая партия не набира ли членове?Колкото повече,толкова повече.Да станем членове!
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Петиция срещу ГМО
« Отговор #7 -: 17-03-2010, 21:06:50 »

За ПП на Зелените ли?Аз много им нямам доверие на тези :surpris_23: Нищо че пишат декларации...и там играят доста парички!Зелени парички  tooth
« Последна редакция: 17-03-2010, 21:09:40 от Svetlio »
Активен

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240
Re:Петиция срещу ГМО
« Отговор #8 -: 17-03-2010, 22:13:21 »

"Тези продукти са същите безопасни, висококачествени храни, с които американците се хранят всеки ден през последните 13 години."

Тоя е луд! В САЩ са най-дебелите хора, синът ми беше там и на всички снимки го гледам с някакви чудовища, стремително се повишава процентът на заболелите от рак, а повече от половината им пчели измряха, защото не са тъй издръжливи като човека. Извинявайте, че казвам неща, които всички знаят, но наистина си е чисто USA наглост!!! >:( >:( >:(
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Петиция срещу ГМО
« Отговор #9 -: 18-03-2010, 07:56:26 »

Ами нали Диди Баев го наака посланника. Наскоро го питали , г-н псланник , в пресата ви наричат лъжец , как се чувствате ?...как да се чувства лъжеца ?Той да беше само лъжец щяхме да му се смеем , но явно игричките там са доста по-големи.
Активен

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Петиция срещу ГМО
« Отговор #10 -: 18-03-2010, 10:20:27 »

За ПП на Зелените ли?Аз много им нямам доверие на тези :surpris_23: Нищо че пишат декларации...и там играят доста парички!Зелени парички  tooth
Ми то тогава положението е безнадеждно.Рано или късно ще ги вкарат тия животни(ГМО).Нали сме вече братя на американците....
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Петиция срещу ГМО
« Отговор #11 -: 18-03-2010, 12:53:39 »

Не може да сме братя с тия дебили и никога няма да сме :)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.059 секунди с 23 запитвания.