Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Зелено житце, БИО ЕКО, ORGANIC , турбо green, мулти сертификат  (Прочетена 1549 пъти)

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

И така гледам днес в паницата с кълнове, поливам, торя, музика им пускам, молитви вкарвам, е не иска да расте с видима скорост. Тъй ли няма да растете аххх, скачам в колата и хуквам с мръсна газ към най близкото село.
















На вкус преобладава магданозена лютивост, с нотки на бали сено, послевкус на зелена бобулечка дълго галеща небцето.

Сега сте вие наред, магаре, кон, коза, овца не съм виждал да пасат в нивата от житото.  Най вероятно са умни животни и не припарват в нивата по морални подбуди или па аз не съм бил там когато се е случвало  Smiley


Ps:  И друг път съм пробвал описаното упражнение с домашно приготвени житни и ръжени поници.  Взех под внимание, влиянието на панелното жилище и липсата на почва в домашни условия спрямо естествено  растящи на нивата посеви. Както сами се досещате дивото, естествено, заредено със заряд за оцеляване жито ме хвърли в транс за 90 минути. Изключително мощна витаминно минерална супа захрани огладнялото ми тяло. Негатив се получи след близо 2 часа с леко натоварване на бъбреците. Да се разбира като далечно загатване за краткотрайна болка. Интересува ме дали животните консумират началната суровина. Все пак с прясна люцерна съм хранил на времето зайци, крави и овце но не ми е хрумвало да ги тествам на млади житни култури.  




« Последна редакция: 20-03-2010, 00:32:06 от Ortodoksalen_Anorektik »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

Важно би било да спомена изключителната трудност на смилане с уреда от снимката. Стъблата са жилави като сезалово въже и предоставят причини за изгаряне на мотора. В следващите дни ще увелича дозата а смилането предстои в 800 вата блендер.



« Последна редакция: 22-03-2010, 18:11:36 от Ortodoksalen_Anorektik »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u
 

Страницата е създадена за 0.084 секунди с 23 запитвания.