Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: да се запознаем  (Прочетена 6346 пъти)

raw

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
да се запознаем
« -: 16-03-2015, 21:35:59 »

много съм доволна че съм сред вас казвам се Гери и съм на 40год от 8год съм веган-суровояд надявам се да обменяме опит и знания  :Content_22:
Активен

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.
Re:да се запознаем
« Отговор #1 -: 17-03-2015, 15:08:07 »

Здравей,Гери,
страхотно е,че от толкова много време си веган-суровояд. :Content_14:
Можеш ли да кажеш повече за начина си на хранене?
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

raw

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re:да се запознаем
« Отговор #2 -: 17-03-2015, 22:17:27 »

Здравей,Гери,
страхотно е,че от толкова много време си веган-суровояд. :Content_14:
Можеш ли да кажеш повече за начина си на хранене?
Здравей Чери аз изцяло съм на сурова храна вече от доста години ако мога да съм ти полезна с нещо на драго сърце  :Content_22:
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:да се запознаем
« Отговор #3 -: 17-04-2015, 20:47:34 »

Здравей Гери, добре дошла... :flower:
Сама ли отглеждаш суровите неща? С някаква цел ли премина на сурова храна?
Чувам, че повечето зеленчуци усилвали благоприятното действие върху хората, ако са били силно загряти за половин - една минута преди приемането им...?
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

raw

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re:да се запознаем
« Отговор #4 -: 22-04-2015, 20:31:49 »

Здравей Гери, добре дошла... :flower:
Сама ли отглеждаш суровите неща? С някаква цел ли премина на сурова храна?
Чувам, че повечето зеленчуци усилвали благоприятното действие върху хората, ако са били силно загряти за половин - една минута преди приемането им...?
Здравейте,за мен всичко започна преди 8-м години когато откриха рак на майка ми,и само след 2,5месеца почина в рьцете ми.Казах си кой е следващия,аз или сестра ми?.Няма да стане и така започна всичко ,пьрво бях на разделно хранене,после реших ,че нямам нужда от месо,после постепенно спрях и всичко млечно,и после реших ,че нямам нужда от преработена храна.и така започна всичко.А,..Вов,няма как да ядеш преработена храна и да си мислиш,че живота е на твоя страна приятелче,няма начин.няма преработена храна която да е полезна,е все пак си човек,понякога може да ти  се дояде обикновен варен боб,или варени картофки,нормално е,и няма лошо,но важно е човек да знае границата ,на полезно-вредно и да знаеш кога да сложиш точка.поне с мен е така,и се гордея сьс себе си,а и се надявам и ако моята майчица ме вижда от там някаде,да се гордее с мен,аз сьм и Йога и това ми помага да сьм на вьрха на хтанителната пирамида. :Content_22: :surpris_25:
Активен

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194
Re:да се запознаем
« Отговор #5 -: 23-04-2015, 10:54:18 »

Уау, колко неща са ти се случили. Хубаво е, че си толкова силна.
Сподели най - често приготвяните и любими твои сурови ястия. Правиш ли гладувания?
Активен

raw

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re:да се запознаем
« Отговор #6 -: 23-04-2015, 12:40:57 »

Уау, колко неща са ти се случили. Хубаво е, че си толкова силна.
Сподели най - често приготвяните и любими твои сурови ястия. Правиш ли гладувания?
Привет,да поне 2-ва пьти в месеца,задалжитено.Това за мен е всеки пьт като едно голямо прераждане.Обожавам много пресни салати,всякакви обичам сурово червено цвекло,всякакви кореноплодни.Обичам суровата си лютеница,обожавам и суровия си сладолед.За закуска най-често си правя овесени ядки с ядково мляко много сушени плодове в комбинация сьс сурови.Обичам суровите торти които си правя,любимата ми е с Ананас,Банан,и Манго,направо сьм пристрастена кьм нея.Когато си поставям цел гладуване,минавам само на вода,поне за седмица,и това го правя всеки пьт в началото и в края на месеца,задалжително.Занимавам се и с Йога,и всичко това ми дава баланса от който се нуждая,харесва ми,така се чувствам цяла,усещам баланса между тяло и дух.В пьлна хармония сьс вселената.Това е като цяло. :thankyou: :Content_22:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.149 секунди с 23 запитвания.