Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Евроатлантически "ценности"  (Прочетена 71526 пъти)

Atlantis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 144
Re:Евроатлантически "ценности"
« Отговор #120 -: 17-02-2016, 16:18:00 »

Аз определено не смятам, че едно дете трябва да изстрадва каквото и да било, за да осмисли света около себе си...ако успее да оцелее след изстраданото изобщо.

Ти си била "спасена", не ме разбирай погрешно, радвам се за теб. Но пак питам директно- Кой "закрилник" би позволил да се гаврят и издевателстват над най-невинните и чистите му създания?!
След като в света властва Дявола, ти защо си получила този глас? Защо за едни има изцеление, а за други няма? Кой ги решава тези неща, че за едни ще има Бог, а за други Дявол? Какво очаква Бог, да бъде свършено от едно дете, за да го закриля и да не позволява то да бъде наранено, по-най долния и мръсен начин?
« Последна редакция: 17-02-2016, 16:49:23 от Atlantis »
Активен

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.
Re:Евроатлантически "ценности"
« Отговор #121 -: 17-02-2016, 17:01:52 »

Това за мисълта и молитвата е абсолютно вярно защото всичко в нашия свят е...мисловност или когиталност.Т.е. мисълта ни вибрира с определена честота и с нейна помощ ни си задаваме някаква информация.Има един филм за теория на когиталността.Страшно интересен е:
https://www.youtube.com/watch?v=hVR8pJ-rYu4
Според други пък,извънземен свръхразвит разум е решил да се "ъпдейтва" на Земята и е създал Бог от своите гени.А той пък от своя страна се клонира(..."от светлината,произлязла сама от себе си"-Христос) и така от себе си създава всичко в природата.Има логика,защото всичко тук е доста сложно,за да е създадено само от себе си.....
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Евроатлантически "ценности"
« Отговор #122 -: 17-02-2016, 21:43:24 »

Сега остава да ми кажете, че Бог е създал животните за да може човекът да ги убива и изяжда.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.
Re:Евроатлантически "ценности"
« Отговор #123 -: 17-02-2016, 22:36:10 »

Сега остава да ми кажете, че Бог е създал животните за да може човекът да ги убива и изяжда.
Eeeee,нееееее.Те са вид,както и хората.
Ние просто си философстваме тук и развиваме едни недоказани тоерии.....
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Евроатлантически "ценности"
« Отговор #124 -: 17-02-2016, 23:22:12 »


Да,не го допуска,защото "удобно" е премахнато от библията това,че преражданията съществуват.И защо?Защото е трябвало мастите да се държат в подчинение чрез страха има от ада и дявола,които всъщност за измислица на дуалния свят.Просто власт и контрол.Има теории,че Исус е знаел за прераждането и най-вероятно е помнел миналите си животи.Но библбията е преправена с цел да се облагодетелстват определени среди,както знаем. ;)

aз пък вярвам в Един Силен БОГ, дето Му е напълно по силите да опази Словото Си!
да, има разлики при преводите, но те не са фрапантни и основната смислова нишка е напълно запазена.
освен това, кое, по- точно, би "разкрепостило" масите, ако съществуваше прераждане??! Та, нали така се трупало уж лоша карма и би следвало човекът пак да не му харесва тази идея  :)

хаха, да, Исус определено е знаел за прераждането - каква глупост е   tooth
ясно се казва в библията, че човек умира и след това настава съд. Но тия, дето приемат лъжата за прераждането, всъщност са излъгани по същия начин, както беше излъгана Ева - " никак няма да умрете", подлъгвайки я да яде от плода на дървото за познаване на добро и зло.... т.е. - нищо ново под слънцето, все същият стар рефрен...

а това, че няма дявол  и негови слуги, демони всякакви други зли същества, също е дяволска измама!
на лукавия му е много удобно да се крие зад тази лъжа, така си действа супер необезпокояван!

но, я си представи за момент, че библията е права, все пак!
тогава???
тия, които вярват в прераждания и тем подобни източни гадости, ГУБЯТ ВСИЧКО!
губят завинаги връзката с Бога - Източника на всичко добро и остават вън от присъствието Му, вън от живота, светлината и доброто!
нещата, свързани с Божието слово - библията, трябва добре да се изпитат, защото това е въпрос на живот и смърт!
а не кой колко краставици и моркови ще изяде....
Исус никога не заповядвал хората да се вегетарианци! Нито е казвал да ядат лека храна!
позволени са всички храни, които Бог е създал и дал за употреба, има си ясни указания в библията.
в тоя смисъл боклуците на промишлеността не са Божие творение, а дело на човешка мъдрост в лаборатории и не са добри за употреба.
преди всичко Исус е дал пример как да се живее - живот в покорство на Бога!
акцентът никога не е бил върху храненето. Тогава, без друго, храната е била органична и полезна за здравето.
Активен

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Евроатлантически "ценности"
« Отговор #125 -: 18-02-2016, 09:15:45 »

Атлантис,
трябва да прочетеш някои пророчества и ще ти стане ясно всичко.Още по времето когато Иисус се е родил е започнало гонение - искали са да убият това дете - Иисус и първите мъченици за вярата са деца, избити защото цар Ирод е търсил да погуби Младенеца.Избил е 2000 деца до две години за да убие Иисус, докато неговите родители според пророчеството са избягали в Египет.Пак е имало жестоко страдание - избити са по коварен начин деца.Обаче след това е описано какво се е случило с този цар.Платил е жестока цена за всичко, което е направил.
Така ,че тези жестокости, които се вършат над невинни хора и деца от други хора - обладани от зли сили един ден Бог ще промисли какво да направи с тях.Но правда и правосъдие ще има.Ще възтържествува чистата съвест на хората, Божиите заповеди са правдата.Даже скоро четох,че Бог ще благослови такива хора, които се грижат за родителите си.Една от заповедите е такава да почитаме и уважаваме родителите.
А храните - дадени са от Бога.Чак при новото небе и новата земя мишка ще играе с котка, вълк и агне ще другаруват, котка и врабче ще са приятели, а не врагове.
В този смисъл - да, агнешкото, козето, телешкото месо са дадени като чиста храна.Свинското и заешкото като нечисти животни.Нечисти са и всички риби, които нямат люспи - голи са.Научно е доказано,че такива риби по - бързо натрупват отрови в тялото си.Това са обикновено дънни риби като калканът например.Обаче такива риби са и много вкусни .Гъбите също натрупват много токсини.Те не са фотосинтезиращи и натрупват много тежки метали в себе си, дори и да не са отровни.
Всички зеленини растения и семена са благословени от Бога също за храна на човека.Още в книга Битие се говори за това.Бог казва : Ще те заведа в страна , където тече мляко и мед.Те също са дадени от Бога като храни.Днес обаче и млякото и медът върло се отричат.Медът се отрича за хранене на деца и раково болни, млякото също - защото е пастьоризирано и варено.
Поздрави !
Активен

Atlantis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 144
Re:Евроатлантически "ценности"
« Отговор #126 -: 18-02-2016, 09:54:28 »

Елиа, аз ти задавам конкретен въпрос, а ти ми говориш общи работи :)

Преди Исус е имало гонения, по негово време е имало, и след него ще има.
Но това не прави Ок факта, че на световно ниво ежедневно биват измъчвани, изнасилвани, малтретирани и пребивани деца. И аз питам Защо? Защо те не са защитени? Какво са направили за да страдат по този начин? Значи ти може да получиш "звезден" глас, за тебе има спасение. А за тях?
Ако те са първите мъченици на вярата, значи ли това, че ако я нямаше тази вяра те щяха да оцелеят? Значи ли това, че ако сега спрем да вярваме, ще спрат тези мъчения и тези жертви?

Ние си стоим тука и се успокояваме, че виждаш ли, някой ден лошоте щели да получат наказание!?
Много е лесно така, да си кажеш "Да това дете е било брутално измъчвано, ама ... един ден, някога си, някой ще накаже мъчителя му" и да си продължиш по пътя. А аз продължавам да питам Защо?

Няма човек, който да има отговор на всички въпроси. Но е въпрос на чест да го признае.
« Последна редакция: 18-02-2016, 10:05:11 от Atlantis »
Активен

Mia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 215
Re:Евроатлантически "ценности"
« Отговор #127 -: 18-02-2016, 10:01:17 »

Елиа, аз ти задавам конкретен въпрос, а ти ми говориш общи работи :)

Преди Исус е имало гонения, по негово време е имало, и след него ще има.
Но това не прави Ок факта, че на световно ниво ежедневно биват измъчвани, изнасилвани, малтретирани и пребивани деца. И аз питам Защо? Защо те не са защитени? Какво са направили за да страдат по този начин? Значи ти може да получиш "звезден" глас, за тебе има спасение. А за тях?

Ние си стоим тука и се успокояваме, че виждаш ли, някой ден лошоте щели да получат наказание!?
Много е лесно така, да си кажеш "Да това дете е било брутално измъчвано, ама ... един ден, някога си, някой ще накаже мъчителя му" и да си продължиш по пътя. А аз продължавам да питам Защо?

Няма човек, който да има отговор на всички въпроси. Но е въпрос на чест да го признае.
Атлантис, Християнството няма отговор на тези неща.
Единствено Източните религиозни учения дават донякъде отговор за страданието, като свързват всичко с причината и следствието, или така наречения Закон на Кармата.
Активен

Atlantis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 144
Re:Евроатлантически "ценности"
« Отговор #128 -: 18-02-2016, 10:23:06 »

Миа, аз знам че няма отговор  :fluretaa:
Просто е редно това да се признае, а не само да се пънем тука ...
Активен

Mia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 215
Re:Евроатлантически "ценности"
« Отговор #129 -: 18-02-2016, 10:42:27 »

Миа, аз знам че няма отговор  :fluretaa:
Просто е редно това да се признае, а не само да се пънем тука ...
Не очаквай да го признаят.  :kisss:  :fluretaa:
 Техният единствено отговор за всичко, е първородният грях.  tooth
Но той не отговоря на въпроса, защо малки деца страдат, и защо ако всички сме грешни, не всички хора живеят еднакво щастливо или еднакво нещастно. Ако няма някаква по-дълбока причина, излиза, че Бог не е безпристрастен Съдия, защото не дава еднакъв живот на всички сови творения.  :surpris_25:
Активен

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.
Re:Евроатлантически "ценности"
« Отговор #130 -: 18-02-2016, 10:47:00 »

Искрена,крайна си.Казвам го с най-приятелско чувство.Просто обсъждаме теории.Никой не е сигурен какво точно се е случило.Според теория на когиталността:
https://www.youtube.com/watch?v=hVR8pJ-rYu4
(много интересен филм,с научни доказателства) Бог съществува,както съществуват ангелите,архангелите,както и лошите духчета или демони.Това са светлинни същества в ефира.Днешните деца-кристали даже ги виждат с помощта на третото си око.Напр, едно такова дете-Дария от Варна(може да се видят клипове в нета) казва,че съществуват и "лоши" духове,които тя нарича идващи от "Черната планета".Явно и света "там" е доста разнообразен. :Content_22:
А колкото да страданията или нашата съдба-всеки се движи по свой предначертан път.Просто е необходимо да получим цялото знание,защото тук ние имаме доста неща,които не знаем.
« Последна редакция: 18-02-2016, 10:49:03 от cherry »
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Евроатлантически "ценности"
« Отговор #131 -: 18-02-2016, 11:12:13 »

Атлантис,
всяка религия или дадено учение трябва да бъде изучено в неговата дълбочина.Аз вече над 20 години съм проучила доста литература по въпроса за много от религиите и ученията.Иисус е бил разпънат на кръст, но неговите мъчители дали са получили някакво наказание.Същото е и за всички невинни хора и деца, които тук на земята са пострадали, а техните мъчители се разхождат на свобода.Но понякога Бог дава наказанието след смъртта на човека.Така е станало с цар Ирод.Той на земята е извършил куп безчинства.Това,че някой е направил друг човек или дете нещастен и се е  погаврил по най - долен начин не означава,че няма да си получи заслуженото.Такива хора един ден, рано или късно ще си получат заслуженото.Много случаи знам , при които хора, които са ограбили манастири си получават след време заслуженото.Така,че трябва да сме спокойни.Бог знае кога, как и по какъв начин да накаже всеки злосторник.
Това,че ние може и да не сме свидетели не означава,че доброто и правдата не възтържествуват.Те рано или късно възтържествуват, макар и след известно време.Няма ненаказан злосторник за злодействата, които е извършил .Ние днес сме свидетели на много безчинства и неправди.Но ще дойде време, всичко ще си дойде на мястото.Злите хора няма да наследят земята.Не случайно пише в Библията , че Бог ще изтрие всяка сълза.И тук на земята хората днес са потопени повече в страдание, отколкото в щастие.Обаче ще дойде ден, когато всичко ще си дойде на правилното място и правда и съд ще има за всеки.
Поздрави !
Активен

Atlantis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 144
Re:Евроатлантически "ценности"
« Отговор #132 -: 18-02-2016, 11:21:20 »

Ясно, конкретен отговор няма да получа. :) Само общи приказки и хипотези за някъде, някога си, някой си, но кога, къде и как е неизвестно. Безсмилено е да се дискутира по-нататъка.
На мен това ми стига, да си направя изводите ...
Поздрави и от мен :)

Активен

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Евроатлантически "ценности"
« Отговор #133 -: 18-02-2016, 11:27:57 »

Чери,
преди години всички в България са били православни .Изповядвали са Православната вяра.Даже наскоро четох,че до 1946г.мисля беше в България е бил законен само църковният брак.След това е въведен гражданският.Помня като малка как ,когато боледувахме баба ми ни даваше да пием светена вода.Не лекарства както сега е масово разпространено.В България тези учения навлязоха в последните години.Имало ги е, но по - слабо разпространени.И за жалост много хора са объркани - не знаят къде е истината, в какво да вярват, какво да правят когато са болни.А навремето знам,че в моето семейство никога баба ми и дядо ми не се съмняваха,че в Бибилията нещо е измислено или променено.Днес обаче много хора, непознаващи в дълбочина всяка вяра и учение се съмняват и са склонни да вярват на неща, които са по - скоро заблуда, отколкото истина.Помня, когато дядо веднъж ми каза : Ти сега не вярваш, но ще дойде време, когато ще повярваш.Страданието ще ти покаже правилният път и истината.Бях на 10 - 12 години и нищо не съм разбирала.Чак сега вече осъзнавам много неща.Но наистина чрез страданието човек осъзнава къде да търси истината.Макар,че днес и на мен много неща от вярата не ми са ясни и не разбирам.Не ми е дадено все още да разбера.
Поздрави !
Активен

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Евроатлантически "ценности"
« Отговор #134 -: 18-02-2016, 11:37:32 »

Атлантис,
ние сме земни и грешни хора.На нас не всичко е дадено да разберем.Бог ни е дал толкова, колкото с нашите сетива, мисли и разум можем да осмислим.Дал ни е и заповедите, които трябва да спазваме.А как и по какъв начин всичко и кога ще стане знае само Бог.Не случайно Иисус е възкресил и Лазар, той от 4 дни е бил в гроба и е възкръснал.Има още описани случаи на възкресение на хора.Но как става никой не знае.Ние като грешни хора сме все любопитни всичко да разберем, да знаем.Но не ни се дава всичко да разберем.Дава ни се толкова, колкото можем на този етап да разберем и да осмислим.А заповедите са ясни, точни и тях трябва да пазим.И аз ако ме питаш не знам как и по какъв начин си излекувах ръцете , как ей така гласът ми стана като на оперен певец.Но знам едно - обещах,че с гласа си ще възхваля Божието име ако се излекувам.
Поздрави !
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Записките на Галина са строго документални: На тях се позовават големите медии в Германия (ZDF, Fokus, Sueddeutsche Zeitung) и присъстват като цитати в изявления на официални лица.

Това е истинската хроника за края на Европа.


http://glasove.com/categories/na-fokus/news/hronika-za-gibelta-na-germaniya
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.

Записките на Галина са строго документални: На тях се позовават големите медии в Германия (ZDF, Fokus, Sueddeutsche Zeitung) и присъстват като цитати в изявления на официални лица.

Това е истинската хроника за края на Европа.


http://glasove.com/categories/na-fokus/news/hronika-za-gibelta-na-germaniya
Файла не може да се отвори!!!
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Евроатлантически "ценности"
« Отговор #137 -: 22-02-2016, 11:22:52 »

Бате Бино,
аз отворих този файл.Да, описаното е напълно реално и никак не бива да ни учудва.Това са събития пророкувани още преди много години.Фанатици ще унищожат Европа.Това са пророчествата и ще започне най - голямото гонение на християните по целият свят.Тогава към един вярващ човек ще се прикрепят по около 40 човека, за да се спасяват чрез неговите молитви и най - вече Иисусовата молитва, която днес държи света все още в мир.Тази молитва денонощно се казва от монасите в Атон и не само там за мир по целият свят.Но събитията са неизбежни.Те ще се случат.Пророкувани са.Второ пришествие вярваме или не ще има.Но има още доста неща от пророчествата, които трябва да се изпълнят.Но вече са започнали събитията в Сирия, които свидетелстват за избиването на християните.А Сирия е посочена като държава, от която ще започне всичко.И започне ли ние трябва много силно да се молим.Човечеството го чакат тежки изпитания и страдания.По този начин и много хора ще повярват, ще се спасят.Но трябва човек да изпадне в такива изпитания, така е пророкувано, че ще стане.Няма как всичко това да се избегне.Има пророчества и на Св.Серафим Саровски, и на цял куп още руски праведници, на гръцки монаси от Атон.Всичко ще се изпълни и тогава ще дойде краят.
Поздрави !
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

ТУК ВСЕ ОЩЕ СЕ ОТВАРЯ :)

http://www.budnaera.com/201504f/1509280426.html

Даже има един допълнителен коментар най-долу , на студент от Германия.
за "диктатурата на толерантността"
( май почваме да схващаме, защо толкова се говори за толерантност напоследък ... )  ;)

Да, Ели. Натам отиват нещата  :-\  Дори и без да гледаш пророчествата , а само да анализиращ случващото се ,  посоката е ясна. Аз не се учудвам по принцип, но се учудвам, че това върви толкова бързо.

Преди 3 години, казах на една приятелка ( много интелигентна, с отворено "трето око" , свръхсетивни способности и т.н. )   , че се задава голяма война. Обаче , тя не следи обстановката ( истинската) и ми отговаря по следния начин  :
" Бате  Бино, войната е само в твоята глава и затова мислиш така.. "
Наскоро пак я попитах, дали все още продължава да смята  така..  tooth
Нямаше отговор  ..  :surpris_23:
( Но така е , твърде много книжки излязоха за "позитивното мислене"..тоест - за "розовите очила".. :)  )

Наскоро попаднах на мъдра мисъл. Написана била върху светещо табло за разчитане на рентгенови снимки:
" Гледат всички, но вижда този, който знае"     ;)

  Но това , естествено ,са маловажни работи. В момента текат важни предавания по телевизията - Х фактор, турски сериали, шоу програми..  На кого му пука  за  Европата ? :surpris_23:
« Последна редакция: 22-02-2016, 12:29:13 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Евроатлантически "ценности"
« Отговор #139 -: 22-02-2016, 13:09:05 »

Бате Бино,
тези пророчества ще станат реалност.Да, тези неща , които стават в Европа умишлено се прикриват.Но нещата са ясни.Трябва да дойде война, тя ще отдели вярващите.Трябва да дойде Антихрист и да сложи знак на дясната ръка, не на дланта , а на палеца - указателньй палец или на челото.Ето ти едно от тези пророчества .То е на един грузински православен старец :
ПРЕПОДОБНОИСПОВЕДНИКА ГАВРИИЛА ХРИСТА РАДИ ЮРОДИВОГО


30. Когда вкушаешь пищу – помни о голодном, жаждущем и страждущем.
31. Если тебя оклеветали, на добро ответили злом, не держи зла. Прости и радуйся, потому что благодаря этому ты на несколько ступенек приблизился к Богу.
32. Продукты, на которых ставят число антихриста, не могут причинить нам вреда. Это еще не есть печать. Надо произнести молитву «Отче наш», перекрестить, окропить святой водой – и так освятится всякая пища.
33. В последнее время сторонники антихриста будут ходить в церковь, будут креститься и будут проповедовать евангельские заповеди. Но не верьте тем, у кого не будет добрых дел. Только по делам можно узнать настоящего христианина.
34. Место, где будут ставить печать антихриста — не ладонь, а указательный палец. Вводить ее будут с помощью компьютера под кожу, и ее не будет видно. Сначала – по желанию. А когда антихрист воцарится и станет властелином мира, будет принуждать всех принять эту печать. Тех, кто не примет – объявят предателями. Тогда надо будет уходить в лес по десять-пятнадцать человек вместе. По одному или по двое не спасетесь. Чтобы ни случилось, не теряйте надежду на Бога. Господь вразумит, как поступить. Кто будет крепок в вере – не почувствует ни голода, ни жажды, и стихийные бедствия его не коснутся.
35. У диавола есть 666 сетей. Во времена антихриста люди будут ждать спасения из космоса. Это и станет самой большой уловкой диавола: человечество будет просить помощи у инопланетян, не ведая, что они суть демоны.
36. Если украдешь, то нарушишь одну из десяти заповедей. Кто так поступит – антихриста и так примет. Верующий человек будет уповать на Бога. А Господь в последние времена такие чудеса сотворит для Своего народа, что одного листика хватит на целый месяц. Истинно верующий человек землю перекрестит, и она даст ему хлеб.
37. Без воли Божией демон не может даже крошки сдвинуть.
38. Человеку трудно проникнуть в Промысл Божий. Есть попущение, воля и Промысл Божий. Попущение – когда Бог дает человеку свободу. Человек тогда делает то, что пожелает. Когда действует воля Божия, человек делает то, что велит Бог. Воля Божия всегда приносит добро. Промысл Божий правит: то совершает попущение, то волю. Когда не можешь решить вопрос и не знаешь, что делать – доверься Промыслу Божию и не думай больше ни о чем.
39. Христианину не подобает ныть.
40. Смирение – неугасимая, угодная Богу свеча.
41. Милость — это золото, смирение – бриллиант.
42. Не принимай, как пожертвование «иудины деньги». Такие деньги обязательно вовлекут во грех, из которого не скоро выберешься.
43. Не зная духовного состояния ближнего, не давай ему советы. Твой совет может его погубить.
Тези думи са казани и не са измислени.Такива пластини на ръцете вече се поставят.Това е печата, за който се говори тук.Сега е все още доброволен този печат в Америка.Но ще стане и насилствен.Не можеш да купуваш, да продаваш или да правиш финансови операции без да имаш този печат.Печатът е в действие вече и скоро ще дойде и в Европа.
Но четем ли пророчествата, пазим ли заповедите, молим ли се с Иисусовата молитва нищо не бива да ни смущава.Господ ще ни посочи път как да действаме.
Поздрави !
Активен
 

Страницата е създадена за 0.134 секунди с 23 запитвания.