Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Лекция на духовна тема в Пловдив.  (Прочетена 2133 пъти)

Mitko

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте,
   казвам се Димитър.
   
   Бих искал да представя на вниманието ви една предстояща лекция на духовна тематика, която ще се проведе в Пловдив. Надявам се хората, които се интересуват от духовните пътища стоящи пред нас, да им е полезно това съобщение. И тъй като считам, че вегетарианството е само началото на нещо по-голямо, една малка част от пълното ни осъзнаване като хора, реших да пиша в този форум.
   Темата на лекцията е "Духовното наследство на богомилите". Лекцията се проведе на 29 ноември от 16:00 в "Голямата къща" ул. Кръстьо Пастухов No18. Това е връзка към обявата за събитието:
http://img248.imageshack.us/img248/1640/plakatbogomilis.jpg

   С надежда да видя в неделя част от моите познати, които разглеждат този сайт и от които научих за него, както и други търсачи на нов поглед към себе си, на всички пожелавам всичко Добро.   :flower:

Ако не, ще се видим на следващата среща на вегетарианците в Пловдив.  :essen:
Активен

axim

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Лекция на духовна тема в Пловдив.
« Отговор #1 -: 26-11-2009, 06:13:09 »

Това е страхотна покана.За БОгомилите доста можем да си поприказваме и хубаво и лошо.А аз имам един въпрос.В този фором само аз ли съм от София????Защо никои не пише за никакви прояви в Софето??2Че при наз никакви ли прояви не стават???
Активен
ИСТИНАТА ОСВОБОЖДАВА


Човекът е ангел с едно крило. Ако хората не се прегърнат, няма да полетят…”

                                                                                                                                    Диоген

иван

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re:Лекция на духовна тема в Пловдив.
« Отговор #2 -: 26-11-2009, 21:21:54 »

И аз съм за мероприятията в София - някъде по Витоша или друго място, където и на децата да им е интересно... Хубаво би било да има сбирки ориентирани към малките, да им се покаже хубавото на вегетарианството и на грижата за природата.
Активен

axim

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Лекция на духовна тема в Пловдив.
« Отговор #3 -: 27-11-2009, 05:55:51 »

eее наи сетне няко от Софето...ако искаш даи да си основеме един Софиски клуб и да се организираме.Аз моита щерка редовно я катера по Витоша и блиските нам планини.Наи често сме по искърското дефиле там е вълшебно....Така че ако искаш да се запознаем пиши и тук и на лични....Даваите да спотим редиците :bleh :bleh
Активен
ИСТИНАТА ОСВОБОЖДАВА


Човекът е ангел с едно крило. Ако хората не се прегърнат, няма да полетят…”

                                                                                                                                    Диоген

иван

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10
Re:Лекция на духовна тема в Пловдив.
« Отговор #4 -: 01-12-2009, 23:29:57 »

не съм много по редиците и не съм точно от СФ, ама съм много за катеренето - нещо като за два-три часа през някоя неделя, че на дечурлигата бързо им става скучно като почнат да се уморяват. Дефилето е супер, ама е доста усойно и дали вече не е калничко за разходка? Преди месец бях там на някакъв връх и си беше кишаво и заснежено.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.062 секунди с 23 запитвания.