Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте  (Прочетена 8850 пъти)

ivan26

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Здравейте
« -: 23-02-2015, 03:33:47 »

Здравейте, обикновено като се регистрирам, пропускам момента за представяне, защото съм срамежлив, но гледам, че тук има специален раздел, така че... Казвам се Иван. На 26 години от Благоевград. Преди няколко години оставих животинската храна и се опитвам да наблягам на сурова и чиста екологична такава, макар че на моменти е трудно къде заради пълен график или липса на достатъчно опит. След няколко неприятни здравословни проблеми реших, че не трябва да отлагам и видях този форум. Надявам се, че тук мога да получа съвети и да мога да споделям мнение по различни въпроси, а след време като натрупам опит и аз да мога да помагам на други като мен. :)
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Здравейте
« Отговор #1 -: 23-02-2015, 10:53:27 »

Браво Иване, :Content_14:
Добре си дошъл.
Отлично започваш и, сравнително навреме (доста по-рано от мен...  :Confus_3:)
Предлагам ти да се опиташ да избегнеш най-честите грешки... дай си време и чети, чети, ползвай търсачката, повтори някои четива и чак тогава задавай радикалните въпроси  :).
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

raw

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re:Здравейте
« Отговор #2 -: 17-03-2015, 00:01:31 »

Браво Иване, :Content_14:
Добре си дошъл.
Отлично започваш и, сравнително навреме (доста по-рано от мен...  :Confus_3:)
Предлагам ти да се опиташ да избегнеш най-честите грешки... дай си време и чети, чети, ползвай търсачката, повтори някои четива и чак тогава задавай радикалните въпроси  :).
Здрасти Ванка аз съм Гери и съм веган-суровояд от 8год ако мога да съм полезна с нещо аз винаги съм насреща така че още веднъж добре дошъл :Content_22:
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Здравейте
« Отговор #3 -: 07-08-2015, 12:15:39 »

Добре дошъл Иване. Добре звучиш като те чета. Суровоядството е много добре като начало. Моят съвет е да се грижиш и за менталния си статус, не само за физическия. Суровоядците също се разболяват, за жалост. Истината е в индивидуалната хармония между духа и тялото. Наблягам на определението "индивидуална". Тръгни в тази посока. Успех.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

мартин

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Здравейте
« Отговор #4 -: 20-08-2015, 17:43:44 »

Здравейт!  Много ще съм благодарен ако някой може да ми отговори на въпрос, а той е следния:Когато четох за метода на изчистване тема написана от администраторката предполгам с никнейм Mer и пишеше,че акне и кожни проблеми ще се засилят,  но след това ще изчезнат ли? Специално за акнето питам... Благодаря предварително!!!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Здравейте
« Отговор #5 -: 20-08-2015, 22:25:21 »

ЗДрасти, Мартине.
Не се разбира - имаш акне ли ? Или нямаш, но очакваш да се появи, както е в темата?
 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Здравейте
« Отговор #6 -: 21-08-2015, 07:43:31 »

... и аз не рабрах, Мартине, какво точно питаш?
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

Janeto

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:Здравейте
« Отговор #7 -: 21-08-2015, 10:26:02 »

Когато бях увеличила преработените храни, и след това отново минах изцяло на суровоядство, по цялото ми тяло излязоха гнойни пъпки, а акнето се засили. След това отшумяха без никакви медикаменти. :) Но не е задължително при всеки да се прояви по този начин изчистването на токсините. При мен обаче винаги излизат пъпки и първият ден на детоксикация или суров режим, ако е бил спиран, много ме боли глава.

Много ми хареса изказването за индивидуалната хармония между духа и тялото.  :peperudi:
Активен
"Мисли преди да дъвчеш."

Изит

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Здравейте
« Отговор #8 -: 21-12-2015, 16:31:06 »

Здравейт!  Много ще съм благодарен ако някой може да ми отговори на въпрос, а той е следния:Когато четох за метода на изчистване тема написана от администраторката предполгам с никнейм Mer и пишеше,че акне и кожни проблеми ще се засилят,  но след това ще изчезнат ли? Специално за акнето питам... Благодаря предварително!!!


Получава се така,защото организма започва да се чисти и затова се появяват пъпки и акне, токсините си проправят път за да излезнат от тялото и един от начините да излезнат от него е да отидат на повърхноста,което в случая е кожата. Разбира се, след известно време изчезват и няма да се появят, освен ако започнете отново да се храните с нечисти храни  :Content_22: Успех!  :Confus_3: :Appetit_4: :Cherries :essen: :fluretaa:
« Последна редакция: 21-12-2015, 16:32:50 от Изит »
Активен

qwerty11

  • Гост
Re: Здравейте
« Отговор #9 -: 04-07-2023, 21:22:14 »

 :peperudi: :peperudi:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.069 секунди с 23 запитвания.