Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Моят живот сред хималайските учители от Свами Рама  (Прочетена 3624 пъти)

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Скоро прочетох тази книга и много ми хареса , написана е доста увлекателно във вид на случки с някои пояснения.Препоръчвам ви я. А пък в книгата на Атанас Гълъбов Окованата Свобода на 256 стр. пише,че Свами Рама през 1997 год. бил осъден да заплати 1.9 милиона $ , след като бил обвинен в сексуална злоупотреба с негова последователка :)) Други интересни неща е писал за Сай Баба , как всичко това са трикове и измами :)
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839

Сай Баба ако не се лъжа Людмила Живкова го е завела при леля Слава Севрюкова, която мълчала през цялото време, и накрая казала на Людмила че този е абсолютен фокусник и шарлатанин и да не и го води повече да си губи времето с него. Една колежка му е последователка и ходят с мъжа и в ашрама му в Индия :( Не посмях да и кажа обаче за мнението на леля Слава... :(
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

От маркото инфо,което имам за този Сай Баба,съм склонен да споделям мнението,че е измамник. :pensif_29:Интересно впечатление,ми направи фактът,че строи болници за официалната медицина в Индия ???Чий интереси обслужва?До колкото знам,с името си е създал цяла индустрия!Което само по себе си,не е лошо,но ако помага на хората,по някакъв начин.А аз,не мисля че го прави! :surpris_23:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Да , и аз в нета открих много обяснения как точно прави триковете си и че е бил разобличаван много пъти . Също така ,че бил педофил, срещу него има повдигнати обвинения от едно английско семейство, но правителството го защитава.Както и че участва в бизнес с човешки органи. Но аз не мога да преценя дали наистина е така ,но нещо вътрешно го усещам като измамник :)
« Последна редакция: 02-03-2010, 14:46:38 от titan »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.095 секунди с 22 запитвания.