Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ИНТЕРЕС КЪМ РОДОВИТЕ ИМЕНИЯ  (Прочетена 7062 пъти)

axim

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:ИНТЕРЕС КЪМ РОДОВИТЕ ИМЕНИЯ
« Отговор #20 -: 20-11-2009, 21:16:49 »

Сега едно по едно.Доколкото знам зимата родовото имение което се нарича Васил Левски а сега има ново име И ТО Е жИВОТВОРhttp://www.jivotvor.com/drupal/.Доколкото съм имформиран повечето семества се прибират по домовете и работят зада имат все пак някакви доходи.В странджа има много голям проблем с водата и мисля че това е основният проблем в родовото имение.Другата година на лято и аз имам намерение с моят род да ги посетим и да се поучим.Сега за Желен.И двете ферми се намират в месноста Църен камък която се намира що годе нат Желен и Церово.Това е Искарското дефиле посока Своге.Едната е стопанисвана от Филип.Доста интересен младеж.Там приемат по всяко време.Можеш да си говориш по всички въпроси.Доста хипърливо е.....но и доста неща можеш да научиш.http://www.trinoga.org/това е саита на организацията тринога и Филип.Другата ферма е на Ян които е от Великобритания и там също живее Катрин която е от Шотландия.И те са страшно интересни хора.Особено за Ян или както тои сам вече се представя Янко мога да говоря страшно добри неща.Тои е бил професор по ботаника в Великобритания но започва да се занимава с пермакултури и решава да се посвети на това.Това е набързо споделена имформация.Доста е интересно и човек наистина трябва да отиде зада види и поработи ако иска.....хехехехеххехехехе.... :peperudi:
Активен
ИСТИНАТА ОСВОБОЖДАВА


Човекът е ангел с едно крило. Ако хората не се прегърнат, няма да полетят…”

                                                                                                                                    Диоген

axim

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:ИНТЕРЕС КЪМ РОДОВИТЕ ИМЕНИЯ
« Отговор #21 -: 20-11-2009, 21:30:56 »

Пак съм аз.Ето това е саита на Ян и Катрин http://www.wwoofbulgaria.org/.Те организираха и доста чуден лилифест.За съжеление през цялото време валя но беше приказка.....
Активен
ИСТИНАТА ОСВОБОЖДАВА


Човекът е ангел с едно крило. Ако хората не се прегърнат, няма да полетят…”

                                                                                                                                    Диоген

plm

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 98
Re:ИНТЕРЕС КЪМ РОДОВИТЕ ИМЕНИЯ
« Отговор #22 -: 22-11-2009, 10:34:17 »

Axim,
 Много ти благодаря за информацията! На лято ще отида . Искам да говоря с тези хора или поне да разбера какво им е в главата . Щастлив ,че има хора които се радват на това . :)   Чудно ми е обаче какво мисли самия професор ботаник. 
Активен

axim

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:ИНТЕРЕС КЪМ РОДОВИТЕ ИМЕНИЯ
« Отговор #23 -: 23-11-2009, 06:42:18 »

Ами и аз не знам.Виж аз съм от вятърничевият тип хора.Много бързо си меня настроенията.Постояно искам да съм в движение и когато някои ми привлече вниманието и се опита да го задържи с умни слова се получава един доста отдавна трениран ефект.Още от училище го тренирам.....доспивами се......хаххахахаххаха...така че отиди и си говори....доста са интересни ,но се пази от гъсока че хапе!!!!!!
Активен
ИСТИНАТА ОСВОБОЖДАВА


Човекът е ангел с едно крило. Ако хората не се прегърнат, няма да полетят…”

                                                                                                                                    Диоген
 

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 23 запитвания.