Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: На преглед при професор! Пулмолог,шеф на отделение, ректор на мед. колеж  (Прочетена 1803 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=671551.0

Най-големият авторитет в областта пулмология във  Варна!


Част от разказаното:

- Вие сте с много силно въображение, казва, всъщност на вас нищо ви няма! Трябва да се разхождате повечко, и толкова! Уморявате се, защото не тренирате и имате заседнал живот. (!...) Нямате никаква тромбемболия! Не виждам нищо страшно да имате и в сърцето. Не знам кой ви го е казал, няма нищо такова. Гледах ви скенера на един друг компютър, нищо не видях. И никакви "дупки" нямате в дробовете, всичко е във въображението ви.

- Ама как бе докторе, казвам, нали имам диагноза, епикриза, в болница лежах, колегите ви ето какво пишат... Как ще тренирам? Те ми забраниха, сърцето ми се товари... Ето ви снимка, ето скенер... Пишат за проблеми със сърцето, ето кардиограми, ето ултразвук, кръвни изследвания, куп документи! Как така ми няма нищо?  :o

- Аз, казва, съм тук докторът! Като разбирате повече от мен, хайде да си разменим местата, вие ще седите тук и ще преглеждате. Какво се разхождате по разни болници, да тормозите хората? Нищо ви няма!
  :whistling2 - emotloader:
« Последна редакция: 29-01-2015, 12:04:02 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.

Явно прочутия лекар лекува вече по най-новите методи в психоанализата - чрез самовнушение... tooth
Много добър подход.
Следва - хипноза и връщане в минали животи... :surpris_22:
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122

е, тва е дофтор  tooth
няма лошо, добър е методът му - здрав си и не те бъка с химии   tooth
така има човек много по - голям шанс да се оправи.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.122 секунди с 23 запитвания.