Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Кога не трябва да пием собствената си урина?  (Прочетена 23304 пъти)

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.

Това сутрин го правя, почти без пропускане, но колко време след това мога да започна да ям. Щото ставам, сънена излизам с кучето и като се върна вече ми тече времето за приготвяне и трябва да ям на мига. Т.е нямам време да пия бавно и да чакам после някакво време. Много често глътвам водата и започвам да ям, но дали така не се убива ефектът?  :Confus_3:
Преди излизане пиеш...
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194

Отбивам се да се похваля, че най - после успях да постигна почти 2 дни на вода и няколко фреша. За мен това си е истински напредък. Решителността ми се повиши след като ме повтори солидна хрема, стартирала с много силни болки в гърлото. Много неприятно се почувствах. Тъй като опитвах с домашни рецепти - загряване, чай от джинджифил, компреси с ракия или мед, а не ми се пие антибиотик в никакъв случай, и нищо не даде резултат, реших да се заям и да издържа поне 1 ден. Сигурно можех и без фрешовете да мина, но  постепенно и това ще направя. Целта ми беше 24 часа на вода. Но втория ден видях, че по - лесно ми понася, защото от сутринта нямах никакъв апетит и откарах и втори ден.  :Content_14: Много се гордея със себе си.
Забелязвам доста отделяне на слуз от тялото. Като казвам тялото нямам предвид само обичайните изходи. Сигурно съм доста задръстена отвътре. Дори подозирам, че болестта се завърна след обилно наяждане със заквасена сметана. Веднага на другия ден се събудих с болното гърло и после и тоталното затлачване на носа и гърлото.
Всъщност може би донякъде и книгата на Пол Брег ме вдъхнови. Той пише, че гладуването е нещо лично. Последвах примера и не казах на никого за намерението ми.
Открих още един мой приятел, за когото пречистващото гладуването не е новост. Това ме прави много щастлива.  :peperudi: :Content_22:
Активен

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519

Как успя да се разболееш след приемане на нещо толкова полезно като заквасена сметана? :)
Достатъчни ли са 2 дни за да се прочисти урината в тялото?, какво казва г-н Брег по случая...
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194

grow, не търси връзка между заглавието на темата и написаното в нея :) Няма такава!
А може би имаш предвид слузта дали може да се махне за 2 дни? Най - вероятно не, но това е, което мога да направя сега. Ще опитвам всяка седмица по поне 24 часа.
Активен

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519

А може би е правилно да се търси именно тази връзка която казваш, ако е така най-вероятно 2 дни може и да не са достатъчни, а за слузта предполагам че и джинджифила ще свърши работа, въобще всичко люто което понася или не на тялото.

Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194

Да, чаят ми помага сутрин да си отпуша носа, вечер чудесно ме загрява. Но за съжаление бавно се подобрявам.
Все още не мога да разбера какво ми казваш за урината.  :Confus_3:
Активен

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519

"Re:Кога не трябва да пием собствената си урина?"
Може и да не е годна за прием, ако са минали едва 2 дни от началото на катарзиса   ;) ю гат ит

Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194

Мдааа, със сигурност не е годна! Но нямам и намерения да я пия, дори да е годна.  ::)
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649

А какво стана с ешерихия колито, Newly? Пробва ли по-продължително лечение с прополис. И преди ти бях писал, но пак, ще повторя в случай, че не си обърнала достатъчно внимание на думите ми. Срещу златистият стафилокок например, който е една от най упоритите бактерии все още няма разработен антибиотик, който да дава положителни резултати, а прополиса го преборва без грешка.
« Последна редакция: 03-04-2015, 22:14:11 от DeNiro »
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.

Браво Нюли!  :Content_14:
За съжаление, пътят на повечето от нас, дори на всички, е еднакво бавен (да не кажа тъп):
1. Първо си търсим разни обяснения и се надяваме всичко да се оправи от само себе си. Не си и помисляме да променим нещо във вече създадените и дълго използвани навици на мислене, хранене, пиене и движение...
2. Опитваме да се "оправим" с "познанията" си по народна медицина. Никаква мисъл за промяна на навиците.
3. Отиваме на лекар. Същите навици.
4. Минават години... Чак тогава, когато обикновено вредите са вече много тежки, почваме да мислим, че може би ще трябва да предприемем някакви по-сериозни действия. Понякога почваме да четем, особено след като цял форум ни съветва това. Още не мислим за истински действия. Все още приемаме желаното за действително и смятаме, че изразходването на цели 20-30 дни за възстановяване на здравето ни, е невъзможно дълъг срок.
5. Чак когато страданията стават непоносими, човек решава, че е готов на всичко, за да се избави...

Ти за кога чакаш??? На коя точно точка си? :flower: :love_026:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194

Здравейте, мили мои! Сякаш само вие ме разбирате  tooth
ДеНиро, пия пчелен прашец. Прополиса стои кротко в шкафа и чака да се сетя за него.  ::) Пия и тройчатка, която ми е достатъчно горчива. Не знам защо не пия прополис. В момента отново правя курс с билки. Започнах втория месец. Дано се свърши скоро, защото с това варене всеки ден, ми писна.  :Confus_3:
Вов, не знам в коя точка съм точно. Не съм на много години, а ми се натрупаха вече няколко на брой неща, с които искам да се преборя. За радост нямам болка и оплаквания от нито едно от образуванията и находките ми, но все пак искам да съм абсолютно здрава. Осъзнала съм грешните навици, нуждата от промяна, само ми липсва финалния ритник по дупето.
Хремата почти я преборих. Пак правих прочистване на синусите с мен. Все още изпивам по 1 тенджерка чай от джинджифил всеки ден. Днес опитах да си направя клизма. С медена вода. Не знам дали се получи нещо. Друго си представях.
И имам много въпроси: Как съхранявате иригаторите си? Как съхнат? Веднага ли ги прибирате? С какво количество течност я правите? Колко пъти?  ???
Тази зима за първи път имам много много суха кожа на ръцете. Набръчка ми се кожата по върха на пръстите. Стана на резки и накрая се сцепи. Преди време на показалеца, сега на палеца. Супер ме щипе от всичко. Това сериозно ме притеснява. Дали е само от студа? Като трябва да кажа, че не бера кой знае какъв студ. Моят приятел постоянно ми казва, че това е понеже не се храня пълноценно, тъй като отбягвам повечето ;нормални; храни и най - вече защото не ям месо.  ::) Винаги стигаме до спор по темата. Искам да кажа, че месото не ми липсва. Понякога ми се прияжда нещо засищащо само. Тогава си правя безглутенова питка или си купувам содена. Или ям варени картофи :-\
Мога още много да пиша, но не искам да ви отегчавам. Не знам какво да променя. Чувствам се объркана. Постоянно чета по темата за здравословното хранене и гладуване. Опитвам нови храни, за които прочитам... И все пак не мисля, че организмът реагира. Не виждам никакви симптоми на промяна към добро или лошо.  :surpris_25:
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.

Аюрведа - на санскрит означава "Знание за живота".
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.

Ако искаш да научиш, ще трябва да се потрудиш.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.

Ако искаш да научиш, ще трябва да се потрудиш.
:Content_14:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519

Сега Newly остава само да попита: Ъ?   :D

 
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194

Сори, ама от такива подхвърлени изречения доста често не прихващам мъдрост или смисъл!
Така че обяснете като на дете, ако обичате.
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.

Няма как цели науки да се преразкажат на страниците на форум и някой да се обогати от преразказаното..
Необходим е интерес към материята, толкова силен и дълготраен, че да предизвика продължително четене на обширни/обемни информации, те да се осмислят, практикуват... и тогава може да се превърнат в знания.
Като приложим тези знания, ще дойдат и желаните промени.  :flower:
Същият мъдър наш народ е казал: "Не става - ори-мели-яж..." :)
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649

Здравейте, мили мои! Сякаш само вие ме разбирате  tooth
ДеНиро, пия пчелен прашец. Прополиса стои кротко в шкафа и чака да се сетя за него.  ::) Пия и тройчатка, която ми е достатъчно горчива. Не знам защо не пия прополис. В момента отново правя курс с билки. Започнах втория месец. Дано се свърши скоро, защото с това варене всеки ден, ми писна.  :Confus_3:....
Аз отново, ще се потретя, а може би почетвъртя, а ти сама си вади изводите. Прополиса е единственото ефективно средство, което преборва златистият стафилокок. Наричат го супермикроб и златист, защото е изключително устойчив на антибиотиците. Току-що видях, че прополиса е средство и срещу е. коли, така, че какво чакаш не те знам.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.114 секунди с 23 запитвания.