Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Отговор до Бате Бино  (Прочетена 11132 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Отговор до Бате Бино
« Отговор #40 -: 12-12-2014, 14:19:24 »

Да да , не е лесно , но поне е интересно , ДеНиро ( Ех, де да имах усмивката на истинският ДеНиро, каква ли физиономия би направил ако го поканим във форума , особено от последните дни.. tooth )

Искрена , благодаря ти за топлите думи и за разбирането. Сетих се какво би било най-доброто в случая, за да се успокои атмосферата
Защо не си починеш от нас известно време?

 
И без това само нерви събираш напоследък..
Месец -два , например? А после... зависи от теб. Получат ли се максимум две оплаквания, просто ще съм принуден да уведомя "повелителят на бановете" , тоест Христо Дешев, който, както знаеш, не си поплюва като мен  tooth  
Искам и ти да ме разбереш. Вместо да използвам малкото си свободно време за да пусна интересни теми , по които инфо на български изобщо няма, съм принуден да изчитам цели тиради , да заключвам , да влизам в конфронтации, да пиша обръщения , като същевременно внимавам  да няма и обидени..
Същото се отнася и за съфорумците - губят време и нерви да четат препирни , разваля им се настроението, минава им мерака да споделят нещо интересно ..
И всичко  това , само защото  не искаш да се съобразиш с тях. Прекрасно знаеш вече какво ТОЧНО ги дразни Затова , ако ще пишеш ( след отпуската :) ) - пиши по начин, който да не ги дразни.(съгласен съм, че всеки от нас се дразни все от нещо и от някой , но , при теб случаят е по-друг - имаме "силно дразнене" :) )

Има един форум, който , конкретно за теб , ще е по-подходящ. Казва се "Дриймленд". (Изисква се регистрация обаче, вероятно не случайно.. :) ) Това е като форум-близнак на "земя назаем", само че обогатен и с допълнителни раздели , като напр. "Световни религии. Молитви. Чудотворни икони и храмови чудеса."
"Магия, уроки, енергийно въздействие - молитви, практики и ритуали за енергийно изчистване и защита"

 След като успяват да ги имат, без да се изпокарват ( като нас ) излиза , че са по-напреднали  :-\ , а ние няма да се сърдим. Щом тук се дразним при споменаване на думите "библия" и "Бог"  , тогава ще внимаваме да ги употребяваме по-рядко , в интерес на добрата атмосфера. Или ,както каза ДеНиро - да ги употребяваме в съответните раздели.

Ако ще ми отговаряш ( Искрена ), нека да е с до 3 изречения( и в един пост  tooth ), за да не тръгват пак дълги обяснения. А на другите съфорумци спираш да отговаряш, както и те спират да те одумват.

( това не пречи на обичта. Където си я е имало , пак ще си я има  :heart_2:  ;) )
  

 
« Последна редакция: 12-12-2014, 14:23:59 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Отговор до Бате Бино
« Отговор #41 -: 12-12-2014, 14:25:23 »

Ааа, пиши, пиши, без заплахи и назидание, ак оможеш... :flower:  :)
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Отговор до Бате Бино
« Отговор #42 -: 12-12-2014, 14:29:59 »

Едва ли , Вова.  "Лисицата знае сто приказки и всичките са за кокошките"
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Отговор до Бате Бино
« Отговор #43 -: 12-12-2014, 23:51:02 »


„казусът Искрена”
   :), това звучи като от досиетата Х малко :) ,очевидно е имало силни ветрове с гръмотевици напоследък..

аз, обаче, се дразня от материализма и суеверията на пишещите, които се обличат в "научност" и се подпечатват  с твърдостта на невежеството и коравосърдечието...

   Искрена открито не е съгласна с нагласата към научност и знание за разни материи и още повече ако някой се и изтъква че се интересува, иска да учи, готов е да експериментира и да прилага научни факти.
  Всеки има право на становище, но ми се струва за стряскащо ако в днешно време не сме достатъчно информирани и не се интересуваме от научните методи в една или друга сфера.
   Вярно света е сложен, но да го опростяваме чак до толкова, дали е правилната посока?!


така, сега относно "каквото повикало, това се обадило", много бих се радвала, ако ми се обажда повече от това, дето съм повикала - демек, вяра, желание за познаване Бога, желание за живот в правда, истина и мир, но не както ние си ги разбираме, а според  вечния принцип на Божия закон!!!

Очевидно е желанието да намери съмишленици по отношение на божиите въпроси, дали именно неуспеха на предходното не е само допълнителен повод за всеобщото и недоволство. Очевидно е и изявеното и несъгласие с вижданията и вярванията на някои съфорумци отностно начин на живот, знания, прилагане на здравословни практики, гледна точка, в това няма нищо лошо, макар признак за зрялост е именно да можеш да приемеш другия такъв какъвто е, с всичките му цветове, обаче като си несъгласен и го изразяваш, ако пропуснеш да се аргументираш волно или неволно, това е само предпоставка за неразбиране, а ако има неразбиране какво ще стане с този мир, за който споменава тя.

Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Отговор до Бате Бино
« Отговор #44 -: 13-12-2014, 00:08:45 »

добре, Боби, няма проблем да не пиша, така е най - разумно предвид получилото се, още повече че и аз усещам, че няма нужда да пиша вече! :)
наистина съжалявам, че  беше принуден да се занимаваш с излишни неща....  но ти благодаря още един път за това, че си се старал винаги да си обективен!  :flowers2:

благодаря ти за другия форум, може и да ида да видя какъв е хала там  tooth
на мен принципно ми е писнало от писане по форуми, особено такива за религия  :)
във вашия дойдох не за да пиша, но така тръгнаха нещата, че прописах... е, сега ще мога да осъществя първоначалното си намерение - да научавам полезни неща оттук, но винаги ще внимавам да не уповавам на тях за добро здраве!
на всички пожелавам да са добре и да стигнат до познаване на Истината такава, каквато е според Бог, е не според нашите умозрения!    :flowers2:
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Отговор до Бате Бино
« Отговор #45 -: 13-12-2014, 02:08:10 »

Боби, Дриймленд е отвратителен форум, само половин минута ми трябваше да разбера това... не го препоръчвам на никого, мисля, че престоят там би могъл да бъде даже опасен, освен че със сигурност няма да е полезен!


Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Отговор до Бате Бино
« Отговор #46 -: 17-01-2015, 13:53:04 »

Хахахахахахахах много се смях, четейки тази тема....  tooth tooth tooth
Активен
 

Страницата е създадена за 0.119 секунди с 23 запитвания.