Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Изсмукани червеи през ухото ?!?!  (Прочетена 17970 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #20 -: 30-11-2014, 09:35:53 »

Разбира се , че е крайност.
То и затова тези , които имат , ги имат.. - точно защото мислят, че е крайност
И не допускат , че може да е другояче
« Последна редакция: 30-11-2014, 09:38:47 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

zinaida

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 200
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #21 -: 30-11-2014, 13:20:21 »

Така. Реших , че не може само да се говори , трябва и да се действа.
 Да дам отчет ( основно за тези, които се интересуват )
Ходихме днес сутринта ( аз , детето и съпругът , че за тежест и зета и племенника  :weight_lift:  )
до въпросното село - Дълбок извор. Намира се на 40 мин с кола от   Пловдив. Попитах 2-ма независими източници ( в случая мъж и жена в двата края на селото ) за въпросната жена. И двамата веднага се сетиха ( защото упоменах че действието се развило преди 15 години ) и казаха : " О , женичката почина. Истина е, помогна на много хора , и деца и стари, но си отиде. Никой не я наследи"
И те така. Разочаровах се. Но пък бях длъжна да проверя.
Поне на връщане минахме през Араповският  манастир , който беше много красиво място.
Активен

Hospitalier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 161
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #22 -: 30-11-2014, 20:37:55 »

Не е речено, че тези червеи трябва да живеят в мозъка - просто продуктите от жизнената им дейност попадат с кръвния поток в мозъка и от там идва главоболието
Ти кога стана лекар я кажи да ми си подготвя тефтерчето и химикалката да ми предадеш някой урок?
   По същество- да има случаи на паразити в ЦНС,но само 4% от тях успяват да оцелелят в тялото и да преминат кръво-мозъчната бариера.Предимно се загнездват в черния дроб и по рядко в белите дробове.Ако имате паразити в мозъка симптомите са тежко главоболие,абцеси,висока температура,припадъци,течение на гной от лигавиците предимно синуса.И тези гадини могат да бъдат извадени само от специалист мисля аз(ако бъркам ме поправете) ,а не от селска врачка през ушния канал!!!А това че някоя си женица прави фокуси с предварително набрани торни червеи за да вземе някой лев -които се хваща на тоя номер негов роблем,всеки си има глава на раменете!
Активен
Който те хвали в очите -презира те!
Който говори зад гърба ти -страхува се от теб!

zinaida

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 200
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #23 -: 01-12-2014, 09:24:14 »

а не от селска врачка през ушния канал!!!А това че някоя си женица прави фокуси с предварително набрани торни червеи за да вземе някой лев -които се хваща на тоя номер негов роблем,всеки си има глава на раменете!

Повтарям : конкретно тази женица не е вече из между живите (тоест твърдението  " с  набрани торни червеи......" не може да бъде доказано ) , така че докато не се намери друга със същата слава, от темата вече  няма смисъл .
« Последна редакция: 01-12-2014, 10:03:36 от zinaida »
Активен

Newly

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 194
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #24 -: 04-12-2014, 14:25:29 »

Отвратих се от изгледаните клипове. Докато ги гледам ми е гадно дори да си преглътна слюнката в устата. Като знам, че аз също се пипам насам натам докато разхождам кучето, което живее на двора, лошо ми стана. Значи и в мен явно има такива гадости. А това с лицето беше наистина свръх отвратително. Бляк!
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #25 -: 04-12-2014, 16:09:23 »

 tooth
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #26 -: 04-12-2014, 17:13:23 »

Според мен темата е важна. Паразити, включително червеи, могат да попаднат в телата ни по доста начини. Чревните такива могат да си живеят и цял живот - и да ни смучат и без това недостигащата енергия...

Баба ми разбираше дали малките деца (често играещи по земята, по която домашни животни и птици правят всичко...) имат "глисти" по наличието на мъх по бузите в областта под бакенбардите/пред долната част на ушите...
Освен с Комбантрин, всички такива глисти, и от всяко място на тялото ни, се изгонват/избиват успешно с познатия ни общопочистващ метод.
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #27 -: 05-12-2014, 01:54:36 »


Ааа еп. от Д-р Хаус казва точно за червейче дет беше минало кръвно-мозъчната бариера и беше в окото на пациента, яко главоболие и припадаше, извадиха го мисля. Наскоро чух за случай тука от Бг че тения била 9г прикрепена за черния дроб останала неоткрита след редица прегледи..  :surpris_23:

   Колко ползотворно се е отразило на всички гледането на тези клипове обаче- браво. Всичко това се случва на земята, примери най-различни бол. Каквото и да е нещо още повече човек оставено без постоянни грижи и наблюдение, почва да завъжда разни организми, така че прочиствайте се редовно, да няма после- сърби ме нещо :)

Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

ela

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #28 -: 04-01-2015, 18:19:16 »

Аз навремето бях чул за една лечителка, която използва подобен начин - нагрява една керемида, слага върху нея шушулка от акация да започне да пуши леко и с една фуния насочва пушека към ухото и червейчетата започват да падат сами върху керемидата (димът не им понася). Та тя също е казала, че повечето хора имат от тези безобидни червейчета.


Попадам случайно на темата и искам да потвърдя казаното....
правиха ми няколко пъти тази процедура - с дима, керемида, въглен и някаква билкова смес
няма болка и никакво друго усещане освен топлина, а силните сърбежи в ухото престанаха
/първият път не повярвах на това, което видях - миниатюрни - около 1-2 мм, бели /
не е шарлатанство 
Активен

Mishel

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #29 -: 25-11-2019, 10:09:31 »

Искам само да кажа, че лично на мъжа ми са му вадили червеи от ухото по същия метод в пловдивско село.. Може би жената е същата, не зная. Както и на брат му и на още няколко познати бебета и възрастни хора.. Паразитите не са в мозъка, а попаднала в ушите околоплодна течност при раждането предизвиква завъждането им там.. Сега имам бебе и не спи спокойно, постоянно си скубе косата около ушите и си чеше главичката.. Обмислям варианта да потърся жената.. Дано е още жива! Нищо не губя да опитам. И точно заради околоплодната течност жената смее да твърди че е често срещано. П. С. Медицинско лице съм и пак бих повярвала, още повече че имам живи примери пред себе си!
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #30 -: 28-01-2020, 10:20:21 »

Браво. Няма нужда да страдаме, периодично е добре да се чистим.
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.
 

Страницата е създадена за 0.124 секунди с 22 запитвания.