Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Изсмукани червеи през ухото ?!?!  (Прочетена 17982 пъти)

zinaida

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 200

Научих историята днес, случайно. Поне за мен звучи шоково .
Заговорихме се с братовчед ми за правилните храни, за начин на живот и т.н.  и споменах нещо за паразити в мозъка.
 И той ми казава  " Ами  разбира се че има, аз самият заедно с роодителите ми си спомням , когато бяхме малки ходихме при жена в едно Пловдивско село, и тя извади през ухото на баща ми и сестра ми по няколко червея.  :surpris_22:
Шок и ужас , от моя страна  :surpris_22:
Веднага се обадих и разпитах подробно леля ми, която е присъствала там тогава.Тя потвърди. Въпросната жена наистина извадила през ушите им червеи - прилчали на тези, които ги има в черешите , бели ,но по - големи. Процедурата била  първо да нагрее ухото върху камък  , после с нещо като масур да създаде вакум и ги изтегля. Леля ми казва, че от светлината червеите  буквално изсъхвали. Жената казала , че било рядко явление човек , който да няма червеи. Децата дори ,също почти винаги имали.
Уточнявам , че действието се развива 2000 година. Не знам дали тази жена още е жива, но съм решила да я потърся.
Какво мислите вие , има ли смисъл във всичко това ? Възможно ли е така да се пречисти човек от паразитите ?
Активен

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #1 -: 25-11-2014, 11:45:15 »

https://www.youtube.com/results?q=maggots+in+the+ear

Очудвам се, че само червеи е извадила, нямало ли е някой друг къс самородно злато, някое забравено болтче туй-онуй..?  :Content_4 - emotloader:
« Последна редакция: 25-11-2014, 11:47:58 от grow »
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

zinaida

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 200
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #2 -: 25-11-2014, 13:22:47 »

Ух как е възможно да ти е забавно , след кадрите , които си причиних да изгледам , последното за което се сещам, е да се смея...... :surpris_23: :surpris_22: ::)
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #3 -: 25-11-2014, 20:14:10 »

А аз се очудвам( tooth), че има хора, които се връзват на подобни конспиративни теории. "Жената казала , че било рядко явление човек , който да няма червеи. Децата дори ,също почти винаги имали. " Аз да попитам въпросната жена да не би да е най-обикновена селска врачка?
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #4 -: 25-11-2014, 20:36:31 »

Напълно възможно. Паразити имаме почти всички. При подкиселен организъм се развиват по-добре. То си има литература по темата. Който не вярва да чете.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

zinaida

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 200
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #5 -: 26-11-2014, 08:44:34 »

О не ,не , не . Конспиративна теория е , че имаме паразити ?!?
Аз не се съмнявам , че имаме паразити в себе си.
Според мен  всеки от нас си ги разнася.
Въпросът е по-скоро, как паразитите влияят на телата ни.
Успяват ли да ни предизвикват физически дискомфорт, да ни разболяват...
Пуснах темата не за да питам себе си - възможно ли е да носим паразити , а за да питам (запознатите от ) вас - възможно ли е някаква селска знахарка, физически толкова лесно, просто  да ги изсмуче. На фона на пречистванията , които надълго и широко са обсъждани в немалко теми из форума. В никой случай не смятам , че с това ще си решим проблемите с паразитите. Естествено , че храненето (и духовно и физическо) е от основно значение , но просто дадох една по-различна тема за обсъждане  :thankyou:
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #6 -: 26-11-2014, 13:49:36 »

О не ,не , не . Конспиративна теория е , че имаме паразити ?!?
Аз не се съмнявам , че имаме паразити в себе си.
Според мен  всеки от нас си ги разнася.
Въпросът е по-скоро, как паразитите влияят на телата ни.
Успяват ли да ни предизвикват физически дискомфорт, да ни разболяват...
Пуснах темата не за да питам себе си - възможно ли е да носим паразити , а за да питам (запознатите от ) вас - възможно ли е някаква селска знахарка, физически толкова лесно, просто  да ги изсмуче. На фона на пречистванията , които надълго и широко са обсъждани в немалко теми из форума. В никой случай не смятам , че с това ще си решим проблемите с паразитите. Естествено , че храненето (и духовно и физическо) е от основно значение , но просто дадох една по-различна тема за обсъждане  :thankyou:
Манипулативно ми се струва твърдението, че рядкос се намирало човек без червеи.
« Последна редакция: 26-11-2014, 13:51:47 от DeNiro »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #7 -: 26-11-2014, 15:44:02 »

Зинаида, достатъчно добре си запозната  за да питаш за "второ мнение"   :pensif_29:  По-добре потърси жената, ще я навестим на място.  :whistling2 - emotloader:
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

zinaida

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 200
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #8 -: 26-11-2014, 18:55:35 »

Е, точно такъв отговор чаках :D  Решила съм ще я търся. Дано да е жива , че все пак 15 години са минали. Но ако е"  със всичкият си" , за толкова години така ще трябва да се е специализирала , че може и "самородно злато " да изкара  tooth
Активен

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #9 -: 26-11-2014, 20:53:24 »

Извинете, но сънувах кошмари заради тази тема нощес. Няма да ви е интересно да ви разказвам, но паразитът беше син, с космати щипки. И не излезе от ухото...Паразит със щипки, оттам... смятай.
« Последна редакция: 26-11-2014, 20:55:33 от Мими »
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

zinaida

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 200
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #10 -: 26-11-2014, 21:17:04 »

 :Content_4 - emotloader:
Мими, уникална си. Чела съм твоя дневник и писанията ти винаги ме забавляват  :love_007:
Шегата настрана , но няма как мисълта за червеи да не предизвика усещания за  :surpris_22: :surpris_22: :surpris_22:
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #11 -: 27-11-2014, 00:26:45 »

Аз навремето бях чул за една лечителка, която използва подобен начин - нагрява една керемида, слага върху нея шушулка от акация да започне да пуши леко и с една фуния насочва пушека към ухото и червейчетата започват да падат сами върху керемидата (димът не им понася). Та тя също е казала, че повечето хора имат от тези безобидни червейчета.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

zinaida

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 200
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #12 -: 27-11-2014, 09:08:24 »

Злояд, не знам колко могат да са безобидни едни червеи , живуркащи си в нас  :whistling2 - emotloader:,
 но конкретно братовчедка ми тогава (5 годишна е била ) са я завели заради постоянно болящите я ушички. И след като са й извадили 2 червея ,тази болка спряла  :surpris_23:
Активен

Iveta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #13 -: 27-11-2014, 09:16:52 »

Хм...и мен от 2 години ме боли лявото ухо, а УНГ каза, че ми няма нищо.
Активен

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #14 -: 27-11-2014, 13:34:07 »

http://www.zdrave.org/gluharche-raste-v-uhoto-na-momiche/

И въобще трябва да внимаваме какво си завираме в ушите!  ;D
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

Евгени

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 88
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #15 -: 27-11-2014, 13:48:41 »

 :Content_4 - emotloader: Напълно съм съгласен с Мими.
Активен

Hospitalier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 161
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #16 -: 28-11-2014, 14:37:31 »

 И ако имаш паразити в мозък и то особено под формата на червеи,клиничната картина е съвсем друга.И няма как да бъдат извадени през ушния канал! Пълни глупости.
Активен
Който те хвали в очите -презира те!
Който говори зад гърба ти -страхува се от теб!

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #17 -: 28-11-2014, 19:57:06 »

Не е речено, че тези червеи трябва да живеят в мозъка - просто продуктите от жизнената им дейност попадат с кръвния поток в мозъка и от там идва главоболието
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #18 -: 28-11-2014, 23:36:43 »

Тъкмо туй щях да казвам и аз :)  - Зинаида спомена , че ги вадели от ушите , а не от мозъка  ;)
Има си хиляди видове от тези гадини и всеки си е заплюл определено местенце и там си живее.
Ето тук  се вижда как на този младеж му ги вадят  от лицето  :surpris_22:
 
https://www.youtube.com/watch?v=GiHtUFuGgSA
« Последна редакция: 28-11-2014, 23:39:18 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Изсмукани червеи през ухото ?!?!
« Отговор #19 -: 30-11-2014, 09:15:48 »

Чудя се дали съществуват някакви статистически данни за броят на гостоприемниците на тези твари. Защото ако от тях страдат 1 от 10000 човека, какъв е смисълът да коментираме? Наивно е да вярвате, че почти всеки имал подобни червеи в главата си. Тук не говорим за паразити като въшки или глисти, а конкретно за червеи в главата. Крайност е да вярваш в подобно нещо.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.071 секунди с 23 запитвания.