Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Как сте със сънищата, хубави ли са ?  (Прочетена 1778 пъти)

feliks

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 121

Тая тема я пуснах, защото не знам дали има друга такава ;д ии е интересна за мене и съм малко изненадан от някои мои сънища.

Аз наскоро имах няколко сънища, в които само се целувам със съученички и жени. Интересното е това, че аз усещах устните на съученичките ми като се целувах с тях въпреки това, че сънувах. Усещах и езика им и топлината им (не телесната ;д - излъчването им)

Апък от жените едната беше ангел. Нямаше крила естествено, но тя освен топлина излъчваше и светлина и невероятна доброта. Разменихме си няколко приказки и я прегърнах и целунах.
« Последна редакция: 16-06-2014, 21:47:22 от feliks »
Активен

feliks

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 121
Re:Как сте със сънищата, хубави ли са ?
« Отговор #1 -: 16-06-2014, 21:46:17 »

 :angel: :angel: :angel:
« Последна редакция: 16-06-2014, 21:50:41 от feliks »
Активен

zzaska

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Как сте със сънищата, хубави ли са ?
« Отговор #2 -: 21-08-2014, 15:28:55 »

звучи страхотно като изживяване в "пасивната" част на денонощието  ;D  ..явно си в разнежен период. Но като цяло на мен ми звучи като визуализация на вътрешното ти спокойствие и хармония.

Ако вземем предвид и твърдението, че при прочистване на организма, може човек да сънува кошмари, т.е. физическите процеси се отразяват и на ниво съзнание и подсъзнание, то твоите сънища могат да се тълкуват и като физическа чистота ..но това вече отива в сферата на хипотезите.

Естествено може и покрай лятото и всички полуголи жени по улицата да ти се е отключила някоя "чакра"  tooth

Реално само ти имаш "пълна картина", за да можеш да тълкуваш
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Как сте със сънищата, хубави ли са ?
« Отговор #3 -: 26-08-2014, 00:22:23 »

Да, през последните години, за мое учудване, почвам да си спомням след събуждане все по-често части от сънища. Често, колко често, ...1-3 пъти на месец. Всичките са добри, но много странни и напълно необясними - за мен. :)
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

zzaska

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Как сте със сънищата, хубави ли са ?
« Отговор #4 -: 27-08-2014, 11:22:45 »

Да, през последните години, за мое учудване, почвам да си спомням след събуждане все по-често части от сънища. Често, колко често, ...1-3 пъти на месец. Всичките са добри, но много странни и напълно необясними - за мен. :)

Аз, като човек, който винаги е помнил голяма част от сънищата си, с ръка на сърцето мога да кажа, че те винаги са странни  tooth   Според мен има много видове сънища, но разбирането им, си е доста лично занимание. все пак те се дават на човек според личните му нужди и същност.  :angel:
Активен

veronika

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129
Re:Как сте със сънищата, хубави ли са ?
« Отговор #5 -: 27-08-2014, 12:22:42 »

Аз много често сънувам и ги помня след това.
Странни са да, но понякога са като филми :D
Интересно е как съзнанието се опитва да се изчисти,
вземайки някоя и друга картина, която си видял през деня примерно.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.088 секунди с 23 запитвания.