Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте на всички  (Прочетена 4460 пъти)

Юлия

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Здравейте на всички
« -: 22-05-2014, 14:16:29 »

Здравейте и от мен!!!
Аз съм Юлия, от Стара Загора. Много се радвам, че открих този форум. Реших да променя доста неща и най-вече да се отърва от доста вредни навици, свързани с храненето и въобще. Като начало от 18 март (тази година!!!) не пуша! Да не прозвучи като хвалене, но това за мен беше доста важна и крачка!!!

Направих и някои промени в храненето. Консумирам предимно зеленчуци и плодове. Също и всички десерти (много обичам!!!) си ги правя от сурови ядки, плодове, кокосово масло и др. Проблема е, че за момента не мога да спра да ям сирене и кашкавал - обожавам ги!!! А и си ги взимам от една мандра и са от истинско мляко - много вкусни!!! Но опитвам!
Искам да премина постепенно към суровоядство, като за целта този форум ми е много полезен. Първо за да науча много неща, които не знам по въпроса. И второ, но не на последно място - всеки има нужда от помощ при първите си стъпки!!!
Активен

Юлия

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Здравейте на всички
« Отговор #1 -: 22-05-2014, 14:59:00 »

Има и още нещо ...

Имам нужда от вашето мнение, тъй като повечето от вас от години сте суровоядци. Някой имал ли е проблеми с бъбреците (забавена или почти спряла дейност на единия) и дали суровоядството му е повлияло в положителна посока. Опитвам се да помогна с всичко каквото мога на много близък и обичан приятел, включително и с промяна на хранителните навици и пречиствания на натрупаните в организма вредни вещества!!!
Активен

съншине :3

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 187
Re:Здравейте на всички
« Отговор #2 -: 22-05-2014, 19:21:46 »

http://www.zemianazaem.com/archives/151 Нека не забравяме, че не може само една част от тялото да е болна. Или си напълно здрав, или не си. Да си поизчисти тялото отвътре като най-добре да започне с "тръбите". Прочети сайта и форума. Кратко, точно и ясно са описани доста видове пречиствания.  :) Ако след почистването може и да пази диета с 80% сурово, златен ще е.  :fluretaa:
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Здравейте на всички
« Отговор #3 -: 22-05-2014, 20:41:35 »

Добре дошла, Юлия. Нямаш представа на какво е способно тялото ни, когато му дадеш истинска храна в неголеми количества. Казвам това, защото всяка храна носи замърсяване. Но това е друга тема. Поздравления за цигарите. Смело напред. Хубавото предстои.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Юлия

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Здравейте на всички
« Отговор #4 -: 23-05-2014, 09:02:18 »

Благодаря на Съншине и Тихия за съветите и за приема :kisss:
Започнах да чета и ако имам други въпроси и неясноти - разчитам на вас!!! :thankyou:
Активен

klarona

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Здравейте на всички
« Отговор #5 -: 26-05-2014, 13:03:34 »

Здравейте от мен моето име Кика :)

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Здравейте на всички
« Отговор #6 -: 26-05-2014, 20:27:33 »

Юлия, не давай много зор. Преходът е огромен, не е добре да става много бързо, добре е грешките да са малки, за да не оказват прекалено силно внимание... :) :essen:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

Митака

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:Здравейте на всички
« Отговор #7 -: 26-05-2014, 21:33:11 »

Юлия,браво за цигарите.Желая ти успех и здраве!
Активен

Маргото

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Здравейте на всички
« Отговор #8 -: 01-06-2014, 15:18:59 »

Здравейте!От вчера преминах на гладолечение по Лидия Ковачева, заради здравословни проблеми...Някой правил ли е тази система и какви са отзивите?
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Здравейте на всички
« Отговор #9 -: 01-06-2014, 19:05:50 »

Това не е гладолечение. Иначе резултатите зависят от това къде се намираш и колко сериозни са проблемите със здравето. Като начало диетата на Ковачева е ОК. Ако нямаш сериозно подобрение в болеста ще се наложи да минеш само на сокове, а след това и на истински глад. Ноблюдавай се какво се случва с теб.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Здравейте на всички
« Отговор #10 -: 03-06-2014, 17:50:26 »

Хм,м Марго, там има скрити опасности, но е невъзможно да се дават съвети по... форума.
Не превишавай никакви срокове и слушай тялото си...
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.
 

Страницата е създадена за 0.185 секунди с 23 запитвания.