Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Мими на път  (Прочетена 39480 пъти)

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Мими на път
« Отговор #100 -: 27-06-2014, 09:17:13 »

Ха ха. Получи се малко като в оня лаф: - Тебе ти е лесно защото си прост. Мене питаш ли ме?
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.
Re:Мими на път
« Отговор #101 -: 27-06-2014, 10:14:43 »

Ха ха. Получи се малко като в оня лаф: - Тебе ти е лесно защото си прост. Мене питаш ли ме?
Е,а пък мен често ме питат защо съм постоянно весела и щастлива?
А аз им отговарям:"Ами...просто съм много,много тъпа..."  tooth tooth tooth
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

Alex

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Мими на път
« Отговор #102 -: 27-06-2014, 10:52:45 »

И сега Мими, като имаш пред себе си двата пътя за развитие - еволюционния и революционния, можеш да избираш. При революциите се дават жертви, а при еволюцията процесът е бавен. А може и като Ляпчев - „Со кротце, со благо и со малце кьотек“. Успех с черешите :)
Активен

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #103 -: 27-06-2014, 11:17:46 »

Големи образи сте ми вие тримцата!  ;D  ;D  ;D     
 :kisss:
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #104 -: 27-06-2014, 22:22:34 »

Ха ха. Получи се малко като в оня лаф: - Тебе ти е лесно защото си прост. Мене питаш ли ме?
Е,а пък мен често ме питат защо съм постоянно весела и щастлива?
А аз им отговарям:"Ами...просто съм много,много тъпа..."  tooth tooth tooth
;D  ;D  ;D
Нещо и аз напоследък ходя с една леко малоумна усмивка, чак приятелките ми се притесниха да не гълтам много кислородна вода, докато си мия зъбите. Че то колко му е да си си блондинка отвътре...  ;D

Значи вчера и днес махнах по половин кило череши през деня, с по малко зеленчук вечерта. Вчера си направих сок от червено цвекло, морков и ябълка, но май не го изчаках цвеклото колкото трябваше и малко ми беше лошо. Е, мама имаше един лаф за лакомото дупе.

Може и да стане човек от мен, да кажа. С Фатките и чалъмите на Норбеков едно белегче започна да се скрива. То не, че ми пречеше, но аз да видя работи ли това или ме връзват нещо. Та се заиграх веднъж, два пъти, докато правех упражненията за очите. Очите ми се пооправиха и естествено зарязах всичко. Преди около две седмици аааауч  :surpris_22: белегът се позагладил, свил се навътре един такъв. Направо очите в точка си събрах. Оттогава пак действам по системата и го наглеждам постоянно, ама то взе да се инАти, много ясно, човека изрично е казал да не ръчкаме постоянно в резултата. Но имам напредък, де.
Бориме мързела с упражнения сутрин - гимнастики, тибетци, щуротии. Взех и по-лесно да се будя сутрин.
Голяма фукня съм станала...

Черешова, чакам ВА в неделя с торбето.
« Последна редакция: 27-06-2014, 22:26:45 от Мими »
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #105 -: 30-06-2014, 15:21:19 »

Вчера първи ден с черешки. Един килограм и 4 чаени чаши чай - две сутринта, две към 19 часа. И после като ми се приспаааа, в 19,30 мъррр във възглавницата, та до седем тази сутрин. Таквоз спане нивгаш не е било. А главата ме почна от вчера ранен следобед, твърде рано ми се струва. Но може би, защото не пих  кафе, затова беше и цялото спане, аз и деня го изкарах на шезлонг под едно дърво.

Днес, до момента съм на 600 г чай мента и половин кг череши. Няма време да ми се спи, на фъркотевица съм от сутринта, ще видим довечера какво ще е положението.
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.
Re:Мими на път
« Отговор #106 -: 30-06-2014, 15:55:47 »

Вчера първи ден с черешки. Един килограм и 4 чаени чаши чай - две сутринта, две към 19 часа. И после като ми се приспаааа, в 19,30 мъррр във възглавницата, та до седем тази сутрин. Таквоз спане нивгаш не е било. А главата ме почна от вчера ранен следобед, твърде рано ми се струва. Но може би, защото не пих  кафе, затова беше и цялото спане, аз и деня го изкарах на шезлонг под едно дърво.

Днес, до момента съм на 600 г чай мента и половин кг череши. Няма време да ми се спи, на фъркотевица съм от сутринта, ще видим довечера какво ще е положението.

Браво,Мимчо,с теб съм.И аз съм втори ден-воден.Главата е нормално да те боли-от липсата на така любимата ти напитка - кафенцето... :Confus_3:Ще ти мине...ако имаш възможност за клизма-ще се почустваш много по-добре,макар,че не е наложително... :Content_22:
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #107 -: 30-06-2014, 16:00:43 »

Чери  :kisss: успех и на теб.
За клизмата -  май ще я правя, щото нищо иначе не се случва там  :Confus_3:
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

съншине :3

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 187
Re:Мими на път
« Отговор #108 -: 30-06-2014, 18:06:25 »

Мими, след този пост, ако можеш се отърви от сутрешния навик с кафето. Заблуждаваш се, че е от това. Кафето ти дава Бум от енергия за половин-един час и след като отмине ефекта получаваш спад в енергията, понижено настроение и така.. докато не си вземеш следващата доза. Не ти трябва. Ако можеш го спри.  :flowers2:
Активен

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #109 -: 01-07-2014, 20:40:19 »

Така е, Сън, но си обичам аромата и вкуса /блъскам ли три лъжички захар вътре, а?/ му. Пиех по едно сутрин от кафе машина, после привечер у дома едно яко от кубинска кафеварка, мммм.

Не ми се получава гладуването с плодове. Днес кило и малко череши през деня, сега вечерта половинка пъпеш. Подух се като попско чедо на Задушница. Знам, че прекалих с количеството. Утре съм на купон, лелеее ко ша праи човека, не знам  :surpris_22:
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Мими на път
« Отговор #110 -: 02-07-2014, 09:58:30 »

Така е, Сън, но си обичам аромата и вкуса /блъскам ли три лъжички захар вътре, а?/ му. Пиех по едно сутрин от кафе машина, после привечер у дома едно яко от кубинска кафеварка, мммм.

Не ми се получава гладуването с плодове. Днес кило и малко череши през деня, сега вечерта половинка пъпеш. Подух се като попско чедо на Задушница. Знам, че прекалих с количеството. Утре съм на купон, лелеее ко ша праи човека, не знам  :surpris_22:

за кафето те разбирам! за мен винаги е било едно от малкото неща на които не устоявам. но сега не се и опитвам да го махна напълно  ;D
пробвай заместителите, разни зелени чайчета, инка, гуарана, джинсен, може за теб да става номера
а за купона, ако е у приятели и не в заведение, ти предлагам да приготвиш плодови/зеленчукови шишчета, лесни и шаренки
Активен

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #111 -: 02-07-2014, 13:45:46 »

Рибката, ще видим какво ще го правим кафето, ясно е вече, че мога и без него.

Чери  :heart_2:, рожбо шашава, аз приключих с плодуването. Три дни и половина, егаааати мъката, ядат ми се салати и тва си е. Взех преди малко домат и краставица, без сол и подправки.

Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.
Re:Мими на път
« Отговор #112 -: 02-07-2014, 14:03:56 »

Браво.Мими,супер си ти :Content_14:
Като за начало е много добре.Трябва да ти кажа,обаче че вече си минала прага и оттук нататък щеше да ти стане по-лесно...Но нищо-следващия път.Важното е да се натрупат няколко по-кратки плодувания.
След това ще е по-лесно да се изпробва и по-дълго такова.Аз също ще прекъсна,защото мислех да си взема отпуска,но в момента шефовете са се запънали като магарета на лед и не дават.Нищо...има време за всичко... :Content_22:
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #113 -: 02-07-2014, 14:10:59 »

Ах, колко хубаво, значи не съм пълен провал!  :peperudi:
Добре, другия път пак свиркай  :whistling2 - emotloader:
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Мими на път
« Отговор #114 -: 02-07-2014, 14:25:19 »

доматът май беше воден за плод, не съм сигурна
аз също само на плодове не държа дълго е не обичам да ям с килограми сладки плодове, по скоро хрупам зелено без ограничения, а най добре ми е до обяд на един два плода и после с две яденета на салати, кълнове, ядки, или според сезона
Активен

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #115 -: 02-07-2014, 14:29:51 »

Рибката, е точно такова нещо и на мен ми харесва.
Сега захранване трябва ли да правя. Искам да кажа - мога да мина на смесени зеленчуци, внимавайки със солта, де. От три дни не вервам кой знае какво специално захранване да  трябва.
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #116 -: 05-07-2014, 18:59:49 »

Мдаааа, това с гладуванията хич не е майтап работа. Шапка голяма свалям на тези, дето го умеят. След мизерните ми три дни на плодове, такъв апетит ми се отвори, че страх ме хвана. И то за пържени картофи, хляб, сирене  и някакви такива, дето съм ги спряла.  ???  И не можах да се въздържа.

Кафе не съм пила още, една седмица ще стане, гледам мърдам и без него. Чай от мента си правя сутрин, но допие ли ми се кафе, няма да си моря душата.
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Мими на път
« Отговор #117 -: 05-07-2014, 21:39:08 »

Ха ха. Мими, голяма си терца. Ще се надлъгване с твоя вътрешен звяр. Изучавай му пришевките. Все ще го хванеш в моментна слабост и тогава удри. Не се мъчи сега. Я виж какво слънце е навън. Ха ха. 
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #118 -: 10-07-2014, 23:05:32 »

Еха, бях на лекция на  Гал Сасон. Еееегааати медитацията, ееегааати визуализациите.  Връщане в предишен живот, голям купон. Въображение имам, пък за друго не  знам.  tooth
Юхуууууу!!!
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #119 -: 12-07-2014, 23:34:43 »

Добре де, ако ми се доспи след хранене, значи правя грешка. Е, винаги ми се доспива. Дори и след например салата за вечеря от 1 стрък целина, 1 домат, шепа слънчогледово семе, 2-3 лъжици кълнове от люцерна. Това с две филийки хляб Вита /те са мизерно малки/. И след това припадам  ???
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!
 

Страницата е създадена за 0.1 секунди с 23 запитвания.