Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Мими на път  (Прочетена 39476 пъти)

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Мими на път
« -: 15-04-2014, 21:37:41 »

   Значи, в описанието на раздел "Дневници" пише, че всеки може да споделя ... дъра-дъра, и каквото прецени. Благодаря на създателите на този форум за тази възможност.

Някъде драснах в представянето си, че имах проблеми с яйчници, шийка на  матка и тн. Всъщност за година и нещо направих бъбречна криза, намериха ми някакво възпаление на яйчниците, което се оказа, че не било възпаление, ми усукана киста около яйчника, два полипа, две ранички /друго му беше медицинското заглавие/, но като резултат за този период ми вляха литри с нещо, което даже не питах какво е, рязаха ме, стъргаха ме, гориха ме. С кеф да се почувстваш парче месо. А, междувременно и съмнения за рак, чудесия.
Минало, заминало, сега съм нов човек. Само дето, тоя новия добре познава стария, та му се връзва на номерата отвреме навреме.

По същество.
  Как ги правите тия клизми, бе хора? Начи, освобождавам терена, вода, сол, квото трябва и се зареждам в банята. Гадното маркуче, след като спра да го използвам го закачам така, че да не мърда уж, как си отместя погледа, то пада и ръси съдържанието на иригатора из цялата баня. Аз, нали позитивно мисля, си викам, добре че е само вода и сол. Забърсвам и продължавам. Процедурата беше потресающа, но със силно упорство от моя страна, с частичен успех.

  Сутрин - тройчатка. Няма време през деня да го мисля - изпих ли, кво изпих, затова сутрин мешано и давай. Толкова горчи, че чак животът ми се видя сладък. Отивам на работа и  всичкото кретен наоколо не може да ми стъпи на малкия пръст. Викам си - тоя, ако знае как стартирах днес... Ма си трая, де.

  Кат стана въпрос за работа - обикновено ми се реве сутрин. Но вече съм решила - не така. Събуждам се, опвам се и  знам, че днес е страхотен ден. На огледалото в банята казвам, че аз съм си мойто пиленце, да не говорим, че като цяло съм много яко гадже.

  Като рекох гадже, та се сетих. Може би вече имам резултат. Има един човек, за когото съм се зарекла, че като го видя първо ще го нокаутирам, после ще го поздравя. Щото все пак съм възпитана. Нощес го сънувах, в най-кошмарната ми ситуация, която можех да си представя. А аз бях толкова бяла и добра, и така добре се отнасях, че чак в съня си се питах на каква се правя. Може би подсъзнанието е решило вече да прости  и ми казва  да спра да се държа като магаре. А може и да е от тройчатката, как да знам.

  С две думи, отправям се на пътешествие. Ако имах уърд в къщи, щях да си творя без да занимавам аудиторията, но нямам.
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #1 -: 15-04-2014, 23:14:20 »

Забравих да кажа...
Четох, че е хубаво да се проверява вида на урината. Не разбрах как трябва да изглежда добрата урина, но сложих бурканчето на балкона /онзи ден тва/, че да го проверя след малко. След малко се оказах на коня, на път за работа. Вечерта я погледнах, горката бяла и мътна, викам тва умре от студ на балкона.
Вчера не ядох нищо цял ден, то и време нямаше, вечерта одисеята с клизмата и тази сутрин, новото бурканче на балкона, забравено. Ей ся, по нощите се сетих да го погледна, бистро е. Пак не знам какво значи, но е различно.
« Последна редакция: 15-04-2014, 23:16:33 от Мимиту »
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Мими на път
« Отговор #2 -: 16-04-2014, 11:04:12 »

 весело пишеш, харесва ми това Мими на път! и не е да е ефект на тройчатката  ;D
Активен

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #3 -: 16-04-2014, 18:13:27 »

Рибката  :-*

Заничам всяка сутрин в тоалетната чиния като малко дете под коледна елха, ама нищо се не види. Пуу, обещала съм едни крокодили...
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #4 -: 17-04-2014, 17:55:24 »

Ох, чета си тук, спортувате... Моят спорт за сега се изчерпва със стани, седни и търчане в работата.
Преди година и половина /кога мина това време/ тръгнах на йога, много се бях надъхала. Е, точно след първия път се озовах в болница с бъбречната криза и адски болки в яйчника. Възможно ли е йогата да е отключила тия дремещи проблеми? Щото ясно, че са си кротели там от незнайно колко време...  ???
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #5 -: 19-04-2014, 22:25:02 »

Мими, ако четеш след време, изобщо няма да ти казвам кви ги вършиш по празниците, тикво празна!
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #6 -: 21-04-2014, 18:57:06 »

Имам няква кретенска клавиатура, почвам го този пост трети път. Сега в телеграфен стил, че ако ме изфърли пак, шегомаана, смотан лаптоп.

Христос Воскресе, да сте живи и здрави!

Втори ден без цигара, чета си на Алън Кар книгата. Само бизнеса в 00 не тръгва много, както е свикнал с цигарата. Клизма, почти нямаше истерично кикотене. Задобрявам, май.
Салатка с киселец и глухарче. Хм, цял двор с глухарчета, аз хода да им купувам марулите. Ма кой да ме светне, добре, че е тоя сайт.
Сега се опитвам да покълна киноа.


Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #7 -: 23-04-2014, 19:24:39 »

Става номера с киноата, много е приятна.
Сега джурках спанак с банан, много било хубаво. С лъжичка, мммм...  :essen:
Не пуши човека, държи се. Вчера стрес и напрежение в работата, но не ми се допуши. Просто вдигнах телефона и наредих някой да дойде да помага. И някой дойде. Малко акъл, ма на време, взема да поумнея пък от непушенето... А, дано!
Бяла утайка в урината, разрових тук, било на хубаво, в гугъл пише, че ще се мре. Врачуване по утайка на урина...

Шарлан си имам вече, от утре ще пробвам и жабуренето.

Ае, доволна съм от себе си.   :Content_14:
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #8 -: 24-04-2014, 15:18:28 »

Много вкусно броколи и карфиол на пара, но не може човека да пърпори цял ден като ауспух на трабант.
Не може!  :Confus_3:
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #9 -: 25-04-2014, 19:31:50 »

Това с шарлана е трудна работа, първия ден 5 мин, втория 10, не става съвсем бяло.
Покълнала киноа ли? Излиза в същия вид, в който влиза. Днес - варена, чиста ти работа.

Днес за пръв път от 6 дни ми се допуши, аха да се паникьосам. Аз иначе имам воля, но не помня къде я държа обикновено.  Скокнах да правя салата и ми мина.

Гърло ме боли, а няма причина. Цяла зима удържах да не се тръшна, кви са тия работи сега?
« Последна редакция: 25-04-2014, 19:35:45 от Мимиту »
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

Nelli

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141
Re:Мими на път
« Отговор #10 -: 28-04-2014, 07:23:43 »

Здравей, Мимиту,
имаш ли подобрение на процеса с шарлана? Дано си купила качествен. Преди   от Кауф-д си купувах такъв, който най-малкото ухаеше, а последният купен дори на олио не го докарва.
С жабурене сутрин аз се отказах успешно от кафето, то докато спазиш процедурата и ти се отпило, действа добре на венците  и прочие.
Това с гърлото може да е ефект на чистене, когато задействаме очистителните процеси чрез хранене и действия, можем всичко да очакваме.
Успех!
Активен

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #11 -: 28-04-2014, 12:33:14 »

Здрасти Нели,
Процедурата с шарлана става все по-лесна, задържам повече, става по-бял и пуфкаф и въобще как си пише по книгите... ъъъ, форумите. За резултат обаче не мога да говоря, венците си ми кървят, даже повече от преди /е, все пак досега съм го правила 5 пъти всичко на всичко, де/. Гърлото мина за един ден, може би наистина е ефект, преди години честичко пипвах гнойна ангина.
За сметка на това цикъл дойде седмица по-рано  ???

Шарлана го купих от производител, приятел на приятелка. Общо взето на юнашко доверие, то пък като че ли на тия от магазина много им имам доверие...

Ае, хич не ми минава мерака за кафе да ти кажа, първото за деня ми е като стигна в работата и мира немам докато не си го излоча.
Повече от седмица издържам да не пуша, не мога да си се нарадвам, ейййййй!
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Мими на път
« Отговор #12 -: 28-04-2014, 14:24:48 »

Браво. Мими. Мома героиня си. Резултатите искат постоянство и упоритост. Просто се приготви за дълго бягане и не се уморявай да добавяш нови практики.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #13 -: 28-04-2014, 23:02:46 »

Хах, Тихи, благодаря! Да, пробвам нови неща и определено е забавно, ще пиша като имам успех.

Но като каза бягане... това със спорта е редка тегавиня при мен. Нужно ми е да науча бърза техника със справяне с мързела. Има къде да тичам, ма няма кой да ме подгони, хем знам, че доста от проблемите ще си дойдат на мястото, ако взема да мръдна малко.  :Confus_3:
/Тихо ся, спокойно, Мими, това си е стрес. Не може сега така опнато на дивана и хоп изведнъж на стадиона, ше земе ти стане нещо... Полееечка...  :whistling2 - emotloader: /
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.
Re:Мими на път
« Отговор #14 -: 29-04-2014, 07:25:33 »

Процедурата с шарлана става все по-лесна, задържам повече, става по-бял и пуфкаф и въобще как си пише по книгите... ъъъ, форумите. За резултат обаче не мога да говоря, венците си ми кървят, даже повече от преди...
Мимитуууу  :),да нямаш зъбен камък?
Защото ако е така венците няма да се оправят от шарлана. На мен шарлана не ми помогна много, много, докато не ми изчистиха зъбния камък. Веднага след това венците ми спряха да кървят,а преди положението беше доста плачевно.Сега се жабуря с препарата Сандрин -купувам го от аптеката,на билкова основа е - съдържа тетра.Класиката за венците си остава тетрата. :Content_22:
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #15 -: 29-04-2014, 14:56:06 »

Мале, че и акъл зех да давам... паи се, че идвам  tooth

Черитуууу   :Cherries , отглеждам си я и тая гад. Чистя, той се появява. Зъбарката, милата, като чуе, че искам да махаме зъбен камък, като направи физиономията на многострадалната Геновева, направо мъка ми става, че я карам такива извратени работи да прави.
Ама като не пуша сега, може пък да понамалее, знам ли  ???
Тази сутрин не кървиха, ае, железо съм, кво да говорим.
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

cherry

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 411
  • Любовта е смисъла на живота.
Re:Мими на път
« Отговор #16 -: 05-05-2014, 11:20:33 »

 :Content_14:
Активен
„Живеят само влюбените,останалите просто съществуват.”      
Уилям Шекспир

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #17 -: 06-05-2014, 00:10:57 »

Записах се на учебно-оздравителен семинар по системата на Норбеков. За към края на юни щяло да има в София. Моля, ако някой ги е посещавал да сподели впечатления, има време дотогава.

Иначе напоследък добре си балансирах чакрите с равни количества сръбска сливова и дюлева.  Чист въздух, много смях и страхотни гледки. Сичко ми е на център сега. От утре сначала по дела, дали да не пробвам с тройчатката пак?
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Мими на път
« Отговор #18 -: 06-05-2014, 13:45:59 »

Малко измамна е тая цялата работа :) за мен просто беше един урок. В смисъл от първо ниво има какво да научиш , 2ро и 3то ниво не мисля ,че си заслужават, по-нагоре не зная.
Активен

Мими

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Мими на път
« Отговор #19 -: 06-05-2014, 15:26:27 »

Титан, благодаря за мнението. Ще помисля още, все пак 270 кинта не са малко. Ще ми се да махна 1-1.5 диоптера далекогледство, а пък това, че се махали бръчкиииии... какво да говорим, къш да ви няма, гад проклета. От книгите нещо не ми става много ясно...  :Confus_3: , но ще опитам самостоятелно, де.
Активен
Най-доброто време да променя живота си беше преди двадесет години. Второто най-добро време е сега!
 

Страницата е създадена за 0.071 секунди с 25 запитвания.