Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Препоръчайте ми места за почивка  (Прочетена 1458 пъти)

Silval

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21

Здравейте форумци.
Моля да ми препоръчате хубави места за почивка, под което не разбирам комерсиални хотели с хлорирани басейни и безжичен интернет, а напротив- красиви приподни местности и не толкова туристически, където мога да отида със семейството си. Планина или море, без значение. Събирам мнения, за което ще съм много благодарна!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Препоръчайте ми места за почивка
« Отговор #1 -: 11-04-2014, 22:42:23 »

Пробвай например тук: http://blog.igurbev.net/2013/05/blog-post_13.html
точно това ( на първата снимка) се разкрива пред очите ти , ако си пристигнал  късно вечерта и сутринта надзърнеш през прозореца на стаята си за да видиш къде си попаднал.

Макар че не е задължително да се купят три вида месо за пържоли, както е направил пътеписецът (и взел, че  точно под най-хубавата , първата снимка, го изтипосал   tooth )
« Последна редакция: 11-04-2014, 22:51:03 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Silval

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Re:Препоръчайте ми места за почивка
« Отговор #2 -: 14-04-2014, 18:45:35 »

Пробвай например тук: http://blog.igurbev.net/2013/05/blog-post_13.html
точно това ( на първата снимка) се разкрива пред очите ти , ако си пристигнал  късно вечерта и сутринта надзърнеш през прозореца на стаята си за да видиш къде си попаднал.

Макар че не е задължително да се купят три вида месо за пържоли, както е направил пътеписецът (и взел, че  точно под най-хубавата , първата снимка, го изтипосал   tooth )

Благодаря ти Бате Бино!
Активен

doichin

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re: Препоръчайте ми места за почивка
« Отговор #3 -: 19-07-2021, 19:44:28 »

Привет!
Аз имам много хубави спомени от Вършец.
Не е същото като навремето, но определено е местенце, където човек може да си почине наистина.
Има какво да се види в околността - Клисурски манастир, Иванчова поляна, местността Райски кът, местността Водопада, Лакатнишки скали и още много.
Със съпругата ми бяхме отседнали в една къща за гости близо до Вършец, от където всичко ни беше наблизо. Ако сте в околността, препоръчвам да се възползваш от удобствата на къща Тушеви - имат си басейнче и барбекю, а наоколо няма никого.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.079 секунди с 23 запитвания.