Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте всички самоопознаващи се!  (Прочетена 25775 пъти)

Daniella

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 164
Re:Здравейте всички самоопознаващи се!
« Отговор #80 -: 16-08-2014, 09:10:57 »


П.П. Имам питане: Интересува ли се някой от пътя ми към ново здраве, започнат преди 26+ години, опита ми на самолечител и лечител? Има ли смисъл да описвам как от почти годен за космонавт се превърнах в почти развалина, и от там крачка по крачка отново към здравето? Както вероятно е ясно, изпитвам леки напъни да опиша всички знания и целия ми опит по "Временно въздържане от храна" + съпътстващите упражнения...?

+1 към отбора на заинтересуваните. :)
Активен
Stay Hungry Stay Foolish

Евгени

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 88
Re:Здравейте всички самоопознаващи се!
« Отговор #81 -: 16-08-2014, 09:18:47 »

След като е налице интерес към Vov и неговия път към здравето му предлагам да си направи един дневник, в който да опише каквото желае и да отговаря на нашите въпроси. Разбира се при добро желание от негова страна.
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Здравейте всички самоопознаващи се!
« Отговор #82 -: 16-08-2014, 11:35:17 »


П.П. Имам питане: Интересува ли се някой от пътя ми към ново здраве, започнат преди 26+ години, опита ми на самолечител и лечител? Има ли смисъл да описвам как от почти годен за космонавт се превърнах в почти развалина, и от там крачка по крачка отново към здравето? Както вероятно е ясно, изпитвам леки напъни да опиша всички знания и целия ми опит по "Временно въздържане от храна" + съпътстващите упражнения...?

Vov, привет!
Добре би било и полезно да споделиш опита си, ако имаш желание! :)

ПЕТЬО

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
Re:Здравейте всички самоопознаващи се!
« Отговор #83 -: 16-08-2014, 21:51:41 »

Здравейте,присъединявам се към тези които искат да прочетат това което ще напише VOV , винаги когато ме интересува нещо го търся във форуми, защото търся споделен опит от първа ръка, а не преразказан! В ТОВА Е ИСТИНАТА :love_028:
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Здравейте всички самоопознаващи се!
« Отговор #84 -: 29-08-2014, 10:29:43 »

Приятели, от известно време  напъните тръгнаха... :Content_4 - emotloader:  в темата Възстановяване и поддържане на здравето . В случай, че някой не е научил.  :)
Задавайте всички въпроси, несъгласия, различни мнения, опит и пр. :-[
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.
 

Страницата е създадена за 0.06 секунди с 22 запитвания.