Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте, драго ми е да съм тук сред вас:))))  (Прочетена 1571 пъти)

Ели13

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте, казвам се Елица и съм един новоизлюпен суровоядец :)

Преминах 35-дневен суровояден курс под ръководството на д-р Гайдурков. Когато видях изследванията си преди и след курса, се убедих, че това е моят и верният път. Имах доста отклонения в кръвните показатели, които след курса изцяло бяха в норма и нямам данни за болести и т.н., което е страхотно, уникално и ме кара да летя. Сега започвам да чета литература, която ми е препоръчана, и разбира се, продължавам в същия дух. Едно уточнение- смятам да съм суровоядец на 90%, тоест, понякога ще си позволявам термично обработена храна, каквато ми е по програмата.

Открих този форум, ровейки в нета, и се радвам, че съм част от него :) :) :) Ще се радвам да намеря нови приятели, готова съм да споделям опит и да се уча от по-напредналите и опитните:)))))) Имам нужда да си говоря по здравословни теми(e, мога по всякакви други също, де, тъй като съм бъбривка), тъй като около мен няма фенове на здравословния начин на живот- всички си нагъват и се наливат като за последно:)))))))))Е, лошо няма де, но аз сега откривам нови неща, които са ми интересни:)))))Иначе съм пишещ човек, интересувам се от ПР, реклама, журналистика и най-различни интересни и свежи теми:)))) Спортувам различни неща, голям фен съм на танците, но засега още не са станали на профи ниво:))))Май се улях в представянето,а:)))))Нищо, ще ми простите:))))))Хубава вечер на всички!:))))))
Активен

salvaje

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303

Здравей, Елица!  ;D

Това да започнеш суровоядство зимата...че и да искаш и да го продължаваш...си е геройство. Браво!

Кои книги четеш/са ти препоръчани? С какво се храниш предимно? Ако сега летиш, представи си какво ще е лятото като станат плодовете и зеленчуците.  ;D

Ако си от София, опитваме се да си направим някаква среща тази събота или неделя:

http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=4117.msg68926#new

ама май няма много желаещи.  :Content_4 - emotloader:
Активен
Now I lay me down to sleep
I pray the raw will make me freak

Ели13

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Ами старая се да ям разнообразно- каквито плодове и зеленчуци има, а то има доста. Малко ми липсват летните домати и краставици, но какво да се прави....Ям и сурови ядки-всякакви без фъстъци.

В момента чета на Пол и Патриша Брег "Чудото на гладуването", после следват и останалите им книги. Иначе ще чета и "Съзнателното хранене" на Г. Казънс, и още каквото ми попадне и е ценно. Разбира се, ще отсея, няма да е каквото и да е да чета.

Съгласна съм на среща, кажете кога и къде- ще е радост за мен:))))
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.

Добре дошла, Ели. Прекрасен път си поела - твоят. Тук няма да намериш гурута  в здравословния начин на живот, а себе си. Не забравяй, че за да вървиш по пътя ще са ти нужни два крака. Ако единият е здравословното хранене или гладуване, то другият е духовната връзка с твоят Аз. Ще разбереш за какво иде реч когато му дойде времето.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Ели13

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Благодаря за милото посрещане :) Да, намерих пътя аз най-накрая:)))))Въпросът е сега оттук нататък:))))) Тихия, дано двата крака са в хармония, там е смисълът:)))))
Активен
 

Страницата е създадена за 0.058 секунди с 23 запитвания.