Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Възможно ли е да излекуваш РАК с гладолечение ?  (Прочетена 36049 пъти)

Nelli

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141

 Точно такава ситуация може да е тест доколко можем да помогнем духовното да надделее. Понякога вървенето напред включва и крачки на съмнения, назад, встрани, но да не губим целта. Не е за първи път да има недоразумения, различен език, остроти, разминавания, няма да е и последен,  част е от взаимодействията ни, тук е моментът да се проявят толерантност, широта на духа и щедрост
 Да не издребняваме. Нека темата остане в същността си - това, което е от полза за търсещите помощ и подкрепа.
 Умеещите да даряват светлина, добро и любов не биха се спънали фатално в дреболии, поне по принцип. Да сме съмишленици не значи толкова да размишляваме еднакво, колкото да  сме задружни в общата си мисия.
« Последна редакция: 13-04-2014, 22:07:31 от Nelli »
Активен

purelove

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148

Извинявайте, но мисля, че ниския коефицент на полезно  съдържание спрямо общия шум, прави безполезна тази говорилня. Отдавна се измести фокуса от първоначалния замисъл и заглавие. Усещането за спреятеляване и създаване на някаква общност е хубаво нещо. Но прекаленото фамилиарничене – МИЛИЧКА и прочие, носи едно по-различно настроение. Наблюдавам една неспособност. Неспособност за общуване.... , която никак не пасва на уж древните ни гени... Неспособност, толкова драматично очеизвадна, че е направо отличителен белег на неслучващото  се израстване.  :surpris_23: Правят се изключително смешни и тъжни ГЕНЕРАЛНИ изводи със силата на негативизма без да се чуят аргументите на отсрещната страна. Ама че форумна етика е това. Диалогът за мен е важен - но не и във вид на коментарен спорт. Вулгарно по милиционерски ми жертвахте чисто човешките права да внеса яснота. Което е жалко и грозно.  :surpris_25:
________________________________________
Ще генерирам малко спам на изпроводяк.
Това е един от форумите, които обичам. Когато за пръв път влезнах и се огледах, читавото съдържание беше много повече от коефицента на шума. За разлика от бг мама например, където не си гледат темите като майчинство, бременост, а се занимават със сараите на Доган и Евровизия. Има и още няколко форума с провалена концепция, които спрях да посещавам. Там просто нещата са изпуснати и веднъж потребителите  вкусили от хаоса,  само спамят и модераторския панел не успява да върне нещата в рамки.

Лично аз нямам проблем с познанията си и винаги изхождам от позицията за перманентия им недостиг, което ме кара да се чувствам комфортно с натрупванията им. Винаги докато другите се опитват да си намерят различни акценти в утъпкани до скука ниши, аз разоравам нова. Моята концепция е да си бъда учител на самата себе си, да се предизвиквам, за да не създавам влачене и успиване. Свикнала съм да имам по-голям избор в собствените си окови, отколкото да разчитам на нечии други. От хората съм, които не следват, а създават. Тук със сигурност има още няколко, които с удоволствие следвах и четях.  :kisss: :love_006 - emotloader:

Не разбрах какъв е този злокобен терор спрямо моето участие. Но казват, че причинно-следствената връзка била в нас самите. Вината ми е , че изобщо се регистрирах. Да държиш интернет в ръцете си не било особено приятно преживяване..

Смятах, че в този форум са се събрали зрели хора с мисловни реакции. Демотивиращо и разочароващо е всичко това. Човешкият живот е кратък, за да го посветя само на оттласкване от дъното. Затова и напусках  интренет пространството. Днес и този форум.

Няма да обсипвам никого с комплименти, хората, които са важни за мен съм им го показала и те го знаят. На останалите благодаря, че ме изтърпяха. Научила съм се да отстъпвам. Няма незаменими хора. Една идея по-усмихнато и щастливо ми беше, че бях сред съмишленици. Но няма смисъл да пишем заради самото писане. Затова приключвам тук.
Бъдете здрави.  Благодаря и се извинявам, ако съм обидила някого през годините!  :flowers2: :Content_22:

P.S. Може да изтирете всичко, което прецените и съм споделяла през двете ми потребителски имена - purelove и др, където съм гост. Процедирайте както намерите за добре и правилно.

« Последна редакция: 13-04-2014, 23:43:23 от purelove »
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614

purelove, харесвам те и вярвам в теб !  :flowers2:

Благодаря ти за всичко, което сподели тук!

Ще ми липсваш! :heart_2:
« Последна редакция: 14-04-2014, 09:26:22 от Ros »
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.

И аз чувствам същото.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Лози

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 164

purelove, моля те прегледай пак решението си, защото ти помагаш на много хора със структурираните си постове. Аз искам да чета неща, които ми помагат, вдъхват надежда, че човек може да се справи с всичко, стига наистина да го е решил.

А що се отнася до неверниците: абе, защо не си задържите не-вярата за себе си? Не разбирате ли, че така вредите на другите. Живейте си моля като Тома неверни, но оставете хората в този форум, който НЕ е говорилня(така го виждам аз), а средство за духовно и физическо пречистване да споделят информации, които укрепват вярата и надеждата.

Иначе всеки си взема сам решенията да остане или си тръгне оттук, но ми е много тъжно в този конкретен случай, защото когато имам трудности по време на гладуване препрочитам постовете на Л.М. те ми помагат много да продължа и преодолея трудните моменти. Сигурно има и много други като мен. Заради това само си заслужава човек да остане, знаейки, че истински помага и вдъхновява. А другите човек би могъл просто да игнорира.

Във всеки случай: благодаря за цялото твое усилие и всичките ти постове. :flowers2:
Активен

Tonii6

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Zdraveite.
Pro4etox statiqta Na zenata, koqto se e izlekuvala s pomo6ta Na lizetoX.
Mnogo se radvam, 4e ste zdrava I sum sigurna, 4e 6te produlzavate po su6tiqt put v su6tiqt dux.
Ima li vuzmoznost da mi dadete nqkakva vruzka s lizeto X.
Stava duma za moq mnogo bluzka sus rak na gardata stage3
I se razprostranqva v beliat drob.
Znaq 4e gladuvaneto lekuva, no trqbva da e po sxema.
Mnogo vi molq da pomognete.
Email tonii631@gmail.com

Blagodarq vi
Активен

zeleni

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

След 10 ден престава да пада косата, отпушват се носът, няма слуз, гурелчета в очите. Но дори при доста продължително 42 дневно гладуване на сокове и чайове по Бройс не можах да излекувам един елементарен кожен карцином, доброкачествените изчезнаха, но основното притеснение остава. В последствие прочетох, че в крайна сметка след 70 дни ще се изчисти, но вече не става да се гладува, става много продължително
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.

Да, възможно е да се излекува рак - с Временно въздържане от храна.
Т.е. - въздържане, те "сокове и чайове...". Провеждането е леко различно за всеки човек и е придружено с множество упражнения.
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

SvetlaSvilen

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Много Ви моля, умолявам ви - искам да се свържа с вас или с момичето, което е дало диетата за гладолечението - мъжа ми е с опериран панкреас - рак на главата на панкреаса, при операцията премахват и малка лезия от черният дроб и един лимфен възел. Направихме една вливка химиотерапия, но съжалявам много за това - химията ще го убие. Чакам отговор - спешно се нуждая от помощ !
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Привет, Светла.  С момичето няма да можете да се свържете , но с Вов ще можете. Докато го направите , започвайте да се запознавате с Владимир Лузай, който е вече почти герой в Русия. Той се е излекувал от същата болест, а по неговите съвети - още много други хора. https://www.youtube.com/watch?v=o0h7rlZBbrI
Има доста негови клипове , изгледайте ги. Обърнете внимание на този канал, където много ценна информация споделя алтернативният онколог д-р Борис Гринблат  https://www.youtube.com/channel/UCERzHv8BkzjjhD7gqn5hyZg/videos  Химията точно в този случай няма и най-малък  шанс да ви помогне. Вероятността да се преживеят 5г.  при "лечение"  на рак на панкреаса с химия,  е точно  0.0%. Публикация в научно онкологично списание "Clinical Onkology"- http://www.chrisbeatcancer.com/wp-content/uploads/2011/12/contribution-of-chemotherapy-to-5-year-survival.pdf

  
« Последна редакция: 15-11-2017, 09:46:03 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.069 секунди с 23 запитвания.